Какво направихте със свещите, чашите и т.н. от сватбата си?

  • 7 652
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 472
"Чашите си ги държа на видно място в секцията, но никога не ги ползваме. Свещите са забутани някъде и не сме ги палили.

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
чашите са на секцията, а свещите в кутията си и са прибрани в шкафа. Попът каза да ги палим на всеки семеен празник докато изгорят, но досега не съм се сещала нито веднъж  Embarassed
Букетът е у приятелката ми, която го хвана и го е хербаризирала. Още го пази.
Жартиерът е у девера ми, той го хвана  Peace
Роклята ми е прибрана в гардероба, заедно с обувките и всички аксесоари. Все се каня да я продам.
Бижутата си ги нося.
Кошнички, менче и т.н. пазя в един шкаф.
Но това, което пазя най-много са спомените от този прекрасен ден  Heart Eyes

Ами...май е това  Peace

# 17
  • Мнения: 4 651
Чашите стоят в една кутия под леглото, за да не прашасват. Първите две години ги вадих на годишнината, за да си кажем наздраве. Свещите май палих веднъж, на първата годишнина.
Роклята стои неизпрана вече пета година. Първо бях чула, че година не се пере, после така си остана. Скъсана е и не става за подаряване.

# 18
  • Мнения: 15 379
Чашите си стоят на рафта в стъкленицата.
Свещите и те стоят в един шкаф. Което ме подсеща да ги изхвърля.

# 19
  • Мнения: 1 175
Чашите останаха в България, защото ме беше страх да не ги потрошим по куфарите. За свещите, ами сигурно и те са там. Изтървали сме вече първа годишнина и там каквото трябва да се прави. Може да си ги взема лятос, ако успея да ги опаковам добре. Само ме е яд че си изгубих вързопчето с жито, монетка, бонбонче и т.н. - онова дето при полета си надолу в заветния момент ми се приземи право в междугърдието  Mr. Green Исках да си го запазя за спомен, но в суматохата съм го загубила. Уф, сега ме е яд! Поне чашите ще си довлека обаче.

# 20
  • Мнения: 9 363
Всички дреболии съм прибрала в едни шкаф. Чашите са в кутията си и на годишнините от сватбата или пък на нова година ги вадя, за да пием от тях шампанско. Това е когато сме само двамата. Иначе с други гости, използвам друг сервиз. Просто ми е приятно от време на време да вадя чашите и да пием от тях.

# 21
  • Мнения: 11 918
Съвсем скоро и аз си мислех за чашите и свещите.Стоят в една витрина и периодично, при избърсване на праха се сещам за тях, но не са ползвани.До тях е сватбената ми покана.Съответно, високо в един шкаф съм прибрала сватбената покана на баба ми, на която съм кръстена и която се е венчавала в същата църква, където и аз.

Булчинската ми рокля си стои в гардероба, обувките не съм обувала нито веднъж, с безумно висок ток са.Чантичката съм я ползвала 1-2 пъти,воалът ми е прибран.

Едно от най-прекрасните изживявания в живота ми, затова всичко си пазя ревниво.Но тази тема ме подсеща поне чашите да ползвам.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чашите - на видно място.
Свещите не знам къде са и дали са ...

# 23
  • Мнения: 2 153
Ние свещите си ги палехме...чашите си стоят, не сме ги ползвали след сватбата. Веднъж ги вадих да ги мия и това беше...

# 24
  • Мнения: 11 607
Едната чаша я счупихме - тази, която бе гравирана с моето име и от която пи Той......Другата е оцеляла на този етап, прибрана е уж да не стане бела и с нея.......Като имаме годишнина вдигаме импровизирана наздравица с нея - преди с двете - само тогава ги използва(х)ме.......Иначе дрехите, обувките и чантичката ми са прибрани в една специална кутия.......Може и свещите да са там, аз на тях не гледах с добро око, та може и да съм ги хвърлила........

# 25
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Чашите ги изгубихме веднага след ритуала, свещите изгоряха вечерта на купона с приятели, рокля, воалетка и чанта ми бяха под наем, букета си остана в заведението, покана не си запазихме, халките спряхме да ги носим още на първата година, загубихме даже негатива и албумчето със сватбените снимки, останали са ни 2бр. от случайни фотографи, само моите обувки и вратовръзката на мъжа ми оцеляха. Laughing
Както става ясно, не сме сантиментални. Чувстваме се напълно свободни да си съчиняваме каквито си искаме спомени за тържествения ден, след 15г. вече и паметта на останалите свидетели се е позамътила. Joy

# 26
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Абсолютно всичко си пазя - чаши, бутилката, от която пихме, свещи, покана, подаръче за гостите, "нещото", в което стояха пръстените, късметчета - всичко стои в един шкаф с полупрозрачна врата. В този шкаф са и пъпчетата на децата ми, както и дипломите ми  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Чашите са при чашите ми за вино, а свещите прибрани някъде по шкафовете.

# 28
  • Мнения: 575
Всичко ми е прибрано, чашите  и свещите в кутии по гардероби, роклята беше една година при свеки , нали не трябвало да я виждам, после си я прибрах. Скоро ми се наложи да ходя на сватба и бях решила да си сложа корсета от моята булчинска рокля, но не би! Бях забравила колко си дебеличък като се жениш в 6я месец. Сега съм решила да си го стесня и да си го нося по поводи.

# 29
  • Мнения: 2 153
Чашите ги изгубихме веднага след ритуала, свещите изгоряха вечерта на купона с приятели, рокля, воалетка и чанта ми бяха под наем, букета си остана в заведението, покана не си запазихме, халките спряхме да ги носим още на първата година, загубихме даже негатива и албумчето със сватбените снимки, останали са ни 2бр. от случайни фотографи, само моите обувки и вратовръзката на мъжа ми оцеляха. Laughing
Както става ясно, не сме сантиментални. Чувстваме се напълно свободни да си съчиняваме каквито си искаме спомени за тържествения ден, след 15г. вече и паметта на останалите свидетели се е позамътила. Joy

хаха супер сте  Peace

Общи условия

Активация на акаунт