Отговори
# 30
  • Мнения: 7 420
   КайРен,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Много хубав поздрав!  Hug

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Пътят към доброто е много лесен
Я, виж, цяла сентенция Simple Smile
     thumbsup  И на мен ми направи впечатление!  Simple Smile

Няколко бири, мръсни разговори и споделяне с верни другарки правят чудеса, както виждате!  Mr. Green
Joy ше стана философ аз Mr. Green ма нема ми отива

# 32
  • София
  • Мнения: 861
запис да не ви изгубвам от поглед. Turn-l
Снощи беше чудно  Mr. Green, както винаги  Twisted Evil

# 33
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро, пияницооооооо!  Laughing

Дами, радвам се, че сте изкарали добре. Следващия път и аз, почти 100% сигурно с дете ... Ние все още не знаем резултата от изпита на мъжо, утре му е вторият и вечерта ще има резултат. Та снощи пихме в нервно очакване  Mr. Green

Вчера кой ходи на концерта на Стинг да сподели как е било?

# 34
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Вчера кой ходи на концерта на Стинг да сподели как е било?
Споделих, ама ме прескачате Wink.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
Неее, аз питах за лични впечатления и емоции. Нещо от рода на "Как можа да се барне с тази избеляла тениска" или "Беше уникален, както всеки път"  Simple Smile  Такива неща

# 36
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
От думи нЕма смисъл, музиката казва всичко.

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 10:51 от KayRenn

# 37
  • Русе
  • Мнения: 249
Запис и от мен! И аз вече мрънкам за море...

# 38
  • Мнения: 333
Градииииил Илия килиииииииииииияяяяяяяя....  Crazy

Всички пройдохини, уплашили мирния персонал на Добро с мръсни и хлъзгави разговори за...... нема да кажа, да се преброят и да докладват прибраха ли се ДИРЕКТНО, да не звъня по домашните телефони!!!  Naughty

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ей ся да видите как не си признават мискинките!  Whistling

Та'а сбирка тре'е стане ежемесечна!  Thinking Да видите вие как ни депресия ще посмее да ви доближи, ни ПМС!  Sunglasses
Много приятно изкарахме. Радвам се, че видях част от вас. Ще се радвам отново да се виждаме. А децата когато са организирани също си изкарват добре.

Ив, даже сбирките трябва да са ежеседмични, но в различни завадения,

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
...Ив, даже сбирките трябва да са ежеседмични, но в различни завадения,

Мацка, там ти гледа детето какичка за без пари в понеделник...  Rolling Eyes Това са си едни 20 лв - най'ш колко вино и бира е т'ва, м?!  Wink Дай друго такова предложение и аз кацам, пък и ятото няма да възрази, сигурна съм!  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 6 803
Оф, ще ме уморят тия деца.  Joy
Никол днес заключила госпожата си в стаята.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Всички деца навън, само госпожата вътре. Така ме напуши на смях като разбрах, че едва се сдържах да не се захиля.  Joy Joy Joy
И после госпожите й сърдити, Никол намусена, виновна...обаче я накарах да се извини и госпожата й вика - още като разбрах, че съм заключена и бях сигурна, че е Никол.  Mr. Green
А малкия неделя му показахме буквите и как му се пише името и днес вече пише името си, мама и тати.
 Баси, случих на деца. Ако не на друго.  hahaha
Отсвирвате ли ме за люлинска среща? Да си правя планове...не за друго.

# 41
  • Мнения: 678
Добро утро:)
Клемс аз много вероятно да дойда за неделя  Peace Събота е Задушница и ще проявя уважение към душите на близките.
Радвам се, че сте изкарали хубаво. Дано има някоя сбирка и в по центъра, че да се включа  Peace

# 42
  • Мнения: 333
...Ив, даже сбирките трябва да са ежеседмични, но в различни завадения,

Мацка, там ти гледа детето какичка за без пари в понеделник...  Rolling Eyes Това са си едни 20 лв - най'ш колко вино и бира е т'ва, м?!  Wink Дай друго такова предложение и аз кацам, пък и ятото няма да възрази, сигурна съм!  Mr. Green
Не успях да си допиша. Имах да кажа, да не плашим персонала.  Laughing

Заведението си е супер, клубчето също.

# 43
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 989
 Joy Гале, вариант 2: Персонала да ни свикне на дивотиите  Mr. Green

# 44
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Абе, девойки Mr. Green ни една свестна снимка няма. То верно кво снимаш това излиза, но явно липсата на Деси си е казала думата Laughing Няма ги плясвай у фейса, че да не ме съдите

Общи условия

Активация на акаунт