На вратата щъркел тропа, с Юнско бебе във вързопа! - тема 28

  • 24 905
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 52
Съболезнования Буболинка.Кураж и сили да се справиш с тази болезнена загуба  Hug .Нека почива в мир.
Честито на всички нови бебоци и на Пао и Мушмуронко!

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 56
Добро утро и от мен.
Буболина, много съжалявам : Cry
Честити бебоци на всички майки. Като гледам вече с термин на 20 останах май само аз. Исках да питам вече родилите майки, относно болезнени контракции. нямам спомен от предния път, ама нали бях с предизвикано раждане. сега между 4 - 5.30 засичах едни болки като при цикъл които се случваха накрая на 8 мин и таман да будя мъжа си че се е почнало и съм заспала. Та това някаква подготовка ли е???? Не знам, ама съм се разбрала утре сутрин да ходя на преглед  и дано имам повече яснота.

# 722
  • Мнения: 0
От вчера 100 пъти сядам да пиша и все нещо става и не успявам. След като прочетох новината за Бубулина, просто ми се отщя. Много искрено съжалявам миличка. Пожелавам ти много сили и търпение, за да се преборите и да продължите напред  Sad Cry

Честити нови бебчета  Hug Пао, Хелън, Мушморонко да са ви честити юнаците. Да растат силни, здрави и щастливи деца, да носят само радости на мама и татко. На мамчетата бързо възстановяване   bouquet Hug

Ние вчера два пъти излизахме на разходка и Симо беше много спокоен и щастлив. Тази сутрин обаче ми го върна тъпкано. От 5,30 ч като отвори една уста та така до 7,30ч. Сега смятам в след яденето в 10 ч отново да излезем навън  1stroller
Шунка, Ваче стискам палци. Останахте последни, хайде понапънете малко  Laughing Hug Praynig

# 723
  • Мнения: 4 370
Мушмуронко, Хелен, да са ви живи и здрави бебчетата!  Hug

Макензен, точно подготвителни контракции са това.

# 724
  • Мнения: 0
Честит Александър на мама Хелен да  сте живи и здрави и много бързо възстановяване

# 725
  • Мнения: 1
Привет, Дами!

Бубулина, моите съболезнования! Да почива в мир малкото ангелче!  Каквото и да се каже е излишно и е само думи...

Честити Бебоци на всички родили Мами!   bouquet

Ние сме добре, от понеделник още сме вкъщи, кърмим се успешно засега. На два пъти оставях бебето на грижите на кака му за по 2-3 часа - тя изявява желание и е изчела много литература по въпроса за бебешорите. Grinning

Пожелавам щастливи мигове днес на Мамите с бебоци, а на тези, на които предстои щастливата среща - много късмет и успех! Simple Smile

# 726
  • Мнения: 79
Пловдивската група да  не са се наговорили нещо Simple Smile всички в един ден.
Живи и здрави да са бебоците, много радост на родителите си да носят.

Нещо ми  е сдухано днес, още се настройвам да стана от леглото. Нещо нямам желание за нищо. Днес замалко да нямам баба на разположение , да гледа малката ....а щеше да ми дойде доста нанагорно, че е палавичка.

# 727
  • Мнения: 49
Добро утро!

МУШМОРОНКО, ХЕЛЕН- да са ви живи и здрави малките юнаци с царски имена!

Момичета, на Дара кърмата не й стига- вече предлагам и двете гърди, след всяко кърмене, пълни памперса, ям здравословно- по 5 пъти на ден, спя през 2 часа за по няколко часа- какво да правя, толкова искам да е само на кърма Sad АНИ2, кажи какво да правя, моля те Praynig


# 728
  • София
  • Мнения: 142
кити, само предположение - предлагай по-начесто?
Ти защо мислиш, че не й стига?

# 729
  • Мнения: 819
                                                                Добро утро.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ С НОВИ БЕБЧЕТА.ДА РАСТАТ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ.

Буболина, моите най–искрени съболезнования.Нека малкото ангелче почива в мир. Flowers Rose Flowers RoseДумите са безсмислени.Разстроих се до дъното на душата си. Cry Cry

 Кити
, защо мислиш, че не и стига кърмата?Как преценяваш?

# 730
  • Мнения: 49
БЮТИ, ами мрънка за още след 20-30 мин. стоене на гърда, от който поне половината време суче активно, а от гърдата вече трудно капе...
Искам да предлагам по начесто, но то няма Sad,а  в началото беше потоп- тя суче от едната, от другата- тече ли тече....вече няма какво да изцеждам, а преди за да я сложа, трябваше малко да изцедя...

# 731
  • Мнения: 149
Ани2 -  Hug
дано е от лунното затъмнение - мъжа ми се шегува с мен, че съм като амеба - всичко ми влияе..
тази сутрин всичко може да ме разреве - ето сега плача от положителни емоции:

Хелън - честито бебче миличка!
[/size] Още едно юначе - интересно, че има май повече кавалери в темата ни

Кити
- защо мислиш верно, че не и стига кърмата? по колко памперса на ден пълни малкото - имам предвид и мокрички?

Ани - не се притеснявай - може просто да е временно. На Бела едното ходилце беше леко завито навътре, но като тръгна да ходи сама се оправи - както предвиди и ортопеда при който ходихме. Иначе на кумувете ни се наложи да правят лека операция на еднота краче на дъщеричката и знам, че сега няма никакъв проблем. Ако искаш мога да питам за координати на хирурга - надявам се да не се налага...  Hug

# 732
  • Мнения: 20
Добро утро момичета,
и аз много я мислих Бубулинка тази вечер.  Cry Искрено се надявам да се възстанови бързо и да ни зарадва скоро с хубава новина.

Мейдънли,
за епидуралната и епизотомията не мисля, че има връзка. Зависи до колко си била активна на магарето. Аз от много четене напъвах много добре, дори ми се очудиха лекарите. Все пак имам епизотомия, но защото бебето беше с увита пъпна връв около раменцата. Доки се опита да я избегне, но каза, че няма начин. Ще измъчим бебето.
Честити бебчовци на Мушмуронко и Хелен.

Исках и друго да пиша, но от вчера съвсем изключих. После пак. Днес май чакаме новини от Ваче. Дано и Шунка се включи ама не от вкъщи, а с смс с хубава новина.

# 733
  • Мнения: 26
Честито бебче на Хелън! Нека расте здрав и прекрасен, като името си! Любимото ми име - и баща ми, и брат ми и мъжът ми го носят  Laughing Мислихме и малката да кръстим Александра, ама много щеше да стане вече  Mr. Green

Ани2, ние те слушаме и стриктно изпълняваме  Peace Ще видим и ние в понеделник колко сме наддали, ама се заформят едни баджачки на госпойцата...  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 21
Ох, много ми е мъчно за Буболинка, прегръщам те миличка....дано е имало защо да изживееш този ад, ти и близките ти..нямам думи просто.....тъга....

Общи условия

Активация на акаунт