Децата от ЮНСКАТА дружинка навършиха 5 годинка!

  • 46 109
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 966
ЧЕСТИТО Люба!!!!Да ти е жив и здрав юнака!!!!
Да пораства бързо ,че да може да играе с каките!!!!




# 91
  • Мнения: 5 591
Mucunka ,честито юначе!Да ти е живо и здраво!На теб бързо възстановяване!

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 08:11 от лава

# 92
  • Мнения: 3 092
Честито малко юначе и от мен , Люба ! Да ти е жив и здрав и много , много да те радва !
Стана ми много мило като те прочетох .
Вярно , това за изписването е било наистина ненадейно , но ...здраве да е .
Да минава жълтеницата , скоро и главичката му ще изглежда съвсем добре , сигурна съм.
Да се оправяш бързо и ти  и моля те , пусни ни снимки !
Целувки на каките и на мъничето .
 Hug Hug Hug

# 93
  • Мнения: 5 591
Днес Преслава  става на 6 години!




Последна редакция: нд, 10 юни 2012, 12:55 от лава

# 94
  • Мнения: X
Да Ви е жива и здрава!Много късмет и безгрижно детство й пожелавам!  bouquet

# 95
  • Мнения: 5 591
*Люба*,благодаря за хубавите  пожелания.

# 96
  • Мнения: 966
  bouquet честит рожден ден на всички сладурки и сладурковци от темичката ни!!!!!
Мина и нашия рожден ден и вече дишам спокойно  Laughingголяма еуфория беше,броеше дните до рождения си ден от месец и половина по-рано.Все разпитваше за подаръците...тортата.Сама си направи поканите.Рождения ден беше вкъщи.Накрая ми каза че е получила всичко което е искала и е много доволна Grinning

# 97
  • Мнения: 966
http://junebaby.snimka.bg/children/ani-veche-na-2g.253833.27514521
тук в бебешкия албум на Ани качих няколко снимки от рожденият и ден и на следващия ден как се радва на един от подаръците.Тортата я правих аз,много се старах да купя играчките за отгоре по нейно желание и фантазия,но тя не ги беше виждала до момента на сервирането и беше много развълнувана от вида на тортата.

# 98
  • Мнения: 1 138
Здравейте,
да ви питам момичета какво ще кажете за предучилищната група - в детка градина или в училище ще е по-добре да я изкарат.
От една страна си мисля, че в детската примерно имат време за почивка за игра, но от друга като знам, че Вики хич не обича да ходи, смятам училището за по-добрия вариант за него.

Чудя се дали предучилищната в училище е същото като в първи клас примерно - 45 минути час на едно място, междучасия и т.н. или е преход между заниманията в детската и училището.

# 99
  • Мнения: 3 092
привети
Поли ,  аз ще оставя Нана  в детската и градина , като залагам и на занимания в къщи след детска .
Няма да я записвам на  предучилищна в "голямо " училище .
Мисля че това е излишен стрес за детето .
Пък и ако заниманията са до обяд там , кой ще я взима .
Ако остава за цял ден къде ще си почива ...
Вярно всеки си решава за своето дете . Аз предпочитам моето да си остане в детската  с приятелчетата  си , пък догодина живот и здраве  в първи клас  Simple Smile

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Привет  Hug
Вили, и аз така смятам  Peace Криско ще си остане в детската градина и тази година. Да спи на обяд, да играе с децата. А за ученето- те и сега учат букви и цифри.

Признавам си, не съм чела назад..
Но пък ще сложа снимки в страничката във ФБ Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 07:14 от Анелиз

# 101
  • Мнения: X
Привет и от мен!
И аз съм го планирала Иво да си изкара ДГ до края-въпреки,че ще ми е по-удобно да е на едно и също място с батко си,но пък полудневното обучение ще ни постави в трудно положение с прибиране,гледане и т.н....,а и наистина съм доволна от детската му градина/той също/...та,ще учи буквите и цифричките там...
Иначе при нас ново-няма...бяхме на море,сега си почиваме от почивката......борим се с жегите и така до есента....Отивам и аз да кача една снимка на диването във ФБ групата.

# 102
  • Мнения: 1 138
Благодаря за отговорите  Simple Smile

на Вики обаче така и не успя да му хареса детската градина, въпреки че вече е голям.

А като го взимат на обяд ми се струва, че по лесно ще свикне, само се надявам подготовката да е добра за първи калас после.

Кажете момичета знаете ли какво ще учат в първи клас, и какво трябва да е научило вече детето. Нещо не ми е ясна учебната програма.

# 103
  • Мнения: 966
Здравейте  ние тръгнахме на градинка ,всичко е ок. Все още са сборни групите,но това за нас е добре,защото и двете ми деца са в една група и каката се грижи през целия ден за малката  и я наставлява  Simple Smile.
Порастват децата вече и по-малко се сещаме за темата,нормално си е.....
Подготвили сме с децата саксийки с цветя за техните госпожи за официалния ден на градината.Радваха се много ,заедно ги садихме и поливаме през лятото. Иначе лятото ходиха само 2 пъти ,колкото да не направят повече от 30 дни.Вече ще ходят редовно,защото аз започнах работа и съм заета.
 bouquet bouquet bouquetза всички  bouquet bouquet

# 104
  • Мнения: 235
Ха здравейте и от нас с Йоанка. Не съм писала от 200 000 години. Попрочетох тук-там- честито на мамите с нови рожби...
Ние сме ок, в момента сме в Германско и ни е много много скучно, но в края на месеца се прибираме и Йоана тръгва на градина, а живота продължава в старото си русло.
Новото при нас - чакаме бебе...бременна съм в шестия месец, уж пак ще е мадама, но док я гледа отдавна и каза, че не е 100% сигурен. За мен остава надеждата да е момченце все пак...
Йоана се радва, вече купуваме дребни нещица за бебето и тя избира ли избира....
Ами това е с две-три приказки от нас...
пак ще ви пиша Grinning

Общи условия

Активация на акаунт