Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 32

  • 25 558
  • 708
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 229
Тя нашето момиче въпреки случката си е като девственица. Като как си представя Керим да бъде с нея? А има и друго - толкова мъка, толкова търпение, такова желание и копнеж, почнах да се притеснявам и за момчето. Дали ще вдигне самолета?! newsm78  #Crazy Joy
Ще го вдигне одмък...ама тоя Мустафа след сватбата им ще трябва със сигурност да пие ''ТРИБЕСТАН". hahaha hahaha hahaha hahaha

Асу е майсторка-тя ще му помогне.Как пък такива мацки му се връзват,като е такъв съсел

# 631
  • Мнения: 0
Тя нашето момиче въпреки случката си е като девственица. Като как си представя Керим да бъде с нея? А има и друго - толкова мъка, толкова търпение, такова желание и копнеж, почнах да се притеснявам и за момчето. Дали ще вдигне самолета?! newsm78  #Crazy Joy
Ще го вдигне одмък...ама тоя Мустафа след сватбата им ще трябва със сигурност да пие ''ТРИБЕСТАН". hahaha hahaha hahaha hahaha

Чакам с огромно нетърпение да видя изражението му! Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out Twisted Evil Twisted Evil

 hahaha hahaha hahaha ще пие и още как, той нали и без това повече от една мадама върти, подкрепа си трябва за тая работа Laughing
Иначе и аз с голям кеф ще чакам да го видя зелен от яд, а дано се пръсне, дано #Cussing out

# 632
  • Мнения: 12
http://www.youtube.com/watch?v=-r46znqBeS4

Вижте как Керим/Мустафа прави секс. От 1,11,00 до 1,15,00 от 5 серия
на КАТО ОБЛАК. Ще видите босите му крачета, и целия организъм.....Това
е жената за която го женят по сметка. Той не я иска, но една вечер тя
ляга при него и......в хотел става случката - той все бяга от нея, но ние
жените нали сме хитри - тя си взе нейното от него....



              Мацо , загледах малко от филма - невероятно играе този Енгин , това момче ми скрива "шайбата" просто...!?  Shocked Shocked Shocked
             Нашите що не вземат да купят този филм.., омръзнаха ми тези напудрени сериали да гледаме... !?
ooooh!


# 633
  • Мнения: 12 008
Привет! Hug
Най-полсе да стигна и до вас.Като гледам какви страсти пак са се развихрили #Crazy Crazy Crazy

# 634
  • Мнения: 2 229
Славенко,помагай,че ваната се препълни още в ранния следобед.Какво ли ще е до довечера Embarassed Embarassed Embarassed

# 635
  • Мнения: 9
 Joy Joy Joy Мустафа ще трябва да пие "Трибестан" hahaha hahaha hahaha не мога да спра да се смея, и аз чакам с нетърпение да видя физиономията му като види влюбеното в Керим Фатме Heart Eyes Heart Eyes

# 636
  • София
  • Мнения: 11
http://www.youtube.com/watch?v=-r46znqBeS4

Вижте как Керим/Мустафа прави секс. От 1,11,00 до 1,15,00 от 5 серия
на КАТО ОБЛАК. Ще видите босите му крачета, и целия организъм.....Това
е жената за която го женят по сметка. Той не я иска, но една вечер тя
ляга при него и......в хотел става случката - той все бяга от нея, но ние
жените нали сме хитри - тя си взе нейното от него....



Марианка, някъде имаше във филма още една такава сцена, беше ранен, с превръзка- гледа ли я, че аз съм го гледала разпокъсано и не всички серии. Обаче нашия , освен красиви ръце и какви фини стъпала има. Heart Eyes
Като стигна до нея серия - ще я изрежа сцената. Ще Ви зарибя с този филм. За през лятото....

Марянка, аз вече съм го планирала след като свърши сезона на нашият. Най-вече ще ми бъде любопитно да наблюдавам играта на Енгин от преди три години и сега, макар че визията му тогава не ми допада(меко казано), от грозното пате се е превърнал лебед. Забелязала съм, че турските актьори много си падат по мустаци, но на мен мъже с мустаки не ме привличат.

29 серии........за 5дни и то яваш, сонра ще го коментираме.

# 637
  • Мнения: 374

Мацки ,онзи ден негодувахте, че го пратихме у лево, сега пък еротиката била в повече- ама ориентирайте се де.  Laughing Laughing Laughing- Къде сте виждали по- еротичен мустак. Joy Joy Joy

# 638
  • Мнения: 12
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Като го гледах Енгин ва тази сцена се помъчих да си го представя - Керим с Фатмагюл... Thinking Не ми се получи! Еееех, рано им е още!

Заради мустака е това Laughing Laughing Laughing Представи си го без него и ще  се получат работите Laughing

# 639
  • Мнения: 2 229
А,на мен не ми е еротичен с тоя мустак-тука си е най-добре.Я какъв е чаровник Embarassed

# 640
  • Мнения: 12
Като го гледах Енгин ва тази сцена се помъчих да си го представя - Керим с Фатмагюл... Thinking Не ми се получи! Еееех, рано им е още!

Заради мустака е това Laughing Laughing Laughing Представи си го без него и ще  се получат работите Laughing



           rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 641
  • Мнения: 0

Мацки ,онзи ден негодувахте, че го пратихме у лево, сега пък еротиката била в повече- ама ориентирайте се де.  Laughing Laughing Laughing- Къде сте виждали по- еротичен мустак. Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy нЕма угодия при нас и това си е Joy Joy Joy накъдето духне вятъра, и ние там Laughing

# 642
  • Мнения: 374
Тя нашето момиче въпреки случката си е като девственица. Като как си представя Керим да бъде с нея? А има и друго - толкова мъка, толкова търпение, такова желание и копнеж, почнах да се притеснявам и за момчето. Дали ще вдигне самолета?! newsm78  #Crazy Joy
Ще го вдигне одмък...ама тоя Мустафа след сватбата им ще трябва със сигурност да пие ''ТРИБЕСТАН". hahaha hahaha hahaha hahaha


Той Мустафа, отдавна си е взел Трибестана- налита де що види жена. Laughing

# 643
  • Мнения: 12
Просто аз Енгин в БИР Булут не го харесвам. Сега играе много по-добре. Надявам се и в либовните сцени да има развитие. Берен знаем, че се справя - все сцената в оранжерията от ЗП ми е пред очите - много добра беше.

Гери, любим филм ми бе Перла, миналото лято бях в несвяст онлайн в Ask -i Memnu, като при сегашният ни сериал....Не го харесвах в ролята на Мустафа без да съм гледала нещо сериозно от КАТО ОБЛАК. Сега не мога да откъсна очи от този филм. Ролята на Мустафа е с пъти по-трудна за изпълнение....Но като визия Енгин с годините става по-красив. Ако това имаш впредвид - си права . Всеки филм си има своя чар. сега обаче в нашата тема - само Керим. Пускам нещо и като изпълнение за ролята на Мустафа - за сравнение....за фантазии.....това момче Енгин съм го гледала вече в 3 сериала - три различни образа - прекрасни.....


           newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10


             НЕВЕРОЯТЕН ТАЛАНТ - НАЙ-ГОЛЕМИЯ ...!?  Peace Peace Peace

# 644
  • София
  • Мнения: 11

Мацки ,онзи ден негодувахте, че го пратихме у лево, сега пък еротиката била в повече- ама ориентирайте се де.  Laughing Laughing Laughing- Къде сте виждали по- еротичен мустак. Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Замислих се  при Енгин дали еротиката в персонажите му не върви с мустака.........мустак ..... кекс и то два пъти за 29 серии........ кюсе ....... мъка, мъка.

Общи условия

Активация на акаунт