Къде в Бг има плаж с паркинг?

  • 1 966
  • 19
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Предвид възрастта и броя на членовете на фамилията, както и количествата багаж и бебешка количка които влачим до плажа  питам - къде по българското черноморие има плаж с паркинг? Моля, казвайте и дали е безплатен или платен и ако е платен последно колко е струвал на час или на ден.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Плажа на "Градина" м/у Черноморец и Созопол. Не е специален паркинг а е обособен и е безплатен Mr. Green

# 2
  • Мнения: 87
Плажа на ММЦ Приморско има много място за паркиране и не се плаща.

# 3
  • Мнения: 87
На Перлата пак там също. Колите се оставят под дърветата над самия плаж. Без пари.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Плажа на ММЦ Приморско има много място за паркиране и не се плаща.
Не съм съгласна, ако не са променили нещо от миналата година. Никакво място за пракиране няма, и минават и вдигат с паяка всички спрели по дюните. Има място за 4-5 коли в руините от старата дискотека, само там не знам по какви причини не вдигат.

# 5
  • София
  • Мнения: 23 207
На Аркутино има паркинг, винаги е имало места, около 5лв на ден беше миналото лято.
Това е малко преди Приморско.

# 6
  • Мнения: 4 916
На охраняемия на Фичоза, Варна, но трябва да се отиде рано, защото алеята се пълни бързо (не е точно паркинг, а алея). Но на самия плаж има едно хотелче, за съжаление не му помня името, ако се отседне в него, пясъкът е на три метра от входа.

# 7
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Силистар /преди плажа има гора и в нея се оставяш колата/.Беше 2 лв.преди година

# 8
  • Мнения: 7 605
Варна, 1ва алея.

# 9
# 10
  • Мнения: 56
Шкорпиловци

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
По-подробно де Simple Smile Много скръндзливо давате информация Simple Smile Къде по-точно в Шкорпиловци? Какво е Варна, първа алея? Laughing

# 12
# 13
  • Мнения: 1 894
Иракли, мисля 3 лв. на ден беше мин.година.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Делфин на Ахтопол (2 лв миналата година), Силистар, след Синеморец (2 лв на ден), плажа на самия Синеморец, резиденция Перла на Приморско (безплатен). Не е ли по-лесно да си намерите хотел или бунгала до плажа? Има доста богат избор.

Общи условия

Активация на акаунт