Отговори
# 705
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Имаме си зъбчеееее!  Party Party Не се радвам толкова на факта сам по себе си (то хора без зъби няма  Mr. Green), а на това, че излезе неусетно - без ревове, нерви, безсъния, подсичания, Т и т.н. Дай Боже и другите така да ги изкара!

# 706
  • Мнения: 1 317
Ехеее, Ноем, браво на вас! Още дълги години щастие, разбирателство, любов и такива вкусни и интересни трапези ви желая Simple Smile  Hug
И честито ви зъбче, всички така неусетно да се явят  Hug

# 707
  • Мнения: 7 422
   Ноеми,честито ви зъбче!  Party

  Нещо от "позитивното":

  Всеки човек си има своя съкровена мечта.
А знаеш ли, кои са трите основни желания на мъжа?

На всеки МЪЖ му се иска:

Да бъде толкова готин,
~ колкото неговата майка мисли...

Да бъде толкова богат,
~ колкото неговите деца смятат...

Да има толкова любовници,
~ колкото неговата жена го подозира...

# 708
  • София
  • Мнения: 3 099
Привет и от мен!  Hug

Ние изкарахме един вълшебен уикенд на Боровец!  Flutter Отрази ми се доста презареждащо присъствието на големите дъхави иглолистни.  Sunglasses

Ноем, честито ви зъбче!  Heart Eyes

# 709
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Мерси мацки!  Hug
Изкарахме страхотна, приказна вечер!!! То по принцип нагласената романтика не се получава, ама сега стана  Flutter. Ама и като го няма Пресиян е едно такова тихо, мило, спокойно, можем да си бърборим без да ни прекъсва, да се гушкаме без той да се вре в нас  Crazy (и тези три работи)

... а днес един идиот с БМВ щеше да ме утрепе на магистралата (бях на вилата с Тервел)... Tired

Селмаааа, Крас горкия хич не може да се вреди в тази класацийка  hahaha (хеле за последното)

# 710
  • Мнения: 7 422
 О БОже! #Crazy ooooh! Ноеми,как точно се случи това с БМВ-то?

 ivonska , това е чудесно - лятна почивка в планина!  Hug

# 711
  • Мнения: 871
Мааац, честито зъбче на Тервел  Heart Eyes Нека всички се появяват неусетно  Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 3 249
Ноеми, честито ви безпроблемно зъбче! И честита годишнина!

Аз малко съм се сдухала и не съм много в тон с разговорите, но ви следя. Ще се съвзема де, няма къде да ходя...

# 713
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Аз малко съм се сдухала и не съм много в тон с разговорите, но ви следя. Ще се съвзема де, няма къде да ходя...

Не че е утеха, но и на други не ни вървят разговорите. Wink

# 714
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мхм, ние още не знаем дали ще ходим на море, ако да -  за колко, нищо не е ясно, та и аз съм в едно никакво настроение Tired

# 715
  • София
  • Мнения: 3 099
Добро утро, другарки!  Hug

Желая и на вас, и на себе си един честит вторник с много усмивки и положителни емоции!  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 1 104
ivonska, благодаря ти за пожеланието!

tsveta, дано да се организирате и да отидете на море.

Ноеми, честито зъбче. Все така леко да излизат!

Не че е утеха, но и на други не ни вървят разговорите. Wink
И аз се записвам в тази група. Много ангажименти, тичане по институции, взимане на кардинални решения и т.н. На всичката тази лудница имаме и майстори, и гости... Но поне уикенда се опитах да починем и изкарахме два прекрасни и спокойни дни в Гърция, за да почетем годишнината от сватбата. Е, не толкова романтично като Ноеми.

# 717
  • София
  • Мнения: 3 099
...., за да почетем годишнината от сватбата....

Желая ти още много годишнини и равносметката от тях да е само в полза на брака ви!  Hug

# 718
  • София
  • Мнения: 3 249
Желая и на вас, и на себе си един честит вторник с много усмивки и положителни емоции!  Heart Eyes

 Hug Heart Eyes

Flowerlina, честита годишнина и на вас! Със здраве да си го ползвате и консумирате брака още дълги години в разбирателство и хармония.  bouquet

# 719
  • Мнения: 1 104
Момичета, благодаря ви!

didi_im, честит рожден ден!

Общи условия

Активация на акаунт