Звездни компромати-103

  • 68 025
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 4 043
Някой знае ли коя е дамата в ляво на снимката:

# 631
  • Мнения: 2 282
Само да спомена като стана въпрос - моята майка и нейната сестра са с кафяви очи, а родителите им (тоест баба и дядо) със светли. На 100 % са си техни родители и двамата  Grinning

# 632
  • Мнения: 4 120
Е това вече няма как да стане, може би са не точно кафяви, а пъстри?

# 633
  • Мнения: 6
Doutzen Kroes

1      
Момичета , на първата снимка ( а и на втората и третата)  , бръчките около очите нормални ли са  Thinking ?

# 634
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Doutzen Kroes

1      
Момичета , на първата снимка ( а и на втората и третата)  , бръчките около очите нормални ли са  Thinking ?
Не знам за бръчките, косъмчетата в носа ми се набиха на очи първо.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 25 340
Спам- как става този номер- двама синеоки родители- зеленооко дете?

Според моите спомени по темата не става Blush

# 636
  • Мнения: 2 818
Спам- как става този номер- двама синеоки родители- зеленооко дете?

Според моите спомени по темата не става Blush

Даже хич не става - ако за едно нещо бях 100% сигурна и то 2 пъти, това беше, че децата ми ще са гарантирано синеоки. Факт! Не зелено, не пъстро, не сиво - синьо, плътно и небесно.

# 637
  • Варна
  • Мнения: 25 340
И аз така мисля. Синият цвят, доколкото съм учила, е абсолютно рецесивен. При двама синеоки родители детето е 100% синеоко. При зеленооки, сивооки, пъстрооки може да има всякакви варианти, но не и при синеоки.

# 638
  • Мнения: 1 455
офф, като започнете компетентно да се изказвате като професори по генетика Naughty
Има случаи и природата го е доказала, за някои явления няма дори научно обяснение, решаваща роля изиграва по-силния ген и това е.

http://life.dir.bg/gallery.php?id=8862296

# 639
  • Варна
  • Мнения: 25 340
Аз не се изживявам като професор Laughing Но 99% от децата на синеоките да са зеленооки е пълен абсурд, защото при тях по-силният ген (зелен, кафяв и т.н.) категорично отсъства, иначе би се проявил при тях, а не при децата им точно защото е по-силен. Изключения не коментирам Laughing
Алисия май ми е най-сладка на първата снимка.

# 640
  • Мнения: 0
Киану Рийвс подписан на книгата. Лондон, 18 юни
Райън Гослинг на летището в Лос Анджелис с куче, 18 юни
http://www.johnnytim.com/temat/celebrity/photo.html

# 641
# 642
  • Мнения: 4 892
Doutzen Kroes

1      
Момичета , на първата снимка ( а и на втората и третата)  , бръчките около очите нормални ли са  Thinking ?
Не знам за бръчките, косъмчетата в носа ми се набиха на очи първо.

Нормални са бръчките, ако това може да се нарече бръчки. Много са фини. Съвсем нормално.

А това около носа не са косми, а мъхче и не са в носа, а около. Когато се слага ФДТ понякога се получава, тъй като мъхчетата се покриват и стават визуално по-големи и то се вижда предимно на снимка.
Да вземем да си безкосмяваме и носовете, а?  Grinning

# 643
  • София
  • Мнения: 5 193
Тази Дутцен е направо уникални красива!  Heart Eyes

# 644
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Матю Маконъхи и Камила Алвес с децата

Род Стюърт

Четирите сватбени торти на Кейт и Уилям

Новото гадже на Ема Уотсън

Ева Лонгория - кръстницата на бъдещото бебе на сем.Бекъм


офф: цветът на очите не се определя само от цвета на очите на родителите, а и от цвета на очите на баби, дядовци, прабаби и прадядовци...

Общи условия

Активация на акаунт