На ОКТОМВРИЙСКОТО дете, му се ходи на море!

  • 30 114
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 483
Здравейте мамчета и бебчета  wavey

Козметиката ни е всякаква - Судокрем имаме, но почти не ползвам, защото няма нужда, Мустела за къпане, Себамед мляло за тяло и Sun Cream Aloe vera за слънце.

Димяни, имаш ли някаква идея за РД? Ей, и мен ме разтресе като прочетох  hahaha Открих много приятно детско клубче в Люлин, ако искаш ще ти покажа  Hug

Бебз, как си го закъсалааа... И аз карах варицела на 24 г., но не усетих как мина. Мажи Судокрем и дано те облекчи  Praynig

Кат88, честита годишнина и браво че си приключила с изпитите  Hug Как е Гери?

Ева изяде едно зеленчуково за обяд и не и стигна. Дадох плодово, но така му се намръщиииииии  Twisted Evil Дадох и остатъкът от вчерашното ВТОРО заешко пюре и му се нахвърли като че ли е гладувала от седмица  ooooh! Готова е за пържоли според мен  hahaha  Joy Яде по едно и половина пюре на обяд  #Crazy
Кажете - как да я накарам да харесва плодовите? Много съм разочарована, че не иска любимите ми плодчета  Sad

Аз не издържам вече в къщи и излизам  Hug

# 31
  • Мнения: 356
Привет и от нас Simple Smile

Лурдес, бебешки магазин има преди позлеза на Южния парк от към Гоце Делчев  Peace

козметика ползвам на Веледа.

Спането ни е по два пъти на ден в добрите случаи  Crazy

# 32
  • Мнения: 599
Oпааа  bowuu

Козметика - Бочко в банята, за подсичане пак Бочко ( при нужда само, инъче не мажа дупе ), слънцезащитен СебаМед  Peace.

Ейййй тоя Молтофер му разказа играта на стомахчето на Чочко, то няма такова оакване, няма такива газове, егати.....а има още доста да го пие......

За спането, спим по два пъти и ние, по някога и три пъти, зависи от продължителността, но снощи пък си имахме игри и закачки посреднощ  ooooh! Заспа наш ми ти Чочко в 20:50, рано рано, толкова рано никога не е заспивал и съответно си имаше последствия от това......като реши че от 1:30 няма да спи....елате и гледайте, редувахме се с татко му, той до 3часа, аз за да поспя, после аз и така заспа чак в 4ч. сутринта. И да не си мислите че спа непорбудно после до 8 - 9 часа, неееееее, буди се в 5:30, в 6:30 и в 8 ч. станахме окончателно....Та така....ей, болните бързо да оздравяват  Hug

# 33
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ние се прибрахме от рожден ден. Децата се налудуваха, Мила наравно с каките и батковците и сега спи като пън, а аз съм си направила една салата и си пийвам ракийка, а наздраве  Grinning

Орхид обрива е ситни пъпчици нагъсто, червени. Навсякъде по тялото е, дори под косата, само по краката няма. Вчера много я сърбеше на лицето, днес вече са поизбледнели, по тялото още стои. Лекарката ми каза, че до три дни може да стои  Peace

# 34
  • Мнения: 6
Мими,аз ти го написах, но нищо ето пак-  Силвия Боянова(boqnova_1981@abv.bg)
Като се приберем ще ти пиша за да си уговорим среща.

# 35
  • София
  • Мнения: 119
Хайде и аз да се разпиша  Grinning
Отдавна не съм ви навестявала.
Бобче  newsm24
По анкетата - за баня и след Hipp, за дупето- Судокрем или Нивеа и слънцезащитен пак на Нивеа.
И Криси пи Малтофер, но и действаше обратно много се беше запекла и гледах всеки ден да и давам някое разхлабващо пюре.
Спи 2 пъти дневно, като следобяд си поспива по 2 часа.
Спирам, че много се разписка
Лека вечер на всички  Hug

# 36
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейтеее на всичкииии,

Ние се прибрахме днес от дългата ваканция и вече сме на линия... Hug Страхотно беше!
Само набързо да се похваля,че си имаме 2 зъбчета вече и съм много щастлива  Mr. Green

Имам страшно много багаж да оправям и не съм ви чела,но тези дни лека полека ще вляза в час и ще показвам и снимки Flutter

На всички много  Hug   bouquet

# 37
  • Мнения: 42
Бобче, аз питах за пъпчиците, не Орхид и ти благодаря  Hug Питах те, защото и на Алекс пъпките са ситни, начесто са и са червени - има на тила, по раменете, по корема, сега започват да излизат и по краката, та се чудя дали нашата лекарка не е объркала диагнозата.
Милият ми падна от спалнята, ама аз съм виновна, че го оставих да спи там сам. Изобщо не съм чула като се е събудил и айде по корем и лазене назад и си поплака после. Яд ме е на мен си.
Ползвам Себамед козметика, а за дупето едно кремче с витамини - на Галафарм и съм много доволна.

# 38
  • Мнения: 2 286
Мишанчеее, как ми липсваше! Hug добре завърнала се! Честити зъбки!

Козметкика - Хип душ гел за къпане, вс др себамед. Но сега дерматоложката изписа мляко за тяло на Юриаж (Uriage) , също мед. козметика, но каза, че е на светлинни години пред себамед.

За спането - спи сутрин към 9:30-10 до към 11, после от 13:30-14 до към 15 и след обяд, но вече следобедния съм е под въпрос, а днес в 14 заспа и спа само 30 мин, в резултат ми взе здравето след обяда, даже и навън излизахме. И накрая заспа като умрял Laughing .

# 39
  • София
  • Мнения: 483
Po, не изчезвай за толкова много време, деее... Появявай се отвреме-навреме, като повечето от нас  Hug

Мишанка, и аз вчера питах за теб, добре дошла в редиците отново  Heart Eyes

Оле-БебОле, как сте у вас? По-добре ли сте вече? Нещо си ми залипсвала!

Скорпи, не се тревожи много! Децата са като гумени  smile3521
И Ева падна от дивана в дневната, но нищо и няма. Беше подпряна в ъгъла на дивана и батко и беше до нея. Стана само да си остави чашата и тя тупна точно зад гърба му по гръбче на пода, но беше свила главата, не се удари и не плака  Simple Smile

Веси, имали сте тежка нощ. Дано тази да е лека и да си спи дтенце спокойничко.
И да знаеш, че на Чочко не му знам името и ходя на 1 стр. да видя как беше  hahaha Joy Ти си виновна, като все го наричаш Чочко  Mr. Green

Сън - два пъти на ден, все още не много регулярно. Понякога по 15 мин., днес спа 4 часа  ooooh!
Не ме бийте  Embarassed, но дадох на Евичка малко кисело мляко, колкото да видя дали и понася, а тя като отвори една уста....

Имам питанка - моля ви, кажете как да я излъжа да яде плодови пюрета - отказва категорично! Мисля да купя зърнена каша някаква и да смесвам с пюре, но не знам дали няма да стане гаден бъркоч  bowuu Някой имал ли е подобен проблем?

# 40
  • Мнения: 433
Мира,аз на Мая й добавях по малко ябълка в зеленчуковите пюрета и постепенно увеличавах, за да свикне с вкуса й  Peace пробвай да мешаш  Hug иначе няма страшно, че не яде плод. Майчето също не си пада много по тях.

# 41
  • Мнения: 18
Добър вечер и от мен!!!
Изкарахме си днес вкъщи, за малко само в мола да вземем подарък на свекър ми за рождения му ден в понеделник. Утре пък пак ще сме сами, мъжа ми ще потегля за София, че имало някакво изложение за коли. Като гледам прогнозата и утре ще сме вкъщи #Cussing out

За козметиката-судокрем за дупето или на себамед кремчето за дупе,в банята-зя тялото нахтекцен, за косата в момента биодерма. Тялото и лицето в момента мажа с емолиум, слънцезащитен-мустела.

За спането-по 2 пъти на ден сега като сме вкъщи, като сме навън и по 3 пъти спи. И вечер продължава да се събужда редовно в 1-2 часа.

И Лидия миналата събота падна от спалнята-големи сълзи,голям рев беше. Баща и е виновен  smile3515 Нито в него нито в мен се успокои. Само сок разреден с вода помогна. После на разходка спа горката изнемощяла от рев и като се събуди си беше усмихната както винаги Heart Eyes

Мирче, не мога да ти помогна как да накараш Евичка да яде плодово пюре. Аз на Лидия винаги и слагам плод /круша, слива/ сутрин в кашата /ориз, елда,царевица, сега и овес/ и си я яде без проблем, но тя и нищо не отказва затова не е голям показател.

Всички болнички бързо да оздравяват Hug

# 42
  • Мнения: 4
silkisilk не съм видяла,че си ми го писала извинявам се Simple Smile
имаме си второ пробило зъбче  Grinning

# 43
  • Мнения: 25
Ето мееееее аз днес не можах да седна да чета и след малко се мятам на тестовете  ooooh!.

По темата за козметиката ползваме само А-дерма след като новия ни лекар потвърди атопичната кожа, мажа вечер след баня с лосионче, но това е през вечер, при зачервяване на дупе мажа със судокрем или здраве, слънцезщитния ни е Йосерин.

Мирче, за плодовеото пюре не се тревожи, това е период, те децата си изменят вкусовете и Алек по едно време не ядеше плодовите, зеленчук си хапваше, но сега е обратно, направо му се моля да яде и все ни остава от пюретата, но ако аз ям нещо направо налита, тая вечер какво му дадох ако знаете може да ме обявите за луда ... кюфте и кебапче  Embarassed Embarassed Embarassed си хапна младежа, ами иска си пък може да стане нещо  Embarassed.

# 44
  • Мнения: 80
  На Цвети пък много трудно и пробутвам зеленчуковото пюре.Ама ако има месо вътре такава уста отваря,че чак ме изумява  Laughing.И със тиква вътре го яде,та така я залъгвам.Иначе плодовото пюре и го слагам в кашата Laughing,че да я яде и нея.Ама количествата ни все още са страшно миниатюрни,по 50-60мл максимум.Сурови плодове обаче не ми отказва, за банан умира,с черешите едвам смогвах да и ги давам чак ми се караше  hahaha,ягодката май не и хареса много,диня също си хапна с кеф.
  Спи 3 пъти на ден,предиобяд 30-тина минутки,после следобяд към 14  я приспивам на спалнята и тогава спи 1-2 часа , и после вечерта пак дремва 30-тина минутки към 19 часа.Вечерта ги приспивам към 22,заспива с кърма и се събужда чак в 5 за цокване и после откарваме до 8-9.
  Аз със нищо не ги мажа,все забравям.Като се сетя имам Ойлатум,мазвам набързо.За слънце имам Дейлонг,ама и него рядко се сещам да го мажа  Embarassed.
  Днес бяхме с бати на изпит,луда работа чудят се вече какво да измислят като задачи: пешка +пешка=шахмат  Joy.Горките деца,едно не го чух да я е решило тази задачка.

Общи условия

Активация на акаунт