Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Честити месечинки на всички буболечки родени на 8-ми!
v_spasova, имаш стиснати палци и от мен за добри резултати. Подкрепям мнението за редовните цитонамазки. Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 53
Честито на месечинковците днес и от нас   bouquet
Дано слънчо се покаже скоро, че дребния вече напира да излизаме..... newsm78

# 47
  • Мнения: 148
Айде и ние да почерпим, че подхванахме 10-ия месец  Laughing Да си ни живи и здравички съмесечинковците!!!







# 48
  • Мнения: 3 114
Да са живи и здрави, само радост да носят   bouquet  bouquet  bouquet!
Ах, разваляте ми диетата......................

# 49
  • Мнения: 25
Честити месечинки на Вики, Ивка, Ники и другите бебчовци родени на 8-ми! Живи и здрави да са ви  Hug

Днес май ще е хубаво времето, чудя се до къде да се разходим с Дани  newsm78

На мен ми намериха домашен заек и вчера сума ти време се занимавах с него, варих, пасирах и после в торбички за лед и във фризера.... дадох едно малко парченце да опита бебока и нашия като засмука  Shocked щеше да ми изяде ръцете  Joy

вие с какво обличате бебоците в тая жега, Дани за сега в къщи е по боди с къс ръкав някакви къси панталонки и чорапки, но понеже по-цял ден лази и коленцата му се зачервяват от лазането, дали да му слагам дълги панталони или пък да търся наколенки  newsm78

# 50
  • Мнения: 3 114
Аз търсих наколенки също, но не намерих. Ако някой успее, нека да пише, моля   Praynig Simple Smile Peace.
Вкъщи е топло и Гоги е само по боди с къс ръкав  newsm32.

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 10:46 от Michael@

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Наколенки съм виждала във Вис Виталис тук в Пловдив, предполагам, че и в Софийските ще има Wink

Аз да се похваля, че дребния, след две безсънни нощи, тази ме остави да си поспя Heart Eyes После ще го натисна, да го проверя за ново зъбче Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 4 560
Така, бях при АГ-то. Колпоскопа беше препоръка, която беше дадена в резултатите от цитото и аз затова реших, че ще ми правят. Но жената каза, че при 2-ра група на кърмачка не прави колпоскоп. То от допълнителните забележки се разбирало, че самата лигавица не се захранва добре. Кърменето вляело. Това ми обясни и ми каза, че контролна цитонамазка ще ми направи след като спря да кърмя. Което не знам кога ще е Simple Smile И ми даде някакви глобули - лактобацили. Засега се поуспокоих.

Jani4ka , след като спрях да кърмя Лора, отидох на мамолог. Докато кърмех нея, не бях ходила. Ходех преди това на 12м. Но майка ми вече беше с диагноза рак и човека ми каза, че вече минавам в рискова група и препоръката е преглед на 6м.
Понеже това имахме вече планове за 2-то, питах как стоят нещата. Можело да се направи преглед и по време на бременност. Та ходих пак след 6м, тогава вече бях бременна и се видяха малко кистички. И тогава ми каза, че мога да направя преглед 3-4м след раждането, след като се поуспокоят хормоните, за да се види дали има нещо. Е аз го направих 8м след раждането. Според него кистите ми се били разнесли заради кърменето Simple Smile
И ми каза - ако нямам оплаквания, след като отбия, тогава да отида на преглед. Е трябва да изчакам и да мине един МЦ.

# 53
  • Мнения: 2 222
v_spasova, надявам се, че всичко ще е наред с изследването после  Peace Аз точно преди да забременея имах 2 група, но с леки изменения по клетките, третираха ме с някакъв препарат и след 3 месеца имах контролна цитонамазка. Само че ми направиха някаква много гадна, нещо средно между цитонамазка и биопсия май  Sick Умрях от болка, но поне резултата беше, че съм 1 група без грам проблеми. Веднага след това забременях, а сега след раждането отново бях с 1 група. 

Аз нали спрях да кърмя, засега нямам проблеми, но на лекар ще видим кога ще ида. Бюста ми спадна наполовина и пак много остана. Чудя се да ходя ли да си взимам нови сутиени или да изчакам още малко. Преди забременяването бях 75В, а сега още съм 80Д, а и 80Е мога да нося даже. Shocked

# 54
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,
Отдавна не съм писала но се старая да ви попрочитам от време на време.И днес понеже ми се случи потресаваща случка реших да ви се оплача,че то май няма друго какво да направя.Не ме пуснаха в местния супер да си купя хляб с детето и количката,аз отдавна им се виждам подозрителна дето имам наглоста да ходя по 2 пъти на ден там с малкия и охраната веднага се лепва за мен,но днес беше просто върха,понеже освен през касите няма от къде да мина с количката,аз помолих охраната да махне веригата на една неработеща каса ,че на другите имаше много хора,да ама не познах първо ме изгледа и след известно мълчание заяви"ааа не мога, не знам какво имате в багажа",моя отговор-"лигавници и памперси вижте",но пак ми беше отказано!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Нямам думи просто,едно че всеки път ходи след мен,так ли не се убеди че не съм крадла,едно че имам щастието да живея в циганската махала,е на господата роми не им се прави забележка  за нищоооооо и с по 5 сополиви циганета накачулени едно в/у друго,това е невероятна дискриминация.
Е оплаках ви се,оказва се че у нас с бебе и хляб не можеш да си купиш. #2gunfire

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Kirraspoko .Аз ако вляза във вашия супер ще ме върнат още от вратата. Joy Че и ние като циганетата на една количка -две деца, и още едно по край нас. Понякога сме като панир. Онзи ден дори баткото беше взел кутийката с кафето и играе с нея, аз давам каквото има да се плаща, но кафето не виждам, че е в него и съвсем неволно щяхме да си го отмъкнем.  Embarassed
Тоя явно се е престарал, аз бих извикала управителя и ще се разправям, че ми писна да ме правят на простак. Какво значение има от къде и с какво ще излезеш в магазина, след като на излизане минеш през касата и си платиш покупките  Rolling Eyes.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Да се включа и аз с възмущението си от една продавачка в бебешки магазин...
Лека, полека приготвям багажа на малчо за почивка на балкан и понеже има само 5 чифта гащички, а там понякога има проблеми с водата, отидох до магазина да му взема още някой и друг чифт...
Влизам аз, любезно и обяснявам, че търся възможно най-малките гащички (номер 26, доколкото знам), а тя ме гледа изумена и ми обяснява, да съм си вземела памперси и да не се заминавам с "глупости" Shocked
Помолих я още веднъж, да ми покаже това, което има в магазина като най-малък номер и тя пак ми заобяснява, да съм си купела памперси #2gunfire
Казах и "Довиждане" и напуснах магазина. В другия намерих това, което търсих и там продавачката беше далеч по учтива...

# 57
  • Мнения: 2 677
Ами да, какво си го замъчила с ЕБХ това малко дете!  Joy И на мен все това ми се чудят...
Мъниче, а колко време ви трябваше, за да събереш кураж да го оставиш по гащички?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
ами някъде от средата на петия месец го слагам на гърне, памперса през деня го свалихме преди две седмици някъде newsm78
От седмица пък почти нямаме напишкани гащички (ако го изпусна, най-много един чифт на ден)

# 59
  • София
  • Мнения: 1 193
Мъниче ,тази продавачка направо ме разби  Joy .
Вчера и мен една много ме ядоса.Търсех си спортен летен панталон ,а госпожицата така се държеше с мен все едно съм цуцулана-дебелана ,че ми и заяви "спокойно ,той ще се отпусне и разшири" на което й заявих ,че изобщо не ми трябва панталон който ще се разширява ,все пак ще се отслабва.До скоро си ме мислеха все още за бременна ,а сега просто за дебела  #Cussing out  а уж съм свалила  #Cussing out .
Миналата седмица и аз ходих на гинеколог.Имам раничка на шийката на матката ,която ще се гори с лазер и за капак гъбички .След историите с палците на краката ми ми идва в повечко.Накарахте ме да се замисля за мамолог ,досега не съм ходила ,но май е крайно време да започна и на това да ходя за профилактика.
Яничка ,а кога ходихте до Бейби Мол-а ?Ние ходихме преди 2 седмици и се оказа ,че са се преместили ,но идея си нямам къде.
Eva2010 , значи малчо е месояден  Laughing .И на Йоана й дай мръвка само.Онзи ден й дадох да смуче кюфте ,е няма такъв апетит просто.

И да не забравя да честитя месечинките на Ивайла и Виктория ,както и на Никито   bouquet !

Общи условия

Активация на акаунт