попаднах на майстор идиот, помощ!

  • 15 798
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 0


А ако е тъмен наситен цвят блажната боя, пък латекса е светъл, дали няма да прозира  newsm78
Не,като се минат 3 ръце няма проблем  Peace
Чудно к'во стана с тавана и майстора-финала не се споделя  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 247
Най искренно се позабавлявах с темата.Макар че на авторката сигурно не и е смешно.Човека сигурно си търси контакти ,както е написала и  Soleil.Имам опит с доста майстори и наистина повечето се държат като родни братя.И аз съм категорична , че само присъствието на респектиращо изглеждаш мъж ги озаптява(не всички,има и такива,които след появата му изчежват с недовършена работа)
В/у блажна боя може да се боядисва и без грунд-но може би има разлика в латексите,надали става със всеки вид.Аз лично съм боядисвала така цокъл от 60-те и не е имало проблем.Винервайса обаче е проблем.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 795
Чудя се дали и моите двама майстори да не ги пиша в графата идиоти?
Заеха се с една стая 8кв.м. за шпакловка и мазилка,и вече 7 дни не са я свършили. Утре 8-мия ден надявам се ще я приключат. Струва ми се твърде бавно?

# 18
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте дами,
и ние правим ремонт и искам да препоръчам един страхотен майстор - майка ми Simple Smile
Да жена е, но цял живот прави ремонти на апартаменти и наистина е много добра Simple Smile
Ако имате нужда от качество в срок можете да ми пишете на ЛС Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
сама правя ремонт, тоест сама се разправям с майстор, който докато беше мъжът ми тук се държеше срванително нормално, но мъжът ми пътува и откакто съм сама майсторът полудя.
Ще ме влуди вече и мен - такъв ужас не ми се е случвал - боядисва тавана (на една стая) вече една седмица и все не се боядисва този таван и не се боядисва!!!!
Става на гадни ивици - дали не са му някакви некачествени валяците и четките, вчера ми писна и му казах да го закарам в който магазин иска , да си избере каквото иска , но да боядиса вече този таван, че...Оня като се нацупи и като почна да се държи неадекватно и да ми обяснява как нещо в стената било причина - а стената е боядисвана многократно и досега винаги се е получавало, а на него не му се получава. Една седмица ми губи вече този идиот.
Чакам да видя и днес какво ще направи и ще му публикувам име и всичко да го знаете и да се пазите.
Аз  се чудя дали да не го гоня вече или да му дам още един шанс - намазал е с един колор кит тавана и щял пак да го боядисва.Но не знаел как ще стане...май ме изнудва за повече  пари, като се възползва от ситуацията, че съм сама.
Дайте моля някакъв съвет, че ще откача.
" здравей,явно този подобие на бояджия те е зел за канарче тавана му става на валяци,не за друго но 1 во се грундира,после 1 ва рака се прави по рядка боята,или латекса малко грунд се слага във боята,когато се грундира таван или стена грунда не позволява да съхне бързо боята или латекса,явно този няма опит,ако не разрежда латекса или боята нормално да му става на валяци,или явно го мързи да годи боята за да я нанесе равномерно,ако не можеш да се отървеш от него,кажи му че мъжът ти,или брат ти ще го оглежда със прожектор,за поправките,ако е  наистина майстор ще му светне че трябва да го направи като хората,поправки се правят на загасена светлина,1 нствено прожектора да свети но не на пода а горе на тавана,или на стената под диагонал,ако ти се направи нещо на отворен просто не го пискаи да влиза повече във вас,или извикай някои познат,или роднина,бих ти помогнал но  във момента имам доста работа

# 20
  • Мнения: 0
Чудя се дали и моите двама майстори да не ги пиша в графата идиоти?
Заеха се с една стая 8кв.м. за шпакловка и мазилка,и вече 7 дни не са я свършили. Утре 8-мия ден надявам се ще я приключат. Струва ми се твърде бавно?
Simple Smile латекс бързо се прави,но мазилка особено ако е венецианска,не се прави лесно,макарче 8 квадрата  се правят за    наи много 4 дни със полирането на восъчната вакса,ако мазилката е оточенто перла бързо се прави,подготовката е важна,прави стени и релефен латекс,тука някой от вас  виждал ли е мазилка имитация на морски вълни

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 795
Хаха това ми мнение е от миналата година  Laughing
Изгоних ги аз,10 дни,докато почти я завършат,съвсем обикновена мазилка,нанасяна със валяк беше. Друг дойде да довършва.

Общи условия

Активация на акаунт