Любов,където не трябва

  • 21 687
  • 350
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
С моя мъж се запознахме на работното място, бяхме постоянно заедно, бяхме и двамата свободни, оженихме се.
Имала съм връзки на работното място - и свободни сме били (и двамата), и заети сме били. Няма значение, когато знаеш, че е временно. Чувствата са нормални за човешките същества, но и разумът трябва да е в главата, а не в гащите. С всички сме останали с много добри колегиални и с някои (дори) приятелски отношения. Мога да разчитам на тях и не сме се гледали после като добичета. Не бих си развалила семейството, ако това е въпросът. Но си е до човек...

# 16
  • Мнения: 1 907
Правите интересно на останалите колеги Mr. Green
Joy Да  Mr. Green
Иначе- ти си преценяш...условията са много, това че е колега не ми се вижда пречка за лИбовта, по-скоро твоето обвързване...

# 17
  • Мнения: X
Веднага си представих идеалната ситуация за извънредна любов: кораб, океан, аз жена хубава, той млад левент-матрос (е, може и капитана да го отнесе), само вълните и китовете са свидетели на страстната авантюра, държим се за ръце на носа на кораба, точно като в "Титаник". Без айсберга и потъването накаря де Mr. Green
Та, в тая ситуация - може. В някакво мижаво офисче - не.

# 18
  • Мнения: 3 371
мирка, ако 'ние' сме 'ти'  Crazy, давай, на хаирлия да е....  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 287
Като всяко действие и това ще има последствия.

Може би това е твоят катализатор.

# 20
  • Мнения: 12 669
Много се радвам за теб.

# 21
  • Мнения: X
Ние се оженихме.
Обаче не бяхме заети.

# 22
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Мирка, няма такова нещо като "любов, където не трябва". Ако я има, значи трябва и толкова. Някъде да сме виждали знак "Моля, влюбвайте се само на определените за целта места"?  Laughing
Я се стягай у кръста, ти си смело момиче!

# 23
  • Мнения: 2 865
Може да е имала предвид, че има вероятност да се разчуе при тези обстоятелства, защото доста хора ще са в течение на ситуацията....?

# 24
  • Мнения: 4 916
Ако не иска да се разчуе, поне да свали снимката на детето от аватара си. Сега, още преди да е реализирала влюбването, вече дава материал за клюкарите.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Блазя ти, честно Grinning

# 26
  • Мнения: 1 907
Ако не иска да се разчуе, поне да свали снимката на детето от аватара си. Сега, още преди да е реализирала влюбването, вече дава материал за клюкарите.

Да, наистина, и аз това си помислих- много лични неща споделяш, при това, на практика- хипотетични.
Колегата какво мисли по въпроса? Той говори ли за това, че си обвързана, иска ли нещата да се променят?

# 27
  • Мнения: 239
ние пък се оженихме - и ето вече 8 години живеем щастливо.
Той не ми беше просто колега ( беше ми шеф)

Познато Wink

# 28
  • Мнения: 5 370
Любов на работа - не.
Виж, сексът е друга бира. Whistling

# 29
  • Мнения: 1 907
Любов на работа - не.
Виж, сексът е друга бира. Whistling

Много често секса се бърка с любовта, аз затова попитах колегата какво мисли за семейното положение  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт