Жената Лъв - тема 50+3!

  • 14 291
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Еее, Камче, аз се шегувам, бря  Hug. Да не мислиш, че и на мен не ми мина същата мисъл през главата  Mr. Green

# 76
  • Балчик
  • Мнения: 763
Айде и аз да се наредя тук ;
как сте девойки ?
аз успях да се прибера по - ранко от бач и
сготвих - зеле   chef , в този ред на мисли да ви
кажа , че моята баба  Heart Eyes много готвеше булгур ,
за мен е по- вкусен и по- полезен от ориза
винаги го приготвяше с пуйка.
Тук по задуха , поваля и това беше, в момента пече  ли
пече.
Теди   тази твоята комбинация булгур-тиквички ми
изглежда да е вкусна.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
А булгур с коприва дали ще стане?

Смятам да си сготвя коприва, имам замразена във фризера, но нямам ориз, а ме мързи да ходя до магазина... Laughing
Децата, естествено, няма да ядат.  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 342
Аз като пълен профан да питам каква е разликата между булгур и ориз. До сега съм си живяла в неведение и съм си мислела, че са почти едно и също, ама едното е по-едро.  Blush
Да ви се похваля момичета. То не е моя радост, ама и аз се радвам. Една приятелка е станала леля на момченце днес по обяд. Казва се Кристиян и тежи 3 кг.  Crazy
В тази връзка да почерпя за Криско. Да е жив и здрав.  Flutter

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Булгурът е пшеница, а оризът си е ориз.  Laughing

# 80
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Чебурашка,да е жив и здрав малкия Криско!Мерси за почерпката! При нас май сега започва бурята. Много ме е страх,защото започне ли оставаме без ток и вода. Спонджи и моята баба готвеше булгур. Ама аз хич не го обичах.Сега го харесвам,но я няма моята мила баба която готвеше толкова вкусно! Tired Поли,при нас пък не даваха нощници. Въобще всичко си носиш. Искаха ми дори едни неща забравих как се казваха,дето си постилаш на леглото да не го цапаш.

# 81
  • Мнения: 11 493
Добър вечер, банда!

Леле, лелеееее, че хубаво сте си изкарали целият вчерашен ден.
И сутринта и вечерта. Видах всички снимки, радвах ви се  Heart Eyes Абе лъвиците са най-хубавите жени да знаЙте  Hug


Тук с бурята започна и свърши за 20мин сигурно, а толкова страшно го приказваха по ТВ-то и по радиото и по нета.........
Отивам днес до магазинчето за вода и магазинера ме пита: "Къде си паркирала?"
Аз му казвам: "ето тук пред работа"
А той ме гледа и се чуди.
Питам го : защо?  newsm78
А той: Ще има градушка колкото бейзболни топчета, ще ходя да си паркирам колата на паркинга на МОЛ-а  #Crazy Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 6 210
Ааа, Рейчо, ние и днес продължихме  Laughing. Накарах мацките да се замъкнат в Макдоналдс, щото се надявах детето да се забавлява, а ние да се видим на всеизвестно място и да има къде да паркираме. Детето се наяде с боклучаци, Хаяси три пъти обиколи паркинга, докато намери място за паркиране, а Рени обиколила подлезите и надлезите, докато намери входа  ooooh!.

А удари ли ви градушка в крайна сметка във Варна?

# 83
  • Мнения: 11 493
ВениJoy Марти ли папа Макдоналдс? Мойте също обичат много, знам ,че е вредно, но ги водя от време на време.
Вий , кога ще се прибира?

Инак градушката ни отмина  Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 6 210
Аха, Марти! Вчера отказа да дойде с мен в пицарията, но днес веднага се нави. Слушаше в захлас разказа на Рени как синът й си прави екшън приключения в банята и тази вечер очаквам да ме изненада с някоя беля  hahaha.

# 85
  • Мнения: 2 274
Аууууууу, Вени, после да не ме гониш да ме биеш  Mr. Green! Аз го разказах, за да те уверя, че има и по-зле  Mr. Green, но не се сетих за последствията  Mr. Green.
Той Марти слуша в захлас и как разказвахме за училищните си изпълнения.
Мацки, ако знаете на какъв екшън бях свидетел като се прибирах... Лошо ми стана. Копирам си поста от фейса, че бързам да гледам " От местопрестъплението"  Mr. Green
"Току що преживях кошмарно прибиране с автобус 76. 4-ма пияни се качиха от НДК, дрънкаха глупости, обиждаха хората, накрая скочиха да се бият с двама, които им казаха да седят кротко. Не издържах и звъннах в полицията. Уж щяха да пресрещат автобуса, но докато се появят, пияните слязоха в Мл.4. Дано ги намерят и да ги пораздрусат, защото доколкото разбрах са им познати, от контингента в района Sad."
 Най-лошото е, че бутаха възрастни и ги обиждаха. Бяха 2 жени / едва се разбираше, че са такива/ и двама мъже. Надявам се да не ги срещам пак в автобуса, че тоя път няма да съм толкова търпелива, а ще звънна в полицията още като ги видя да се качват!

# 86
  • Мнения: 699
Ааа, Рейчо, ние и днес продължихме  Laughing. Накарах мацките да се замъкнат в Макдоналдс, щото се надявах детето да се забавлява, а ние да се видим на всеизвестно място и да има къде да паркираме. Детето се наяде с боклучаци, Хаяси три пъти обиколи паркинга, докато намери място за паркиране, а Рени обиколила подлезите и надлезите, докато намери входа  ooooh!.

 Joy Joy Joy Joy Така разказано ще кажеш, че сме преживяли мнооооого, да ти кажа не се ядосах на липсата на парко място, но на оная кокошка, с джипа, която не знаеше какво да прави се вбесих  Joy Много приятно беше и за мен. Толкова на съм бягала от работа за 3 години  Whistling

Рени, взимай се в ръце и започвай да се движиш с колата. Тия преживявания са ужасни. Майка ми пътува с градския транспорт и редовно ми разказва такива неща.

Мойто цикъл пак подрани, сега си обяснявам главоболието и безсънието от началото на седмицата.

Ние вечеряхме и уж да ходим на пазар, пък окъсняхме и отпадна и чакам дребната (която спа до 18ч.) да се поумори и да я тръшвам на легото, че и аз там.

# 87
  • Мнения: 699
Аууууууу, Вени, после да не ме гониш да ме биеш  Mr. Green! Аз го разказах, за да те уверя, че има и по-зле  Mr. Green, но не се сетих за последствията  Mr. Green.
Той Марти слуша в захлас и как разказвахме за училищните си изпълнения.

Това са бели кахъри, добре че не слушаше в захлас историите ни за раждането, че да не му дойде на акъла да ражда  hahaha

# 88
  • Мнения: 11 493
Бенджи, имам да те питам нещо. Тук ли си?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Псолютно... Mr. Green
Казвай, Реа?

Общи условия

Активация на акаунт