Новите ни козметични похождения 17

  • 63 566
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
по анкетата Не ползвам козметика със защитен фактор за лице

# 76
  • Мнения: 521
Feeling, прекрасен е този тониращ крем. Озарява кожата, изравнява тена, много лек и най-вече лицето не лъщи на края на деня. Grinning

# 77
  • Мнения: 372
Feeling, прекрасен е този тониращ крем. Озарява кожата, изравнява тена, много лек и най-вече лицето не лъщи на края на деня. Grinning


Страхотно!  Heart Eyes
Значи е една успешна покупка. Още утре ще го пробвам.  Hug

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 4 777
illy`,
   Да, кремообразна е.Има я в два цвята.Аз ползвам светлия.Ако си с по-мазна кожа може да ти лъщи лицето.Има друга пудра - Avene couvrance SPF 30, която е за мазна кожа,но не съм я ползвала.
    Нанася се много лесно - като отвориш капачето има гъбичка, а под нея още едно капаче и пудрата.Няма как да я напластиш, защото си я размазваш с гъбичката като крем.Слагам си и под очите и ми скрива и тъмните кръгове.Аз съм с проблемна кожа,а вече имам и спукани капиляри и тази пудра ми е идеална.
    Повече информация и мнения има тук:

http://discussions.framar.bg/1/30003957

Благодаря много. Всъщност кожата ми е суха и се притеснявам да не би да ми стои кофти. Rolling Eyes Rolling Eyes

# 80
# 81
# 82
# 83
  • Бургас
  • Мнения: 749
illy`,
ако търсиш добра покривност, мисля че ще е ОК за теб.Аз си я ползвам и зимата.GALENIC имат подобна с фактор 30.Тя е в един цвят и също е добра / на мен ми идва малко тъмна, нищо че казват, че се адаптира към цвета на кожата/.И двете - AVENE и GALENIC стават за чувствителна кожа и за съжаление са еднакво скъпи!

# 84
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Да похваля това
http://www.maccosmetics.com/product/shaded/159/15753/Magically-C … Powder/index.tmpl

Невероятно усещане при нанасяне. Искаше ми се още някоя и друга да си взема от серията, но просто няма смисъл, понеже е голяма кутията, а ефектна на другите постигам с други продукти, които имам. Не ми пречи обаче да се запася с една кутия още от  Truth & LIght, понеже ефекта му е страхотно дискретен, а точно такъв продукт нямам.

# 85
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 219
Вчера си купих един лак
Catherine Arley 666 - лилав (люляков) холограм.
 снимката е от нета
Много си го харесвам....

# 86
  • Мнения: 131
Вчера си купих един лак
Catherine Arley 666 - лилав (люляков) холограм.
 снимката е от нета
Много си го харесвам....

А "666" номера на лака за нокти ли е???На самия цвят...

# 87
  • Мнения: 2 562
Бихте ли ми препоръчали лосион за тяло с блестящи частици? Не искам да е Дав, тък като напследък не съм доволна от тях, а и предпочитам да е със сребристи частици. Гедах на Балеа такъв продукт, но пише, че е само за крака, а искам да го ползвам и за деколте, и ръце. Преди години имаше един продукт под формата на спрей на AVON ( не беше лосион, а  shimmer spray), който беше със страхотен аромат и нежни частици. Благодаря Ви предварително.  bouquet
Хе,аз  2 седмици се палих по тази идея и накрая се спрях на това:
http://beautycosmetic.biz/seventeen-seventeen-body-silk-magic-p-4494.html
Има различни аромати и блести сребристо Peace

# 88
# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Бихте ли ми препоръчали лосион за тяло с блестящи частици? Не искам да е Дав, тък като напследък не съм доволна от тях, а и предпочитам да е със сребристи частици. Гедах на Балеа такъв продукт, но пише, че е само за крака, а искам да го ползвам и за деколте, и ръце. Преди години имаше един продукт под формата на спрей на AVON ( не беше лосион, а  shimmer spray), който беше със страхотен аромат и нежни частици. Благодаря Ви предварително.  bouquet
Хе,аз  2 седмици се палих по тази идея и накрая се спрях на това:
http://beautycosmetic.biz/seventeen-seventeen-body-silk-magic-p-4494.html
Има различни аромати и блести сребристо Peace
Много благодаря за предложението!  bouquet А в коя дрогерия или парфюмерия ги предлагат?  Сякаш не съм виждала във Варна или не съм търсила козметика за тяло на Севънтийн.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт