Любители на котки - тема 51

  • 38 741
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 722
 И аз тук. Благодаря за старанието за подготвянето на темата   bouquet  bouquet  bouquet

Аз да кажа какъв ужас преживях сутринта. Цяла нощ не можах да спя. Сутринта съм задрямала в крайна сметка. По някое време чувам ужасно мяукане  Shocked Ама ужасно!!! Ставаме и двамата с мъжа ми да видим какво става. За части от секундата ми минаха през главата какви ли не мисли- че Фокси е притиснат от нещо, че влязла друга котка, че... Ей, косата ми побеля! А то какво се оказа- господинът решил да се качи на един от первазите. Не преценил скока си обаче и се закачил с нокътче от задната лапичка на парното  Sad Целия беше увиснал на това нокътче  Confused Откачихме го и милия не знаеше накъде да тръгне от уплах и болка  Sad Вече се окопити, но все пак...

# 16
  • Мнения: 1 907
Мис Нели, благодаря за новата тема   bouquet

Емел  Hug

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 11:32 от елиас

# 17
  • Мнения: 17
да се запишем  и тук с малкото шефче Simple Smile

# 18
# 19
  • Мнения: 722
Ух, мишенца мънички!!! Пу-пу!!! Ей на това се казва котешки живот  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 481
Благодаря за новата тема.
Ето и нашия данък с една малко стара снимка, но ясно се вижда кой е шефа тук = Рижко, който раздава шамарите.  hahaha  

Емел съжалявам за котенцето Топчо.  Hug

# 21
  • Мнения: 17
Баща ми има една приказка : "Котка да си в тази къща" - е не лъже, на особена почит са

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Как бих се опънала до сивата запетайка...

# 23
  • Мнения: 431
Запис  Party

Аз съм в чудесно настроение, сутринта Миша ме събуди толкова миличко и нежничко  Heart Eyes

Не знам дали си въобразявам, но понякога си мисля, че някак усеща кога трябва да стана по-рано и идва и ме буди ли, буди, за да не закъснея  Laughing

# 24
  • Мнения: 17
Сивата запетайка на тази снимка е преяла, и душицата и спи...

# 25
  • Мнения: 1 907
Рижко е голям пич  Heart Eyes, а сивчетата само да ми паднат, не знам дали ще мога да се контролирам  Crazy Crazy Crazy
Меичка, може да усеща подсъзнателно мислите ти и настройката ти да се събудиш рано, знае ли  се Thinking Убедена съм, че не знаем много неща за котките.

# 26
  • Мнения: 17
Моята Грейси също усеща кога трябва да ставам рано...а когато прекаля със съня идва и си ме буди на общо основание как си му е реда- отвива ме , започва да ме ближе по лицето като куче, и когато е убедена че съм достатъчно разсънена си врътва дупето и отива тя да си доспи....котешка работа

# 27
# 28
  • Мнения: 2 898
Колко много сладурковци! На заглавната страница вече може да коригирате, че Маца е кастрирана и неин ветеринар е д-р Маринов - Варна  ул.Христина Морфова.

# 29
  • Мнения: 481
Някой от Варна има ли наблюдение върху работата на др. Жеков, кабинета му се намира точно до сградата на Варчев, на Шипка. Незнам точно как се казва уличката, затова така обяснявам.  Crazy
До кабинета има и ветеринарна аптека.

Имам и малко странично питане, знаете ли с какво по-евтино от Фронтлайн бих могла да обезпаразитя качествено, две дворни кученца.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт