Пари от интернет

  • 203 329
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
Интересно. Бях попадала на един такъв сайт, но прочетох в интернет, че са мошеници и предположих, че всички са такива.

Може ли тези, които се занимават с това да разкажат повечко?

# 16
  • Мнения: 18
благодаря на всички които писахте по темата.прочетох внимателно всеки коментар.ще се поинтересувам сериозно от вашите съвети и предложения.Много ми допадна идеята за писане на статии.Мисля ,че това е като за мен.Ще пробвам няколко неща наведнъж.(ще споделя опит след време разбира се)
Ако има още някои който може да бъде полезен,моля пишете пишете.....
Огромно БЛАГОДАРЯ на всички....    bouquet

# 17
  • Мнения: 3 634
От нищо нещо не става. Трябва да имаш познания в търсена и добре платена област, за да успееш и да имаш сериозни предложения и заплащане. Според мен в БГ всеки се свени на   информация как се става фрийлансър, за да не увеличава предлагането и конкуренцията. Аз напуснах постоянната си работа, за да се захвана с нещо подобно, но мисля че съм по-скоро изключение отколкото правило. Просто имах късмета (и знанията) още първите ми двама работодатели да харесат работата ми и да ме изберат пред други за постоянен ангажимент.

Аз не знам кой пише просто статии. Ако иде реч за affiliate marketing си трябват знания, които може да учиш и в процеса на работа, но не е просто драскане на мисли, които накрая да са 500 думи. Някой трябва да ти помага, сам е трудно и много вероятно да се откажеш.

# 18
  • Мнения: 654
Това дето го пишете,че отнема много време може би е добре за хората дето висят цял ден на компютъра.
Моя син е на 16 и ако няма екран пред себе си ,все едно не може да диша.
Все прави нещо-презентация за госпожа,урок на приятел или търси програми на колеги.
Дори има седмица дето негова надница е по голяма от моята.
Дали няма да е вредно за него ако опита и тези неща дето ги предлагате?

А пък ако може и пари да изкарва,може и на мен да купи компютър Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте, да се запиша и аз при вас! Това ми е супер интересна тема и много съм търсила! Определено фрийлансингът е най доброто чисто финансово решение ако имаш дадено умение Simple Smile
За сега и аз кликам в едно сайтче, не отделям повече от 5 мин на ден но като цяло има някаква идея надявам се накрая да успея с правилната стратегия да изкарам повечко в края Simple Smile Така и така почти нищо не влагам от себе си Simple Smile

Та така...ще следя и вашите идеи Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 174
За писането на статии трябва да можеш да пишеш. Simple Smile Пак се искат умения...

# 21
  • Мнения: 18
Здравейте.Благодаря ви ,че побутнахте темата която пуснах преди време.
Ще ви кажа аз до къде стигнах с писането на статии.Поръча ми един господин статия за порода кучета,написах с много старание даже два варианта на текста и  му ги пратих.След 1-2 дни се свързах с него с каза,че е написано добре и скоро ще ми пише за да ми даде нова тема за писане и от тогава чакам вече 5-6месеца.Втори господин ми даде за тема да напиша статия от 500 думи за това какво ще е времето през "септември" а това беше 4-5месеца преди месеца за който трябваше да пиша.Търсих доста упорито информация за времето през септември ,но  никъде и никой не дава прогноза за толкова време напред.След като не можах да си намеря достоверен източник на информация  реших да се откажа защото в противен случай трябваше да си съчинявам и да пиша пълни измислици.
  И така,явно с писането не ми се получи.Може би е време да пробвам с кликането   Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 17 958
 Shocked  И после, що журналистиката е на такова ниво... ooooh!

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте, наскоро открих един сайт, в който се гледат реклами от рода на от 3 до 30 секунди всяка.  За сега не съм изкарала много пари, но така или иначе вися по цял ден в нета, не ми прчи за по 10 минутки на ден да го правя. Можете да кликнете тук и да се регистрирате. Първоначално изисква регистрация с ПейПал, но не е задължително да се вписва номер на дебитна карта, до момента , в който не пожелаете да си изтеглите спечелената сума. Има много бонус задачи, които увеличават наличността ви. Ако имате въпроси съм насреща Simple Smile http://www.-spam135-/?5077054

# 24
  • Мнения: 25 616
За сега не съм изкарала много пари...

Като ги получиш, ела се похвали.
Къш, спамъри гадни!

# 25
  • Мнения: 12
Абе гледам тук замряло, ама аз да питам newsm78, някакво мнение за това http://finansovidokladi.com-r.net/ стана ми много интересно-звучи изкушаващо, обаче пуста вяра
като я няма... Прясна информация за който го интересува.....опитах да направя проучване , след което реших да оставя коментар..да, ама не....модератора не го ще #Cussing out та ето го и въпросното коментарче:    Здравейте, много ми се искаше ,но ми е трудно да се доверя на тая оферта...много коментари, много нещо, няма лошо,
но дали са истински.Най-притеснителното въпреки всичко е автора на статията- нито можеш да видиш профил нито някаква информация относно него, да не говорим че това на снимката не е той.....на доста места в нета я срещнах. Sorry, ама съм си Тома Неверни. E... не е истина просто, сега и няма да ми го пуснат...а нямало цензура аааа?!
Май и това ще се окаже ялова оферта.

# 26
  • Мнения: 800
Уха, това последното е готина оферта: давам им 27$ и данните си, за какво? Нещо ми се струва че всичко това са пълни .... Аз също отдавна търся вариант за такива допълнителни доходи, но все още не съм намерила нещо сериозно и където плащат наиситна.

# 27
  • Мнения: 1 907
За писането на статии трябва да можеш да пишеш. Simple Smile Пак се искат умения...

Мхм. И правописът е от значение, все пак  Simple Smile
Статия за времето през септември  Crazy Леле!

# 28
# 29
  • Мнения: 2 558
Аз се занимавам с фрийланс - по-конкретно преводи и графичен дизайн. Изкарват се пари, но се иска и работа. Тези сайтове с рекламите и т.н. са пълна глупост.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт