Поликистозни яйчници и Клостибегит

  • 3 662
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Здравейте!
Реших и аз да за включа в новата тема. Понеже и аз съм с поликистоза на единия яйчник, някой от вас знае ли дали е възможно и другият яйчник да стане поликистозен? Понеже различните лекари ми казват различно, а аз се надявам най-вече на здравия... И друго - възможно ли е според вас, без стимулация да стане бебето? Понеже съм на Хлое от няколко месеца - когато се изчистят кистите и спра противозачатъчните, възможно ли е бебе да стане и без стимулация?
Благодаря!:)

# 16
  • Мнения: 355
Здравеите имам питане защото ще се побъркам май месец направих спонтанен в 7 седм.от  3-4 мес правим опити отново.Октомври ми закъсня с 20 дни оказа се че фоликула не се е спукал.доки каза че няма проблем последния ми цикъл беше на 24,11 доки ми изписа костилбегит но на 12,12 като отидах да видим се оказа че пак не се е спукало.Сега ми каза като ми дойде да започна от 3 ден костилбегита и на 13 ден да отида да ми бие прегнил и ако и след това нестане трябвало да ме праща на др.специалист да не се окажело поликистозни яйчници много съм притеснена и страшно объркана.Възможно ли е след като веднъж съм забременяла без никакви лекарства и буквално от  3-4 път сега да се окаже този проблем цикъла ми е много редовен винаги моля за съвети и мнения че до др.преглед ще лудна някои имали ли е подобен проблем

# 17
  • София
  • Мнения: 35 957
f_desi   Поликистозата /ПК/ не е нещо страшно Simple Smile - не трябва да те притеснява толкова
С ПК се забременява - според мен дори по-често отколкото при др. проблеми.
Да, може да си била с ПК и да си забременяла.

За да се случи това отново, трябва да мине време - поне 6 МЦ, за да се нормализират хормоните и да може да настъпи О.
Не бързай да се притесняваш.
Това че фоликулите не се пукат - може да е от хормоналния дисбаланс
Пожелавам ти скоро да ни се похвалиш с най-прекрасната новина Simple Smile


ПП. За да се предположи СПКЯ трябват поредица от изследвания и прегледи, и не е редно това да се прави след аборт - тогава физиологично /от хормоналния дисбаланс/ си има проблем с О

# 18
  • Мнения: 355
много ти благодаря малко се успокоих Simple Smile надявам се тва е най голямата ми мечта

Общи условия

Активация на акаунт