Много се напряга, иска вече то да сяда - Януари (14)

  • 24 845
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 488
И аз без цикъл  Party

Млечното хранене по на 4-5 месечно бебе би трябвало да е 140-160 мл. Пюрето може и да го засити с по-малко количество, а и зависи дали скоро  е пило детето вода, чай...все пак стомахчето е все още малко, не може да поема голямо количество храна и вода... Ама и си е до дете Simple Smile
В стъклено бурканче може да се замразява кърма, но се оставя един пръст разстояние до ръба. От студа се разширява масата и да не спука бурканчето. Така знам аз Simple Smile

Иииииии, Тути, много си убава  newsm51

# 721
  • Русе
  • Мнения: 633
Биричка, Мила - благодаря ви за отговорите  Hug За пюрето питам, защото давам Тиква на Хипп около 40 гр и после я кърмя, но се чудех когато заместя цялото хранене дали бурканче от 125 гр на този етап ще е нормално. Не си спомням на Йоан когато давах колко е било количеството в началото.  Blush А за съхранението в бурканче питам дали може, защото капачките нали не са от този стария модел, а новите които не са със същото затваряне.  Wink

# 722
  • Мнения: 186
Добър ден!

Тути, комплименти  Hug

Ноеми, ЧРД на твойто мило, да ти е жив и здрав и все така много да обича тебе и децата!

Люба, честита ученичка на есен!

Мила, Тони  Hug за пореден ден.

Памперс 3 и скоро няма да ги сменям, но Кали е фина мадама, около 6,500кг. е, ще знам със сигурност на 20.06. когато сме на консултация.

Да ви се оплача, снощи на малката нещо и стана и много се криви и рева. Заспа чак към 22ч., но да не си помислите, че е спала до късно, неее кукна в 5,45 както всеки ден. Игра, сутрешен тоалет, ядене и най-накрая заспа. Аз зарязах всичко и седнах с намерение да си изпия кафето на спокойствие, но нее, каката днес по случай края на уч. година ще ходят на атракцион в Слънчев бряг, и искаше прическа- цялата коса на вафлички с пресата. Тъкмо свърших и се засилих към кафето, познайте кой се събуди. И времето при нас е скапано, не мога да излезна на разходка. Явно днес не ми е ден.

Благодаря, че ме "изслушахте"  Hug

# 723
  • Мнения: 1 687
Я да попитам понеже непомня  ooooh! , колко мл. пюре на тази възраст заместват едно хранене  newsm78
Ами моята педи вчера каза около 130-140мл., ама де да знам...
моят каза 170 гр. зеленчуково пюре.
но дара яде напоследък 3 пъти на ден, макс 4 пъти. т.е. с това количество трябва да изкара 6 часа.

абе някой дава ли сок от ябълка. аз го предлагам на дара вече втори ден и тя ме гледа така възмутено, чак се потриса и после по една минута тръска глава и прави погнусени физиономии. това значи ли, че не трябва да й го давам повече? изобщо как се процедира в този случай?

# 724
  • Мнения: 186
Елч, аз не давам още сок, но Кали ми реагира по този начин на оризовата каша, хич не и хареса. Аз я спрях и ще я предложа пак след известно време.

# 725
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт