Новите ни козметични похождения 17

  • 63 559
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Ивче, дай после отзиви за дезодоранта на Nivea Black&White, най-вече дали оставя бели следи.

И аз му се чудя от известно време.

При мен не оставя! Party
Аз имах с розовото и при мен не оставяше, но от Гарниер съм по-доволна Peace

# 691
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Две червила на Мейбълин:
и



# 692
# 693
  • Мнения: X
Тази спирала:



Разресва добре, хубав, наситен цвят, подрежда и придава много нежен "пърхащ ефект".
Интересното е, че за нея обикновено споделят, че е необходимо малко по-дълго нанасяне, на няколко слоя, за да стане по силен ефекта, но при мен е най-лесно нанасящата се спирала, което за мен е важно, тъй като нямам никакво време сутрин с две деца  Grinning

# 694
  • София-Младост
  • Мнения: 23 358
Ще рискувам да попитам тук, макар че не е съмсем по темата...от къде да си купя антистатик, това дето се пръска за да не ти се лепят дрехите по теб.  Embarassed

# 695
  • Мнения: 2 562
Ще рискувам да попитам тук, макар че не е съмсем по темата...от къде да си купя антистатик, това дето се пръска за да не ти се лепят дрехите по теб.  Embarassed
Хе,ами просто ползвай омекотител за прането Peace Той играе ролята на антистатик!

# 696
  • Мнения: 2 843

Лак за коса Loreal Infinium Lumiere 2 Regular, Пяна за обем в корена CHI MAGNIFIED Volume и Спрей за термично оформяне CHI Infra Texture Dual Action.

# 697
# 698
  • София-Младост
  • Мнения: 23 358
Ще рискувам да попитам тук, макар че не е съмсем по темата...от къде да си купя антистатик, това дето се пръска за да не ти се лепят дрехите по теб.  Embarassed
Хе,ами просто ползвай омекотител за прането Peace Той играе ролята на антистатик!
Не е същото, преди години имаше едни като дезодорант, който пръскаш или в/у дрехата или върху чорапогащника примерно, за да не се лепи по теб като ходиш.

# 699
  • Мнения: 2 562
Да,зная ги,но на мен тогава хич не ми помагаха.Роклите все ми бяха заплетени из краката.Откакто има омекотители на пазара се родих.Нищо не ми лепне.Ако е много кофти материя,след пране дори в пералнята го накисвам в концентриран разтвор и хоп...няма лепки Peace Иначе провери в големите супермаркети,там може и да има Wink
И за да не спамя,ето какво си поръчах.Като дойде ще споделя повече:

# 700
  • София
  • Мнения: 1 914

И за сенките си взех една нова четка,даже я изпробвах преди малко,чудесна се оказа,много ми допадна на Ecotools,но не за сенките а за очната линия,по-удобно е с нея да се слагат.Оказа се че четката била доста важна а все съм я пренебрегвала



Цена?

И хубава (трайна) очна линия (виждала съм разни в кръглите кутийки, които са) да ми предложите, за да употребя четката.  Laughing

# 701
  • София
  • Мнения: 5 481

И за сенките си взех една нова четка,даже я изпробвах преди малко,чудесна се оказа,много ми допадна на Ecotools,но не за сенките а за очната линия,по-удобно е с нея да се слагат.Оказа се че четката била доста важна а все съм я пренебрегвала



Цена?

И хубава (трайна) очна линия (виждала съм разни в кръглите кутийки, които са) да ми предложите, за да употребя четката.  Laughing

7 лева и някакви стотинки от Лили-то.Четката може и със сенки да си я употребяваш,пробвай,поне на мен ми е много по-удобна от стандартната четка за сенки

# 702
  • Мнения: 0
bebsun, на Essence очните линии в бурканчетата са много наситени и трайни, лесно се нанасят и цял ден не помръдват  Peace Ето тези:

# 703
  • Мнения: 4 428
bebsun, на Essence очните линии в бурканчетата са много наситени и трайни, лесно се нанасят и цял ден не помръдват  Peace Ето тези:


Аз ползвам номера 1 и 2 и съм много доволна  Grinning Нанасям ги със същата скосена четка на Ecotools, показана по-горе. Много по-добра е от тази на Essence, която продават. И нея си взех, но космите й са по-груби и не се нанася така прецизно.

# 704
  • София
  • Мнения: 229

Кристала от България ли е? И върши ли работа?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт