моля препоръчайте ми бебефон

  • 6 940
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 223
Моят е Тефал, дори го бях обявила за продажба във форума, но никой не прежали 90лв. (то ги разбирам мамите, че сега има нови, доста по-евтини Laughing). Мъж ми го купи от Метро за 180 лв. и при първата проба се разфучах, че не реагира на гласове ни. Отиде, смени го и после се оказа че реагира само на бебешки звуци  Embarassed (също кашляне, кихане, гукане и на хъркане  Blush ) Обхвата му е 200м. спокойно си ходех до близките магазини, има и три честоти. Малко ме изнервяше, че е много чувствителен, в смисъл че като съм другата стая  и малкия само да каже А, веднага почваше да гърми. После разбрах, че трябва много да се намали, а когато си навън да се усилва... Има и индикатори, които позволяваш съвсем без звук да го следиш (светят едни лампи) Основния недостатък според мен е, че не се зареждат старционарно батериите, а трябва да си имаш зарядно за батерии. А от всичко най-много ми хареса дизайна

# 16
  • Мнения: 972
Във ТСМ има видео бебефон за 100 лева (+- 10 лева) има и нощен режим.

# 17
  • Мнения: 8 505
Бебефоните на Бертони са 40 лв в ХИТ.Ако не ти се дават много пари,можеш такъв да си вземеш.Ние не сме ползвали никакъв и отзиви не мога да дам.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И моя е Филипс,доволна съм хваща всеки шум,само ме беше яд че много бързо се изтощават батериите,въпреки че е от този модел дето се включва сам при шум и се изключва сам при тишина,обаче мъжът ми направи адаптер и когато не го разнасям е включен към тока

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
моля кажете а тези с дисплейте?







мимка в Данет магазина има това:





Система за аудио-видео наблюдение на бебе.
Включената безжична, цветна камера позволява директно гледане на TV или запис на незабравими моменти.
Функция за нощно заснемане в тъмна стая.
Система за елиминиране на шума от ефира.
Проверка с аларма за изправност и обхват на системата.
Зарядни батерии за родителската станция.
2 броя AC/DC адаптери в комплекта.

Основни характеристики

Наблюдение и чуване на Вашето бебе:
- Гледайте Вашето бебе на телевизора чрез цветната бежична камера за бебе
- Функция за нощно виждане - за да виждате Вашето бебе дори в тъмна стая
- Запишете Вашето бебе по време на ранното му детство на DVD или VCR

Надеждност на работата и спокойствие:
- Многото предавателни канали намаляват риска от смущения в ефира
- Цифрова проверка на системата осигурява надеждна работа на устройството
- Аларма на проверката на системата за повреда или липса на обхват
- Проверката на системата Ви уверява, че устройството за наблюдение работи
- Индикацията за изтощена батерия показва кога да се сменят батериите.

Удобство за Вас и детето Ви:
- Светлините за нивото на звука показват силата на звука, издаван от Вашето бебе
- Акумулаторното устройство, което е при родителите и зарядната основа подсигуряват максимално удобство
- Зарядната база поддържа батериите заредени и готови за използване
- Висококачественият микрофон е с регулируема чувствителност

Технически спецификации:
- Честотна лента: 2.4 GHz
- Брой канали: 4
- Диапазон на работната температура: 0-40 ° C
- Време за зареждане: 12 часа
- Време на работа на батерии: 5 часа
- Електрозахранване: AC/DC Adapter

Функции:
- Автоматично предупреждаване за извън обсег: ДА
- Индикатор за зареждане на батерията: ДА
- Индикатор за заредена батерия: ДА
- Индикатор за изтощена батерия: ДА
- Проврерка на системата: индикатор за проверка на батерията, аларма за проверка на системата
- Лампа за проверка на системата

Аксесоари:
- AC/DC Adapter 12V постоянен ток 500 mA: 2 броя
- Батерии: 6 х АА (не са включени)
- Кабели RCA звуков и видеокабел
- Зарядно устройство: докинг основа за родителското устройство
- Кабел за разширение: конвертор RCA към SCART
- Акумулаторна батерия: родителското устройство включва NiMH батерия



# 20
  • Мнения: 1 259
И моя е Филипс,доволна съм хваща всеки шум,само ме беше яд че много бързо се изтощават батериите,въпреки че е от този модел дето се включва сам при шум и се изключва сам при тишина,обаче мъжът ми направи адаптер и когато не го разнасям е включен към тока
И ние така правиме Wink,то 4 батерии и падат за три дена Tired

# 21
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Аз ползвам на Бертони  мн.съм доволна,хваща и лекото помръдване на бебчо,има 2 чистоти и обхват мисля около 50м.Батерий изп. на Дюрасел и ги сменям през около месец.Мисля,че не си заслужава да се дават толкова мн.пари,нашият струваше 48лв. и си струва парите.

# 22
  • Мнения: 829
ние сме с Филипс със светлинни индикатори за нивото на шума, включват се в контакта и двете части (нямаме проблеми с батерии), струваше около 120 лв. в Техномаркет, но за мен е голям помощник. ако не ти е скъпо, струва си!

# 23
  • Мнения: X
Вече ггодина и 10месеца ползваме бебефон на Чиполино,даже имаме два/втория ни го подариха-втора употреба и сме го оставили у майка ми/ и съм много доволна-имат доста голям обхват:спокойно съм слизала до магазина и до избата.имат светлинен индикатор и ако случайно в радиус от 3км. има същия и си ловите сигнала-има два канала и винаги можеш да минеш на другия.Единствения проблем е ,че улавяме и разговорите на такситата/само на една фирма и само когато са съвсем наблизо/,но пак сме по-добре от маши приятели ,които имат доста по-скъп  бебефон/от Англия/ и ловят телефонните разговори в кооперацията.
Бебефон Бимбо Chipolino 73.00 Лева
 
 БЕБЕФОН БИМБО
Устройство, което позволява на майката да чува гласа на бебето от разстояние.
Компактен размер.
Приемател, предавател и 2 бр. адаптори.
Работи и с батерия.
Батериите се зареждат.
Обхват на бебефона 700м.
Бутон за тест на капацитета на батерията.
Гъвкава антена с голям обхват.
Светлинен и звуков сигнал за нивото на сигнала.
Нощна светлина.
Производител: Chipolino.

/това е единият-другият е по-стария модел,но разликата е само в дизайна/
 
 Май не можах да кача и снимката но го има на
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1300.htm

# 24
  • Мнения: 2 085
Аз съм с Brevi-доволна съм, има 2 канала, светлинен индикатор.Ползвам го предимно на ток, само ако ходя до магазин например, слагам батерии.

# 25
  • Мнения: 380
Във ТСМ има видео бебефон за 100 лева (+- 10 лева) има и нощен режим.
Аз ползвам такъв и съм страшно доволна. Обхвата му е голям и най важното е, че  понякога бебоче "проскърцва" само на сън и не е нужно да ходиш до стаята, защото го виждаш. Същият, ама едно към едно в премаман струваше около 400, а в ТСМ- а 120лв. Wink

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 10:47 от dezrycho

# 26
# 27
  • Мнения: 2 784
Аз ползвам на Бертони  мн.съм доволна,хваща и лекото помръдване на бебчо,има 2 чистоти и обхват мисля около 50м.Батерий изп. на Дюрасел и ги сменям през около месец.Мисля,че не си заслужава да се дават толкова мн.пари,нашият струваше 48лв. и си струва парите.
И аз съм много доволна. Нашият струваше 42 лева+ 5 лева за адаптер. На всичкото отгоре, дали защото са китайски, са железни направо- Калина за кой път го подмята по земята и нищо му няма. Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 82
 Аз имам също Бертони и не ми върши никакава работа.Не видях някой да има проблем като нашия- и на двата канала хващаме други бебета,които непрекъснато плачат,горките,незнам вие нямате ли комшии с бебета и бебефони,защо се получава така  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 596
Нашият бебефон е Philips SC 361/91, порзваме го вече втора година, няма проблеми никакви.
Обхвата му е до 100 м и сме го пробвали, т.то живеем в къща! Струваше 100лв, но предполагам са паднали цените

Общи условия

Активация на акаунт