Британците, британците! Да не оставяме и един незаплют мъж! - тема 20

  • 14 105
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Сарки, двоумим се между Стивън Фрай и Къмбърбач, ама клоним към втория  Joy ти не искаш ли и някой друг да галиш, че да направим двойна сделка  Whistling

# 676
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз си продължавам с моя младеж. Тук е вече тотално запуснат и немарлив, отчаян от живота ``Нямат ли край изпитите в тези български университети ?!``

Да ни оплаче човек,направо  Confused,ма не минава времето и толкос  Tired


Аз така деликатно само да попитам - кога някой ще учереди НПО, което да защитава нас - обикновените, умерени, тихи заплюващи и нашите заплювки, от вас - свръхнаглите, които излизате от глобуса в желанието си да плюете наред. очаквам вече да включвате и зелени човечета, намерени по колонизираните от британската империя планети!?!?!?!!

И аз се присъединявам Mr. Green макар,че съм от нахалните,нас кой ще ни защитава от мега октоподите,на които и вселената не им стига Crossing Arms Джой,Джой без лоши чувства  Hug Hug Hug

# 677
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Трябва да се сложи лимит. Ние с малкото оплюти сме с малки права. Не можем се добра до нищо.

Не може ли да има трансферен прозорец newsm78

# 678
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
малииии, гражданска война настана тука
Фнимавайте, че идват със Силите на севера да браним мойта и на Сарки територии  Joy
а хич не ми се мисли тя кво ви е подготвила  Whistling

# 679
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ама вие сте чудни хора, хем не плюете, хем после се оплаквате. Руфъс го пусках тук като предложение даже, няколко теми назад, и пак нищо... Сега като заплюх, защо, та защо. Кой превари, той дувари, това е ситуацията Whistling

# 680
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
На мен Руфъс не ме кефи, ама ако прегледаме някои списъци доста ще са тези под възбрана.

# 681
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ама вие сте чудни хора, хем не плюете, хем после се оплаквате. Руфъс го пусках тук като предложение даже, няколко теми назад, и пак нищо... Сега като заплюх, защо, та защо. Кой превари, той дувари, това е ситуацията Whistling
има резон в тези думи  Mr. Green що не плюхте навреме  Flutter

# 682
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз съм спокойна, моите дедовци ги ограбихте вече Rolling Eyes

# 683
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз съм спокойна, моите дедовци ги ограбихте вече Rolling Eyes
стига пък ти, птицо граблива  Naughty виж кво стана, трай си малко, за един дедо, даже не помня и кой война стана  Whistling

# 684
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
малииии, гражданска война настана тука

 Crazy ся ще се изпише темата и Пуци ще пусне нова тема Crazy,може да охладнеят страстите Joy Joy Joy Joy,ма трябва някъв ред определено Mr. Green

# 685
  • София
  • Мнения: 71
Буахахаха, последните страници от темата ми навяват спомени за игрите на Монополи от детските ми години. Кат се изкупиха хотелите британците, започнаха да се продават и отдават под наем. hahaha

Изписахте света бе, не моа да публикувам. ooooh!

# 686
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Аз на работа нямам нет, а докато се прибера вие сте изписали по 10 страници. Кога да смогна да оплюя Whistling

# 687
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз съм спокойна, моите дедовци ги ограбихте вече Rolling Eyes
стига пък ти, птицо граблива  Naughty виж кво стана, трай си малко, за един дедо, даже не помня и кой война стана  Whistling
И ти ли, Брутовице, и ти ли  Cry Cry Cry

# 688
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз съм спокойна, моите дедовци ги ограбихте вече Rolling Eyes
стига пък ти, птицо граблива  Naughty виж кво стана, трай си малко, за един дедо, даже не помня и кой война стана  Whistling
И ти ли, Брутовице, и ти ли  Cry Cry Cry
е виж, че всичко искат да ни вземат  Whistling тихо, да мине бурята  Joy

# 689
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Затова трябва да се държим заедно, а не така подмолната Wink.
Сарказмова, виж какво направи, ВИИИЖ Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт