Татковци срамували ли сте се от жените си?

  • 54 076
  • 579
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Сравнително младо семество сме,
аз напълнях доста по време на бременността и на бракът ми, с около 30 кг.
Имам чувството, че съпругът ми се срамува от мен в последно време. Преди ме представяше навсякъде, а сега като ли че се крие от мен. Заговорих го на тази тема, но той твърди че не е вярно, че много ни обича мен и детенцето ни. Но това пусто чувство не ме напуска,
а аз поняга имам нещо като интуиция, която никога не ме подвежда.

# 1
  • Мнения: 481
не той, а най-вероятно ти се срамуваш от себе си!
Отговорих ти в другата тема- заповядай в темата за диети и прегледай
"да отслабнен докато спим" на Др Папе. Ако имаш някакви въпроси ми пиши на ЛС.
Аз свалих 20кг по този начин и задържам това тегло около година без усилия!

# 2
  • Мнения: 11
20 кила със спане?!?! С бая народ си спала за да изгориш толко калории...Адмирации Party

Иначе по темата - да, и като прояви, и като външен вид и най-вече стил на обличане от едно време нататъка...За тва имаше... Stop Stop Stop

# 3
  • Мнения: 481
20 кила със спане?!?! С бая народ си спала за да изгориш толко калории...Адмирации Party

Иначе по темата - да, и като прояви, и като външен вид и най-вече стил на обличане от едно време нататъка...За тва имаше... Stop Stop Stop

ха ха - важно е да спиш качествено  Whistling Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Как напълнявате с по 30кг??? Shocked Shocked
 Разбираемо е при това положение човекът леко да се притеснява. На всички е казал, че жена му прилича на манекенка, а се налага да им представя създание с 30кг отгоре.

# 5
  • Мнения: 481
ами как - много лесно - и аз долу горе толкова качих, но ги свалих 7-8 месеца след раждането.
С първата бременност пак така.....

# 6
  • Мнения: 241
Това мъжете сме странни животни — хем "златото ми" е станало повече, хем се цупя... Joy
Свали 5-6-7 кг., виж реакцията на мъжа си и прецени какво да правиш нататък.

# 7
  • Мнения: 0
Възможно е да се срамува, но това не му пречи да те обича. Аз съм се срамувала понякога, заради мъжът ми, когато знам, че изглежда зле (необръснат, грозно облечен) тогава има абсолютна забрана да се мярка пред колежките ми като ме взима от работа. Но го обичам.

Просто се взимай в ръце и ги сваляй тез килограми, че наистина са множко. Вероятно пак ще те обича мъжът ти и дебела, но няма да те харесва (разбираш разликата, нали)

# 8
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Честно казано,аз бих се срамувала от половинката си ако качи 30 кг.Не мисля,че мъжете го казват в прав текст,но моята интуиция пък ми подсказва,че и те като всички,биха искали до себе си добре изглеждаща жена.
Мисля,че вместо да водите празни разговори от типа "Срамуваш ли се от мен?" - "Ама не,как можа да си помислиш",по-добре е просто да свалиш излишните килограми.В крайна сметка,не се ли срамуваш ти самата от тях?!
Ако решиш да ме послушаш-успех  Peace

# 9
  • Мнения: 361
аз пък си мисля, че щом има обич, срам не трябва да има.
Какво са 30кг отгоре. Ами те са от бременост- ще се свалят.
Ами ако изведнъж недай си боже се разболееш и започнаш да качваш кг. - да се разведе ли?

И моя мъж не винаги е добре изглеждащ, ама си е моя принц на бял кон.

# 10
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
аз пък си мисля, че щом има обич, срам не трябва да има.
Както аз разбрах-и мъжът на авторката си я обича,ама не виждам това какво ще му попречи да изпитва лееек срам от излишните й килограми.
Аз даже искам да я питам-с цели 30 кг. отгоре на нея самата дали й е комфортно?...Пък после вече са кахърите по чуждия срам,според мен.
П.С.Пък междувременно,дай Боже да се обичат още дълги години хората...килограмите се свалят и качват лесно!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
MamaEli4ka, аз съм човек, който нормално тежи малко под 60 килограма при ръст 171 см. През бременността ми се наложи да легна на легло и... да не стана. Сменях леглото в къщи с леглото в патологията. Спярх да се меря, когато минах 100 килограма. Вярно, че до 16 г.с. ме тъпчеха и с хормони, инжекции, хапчета - каквото се сетиш. Към петия месец тамън мислех, че най-лошото е зад гърба ми и бъбреците ми тръгнаха да отказват - още хапове, още притеснения... Изглеждах ужасно, чувствах се ужасно. Мъжът ми никога не е показал, че го е срам от мен - нито с думи, нито с поведение. В онзи период килограмите бяха най-малкият ми страх.

НО бременността не е болест и не може да е оправдание, особено когато вече от месеци е зад гърба ти. Повярвай ми - светът е различен, защото ти си различна. И привличаш това различно отношение към себе си. А спортът не само, че не изтощава след първите тренировки, но и зарежда с енергия. Няма по-голямо облекчение от това да се чувстваш добре в кожата си. А ако ти се чудиш дали мъжът ти се срамува от теб, значи няма начин да се чувстваш добре.

 Peace

# 12
  • Мнения: 14
Понякога да. Но не ства въпрос за килограми. При нас проблемът е друг. Мойта като вземе да се цапоти с разните ти му там гримове, характерни за метъл-културата, направо прилича на вампир. Иначе е убавица де. Ама в такъв случай не ми беше много по кефа да се мотая насам-натам с нея и да ме виждат с това импровизирано чудовище. Да си се маца като ходи там по рок-концертите. С мене не я щях в такъв вид. Ама с времето свикнах и вече не ми прави впечатление. Компромис му е майката.  Wink
И при вас ще стане така. С времето ще свикнете. А пък това че си напълняла не значи задължително, че си грозна. Може пък и да ти отива. Има дебеланки дето са привлекателни...  Hug

# 13
  • Мнения: 64

А пък това че си напълняла не значи задължително, че си грозна. Може пък и да ти отива. Има дебеланки дето са привлекателни...  Hug

Не знаеш какво говориш. Simple Smile
30кг са доста, вземи отслабни малко.
Казвам го не за да се заяждам, а просто, защото наднорменото тегло е вредно.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Когато един мъж обича една жена, не се срамува от нея... и я приема такава, каквато е.
Може би в основата на проблема ви е нещо друго, а не толкова качените килограми...
Отделно - ако ти самата не се чувстваш добре в кожата си, ако не се харесваш, ако не си хубава и секси в собствените си очи, няма как да излъчваш чар, сексапил, красота и т.н....  Ако ти се срамуваш от себе си, много е вероятно да виждаш това и в мъжа ти, без той задължително да го изпитва...
И още - килограми се свалят, не е лесно, но ако имаш достатъчно воля, желание и търпение, ще се справиш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт