Малко новости (снимки де) около нас

  • 6 014
  • 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 116
Лаура и Фрея много са ви стилни украсите  smile3501

Лаура много хубава е станала елхата от закачалки и аз имам намерение да я направя, ама да видим кога Thinking

# 91
  • Мнения: 6 390
Аз чак сега видях украсите на Тея, Жана,Лаура, Бамби и Розичка  Embarassed Embarassed Embarassed
Страхотни са   bouquet
направо ми събрахте очите на  Х  Mr. Green
Супер КОЛЕДНО ми стана  Heart Eyes Hug

# 92
  • Мнения: 7 430
Много красиви украси момичет Hug...моите направо бледнея пред вашите Crazy

# 93
  • Мнения: 4 212
Моми4ета, направо са ви маняшки нещата  Peace толкова красива окраса. Бамби, 4орап4етата са страхотни, Лаури4, ангела ми хареса много, както и влак4ето, оба4е най много писан4о мамин сладък  Hug, Фрея, страхотно стилно е станала твоята окраса, бе въобще виждам 3 разли4ни и много добри стила на украса. Peace
Надявам се догодина с голям кеф и мерак да украсявам  Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 1 909
И аз да се наредя на опашката, макар да не съм приключила с украсяването Simple Smile
Някои от нещата сама съм ги правила, много обичам да се занимавам с креативна дейност Simple Smile
Топката на вратата, тумбестия свещник (колекционирам свещници... Лора, много ми харесаха твоите свещници Simple Smile   ) и снопа с канелата (между другото си е бая зор тия пръчки така да ги натамъни човек) аз съм ги гиздила Crazy... другото май е купешко  newsm78
А, мацотениците по джама също са мое дело!  Mr. Green
Снимки

Момичета, много красиви украси имате  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 14 дек 2005, 03:06 от Шеданс

# 95
  • Мнения: 59
Момичета, да ви се похваля и аз  Simple Smile Като се знам каква съм, и че никога не завършвам започнатото, направо се чувствам герой  Embarassed
Който му се гледа:
http://www.pbase.com/kasha216/inbox

Ще видите венеца, който сама измайсторих, коледната ни елха, gingerbread къщичката ни и коледните курабии, които сама направих и украсих.
Много ми е коледно Simple Smile

# 96
  • Мнения: 202
Украсите са страхотни, Шеданс тази плетената топчица с мънистата ти ли я прави?

# 97
  • Мнения: 964
Шеаданс за тази къщичка на Дядо коледа с камината направо ти завидях Mr. Green много е готина.
Катилиас и аз съм купила една такава къща ама още не съм я сгобила,като гледам на твоята какви хватки с конци си и прилагала взех да се замислям толкова ли трудно се залепва?Колко време издържа?Аз друга година не съм правила,това ми е за сефте и незнам ако я направя сега няма ли да се развали до коледа?На мойта къща крема изглежда по сметанов на картинката и ме е страх да не прокисне newsm78

# 98
  • Мнения: 1 909
@ Svetla, кошницата аз я украсявах, иначе е купувана.

@Zhana, къщурката е подарък на мъжа ми за рождения му ден - на фирма Villeroy & Boch  е, ако ти е позната... свещникът с 4-те свещи също е техен, но е от миналата година, затова го няма в колекцията.

@katilias много красиви сладки, може ли рецепта как ги правиш?  Heart Eyes

# 99
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И аз да се наредя на опашката, макар да не съм приключила с украсяването Simple Smile
Някои от нещата сама съм ги правила, много обичам да се занимавам с креативна дейност Simple Smile
Топката на вратата, тумбестия свещник (колекционирам свещници... Лора, много ми харесаха твоите свещници Simple Smile   ) и снопа с канелата (между другото си е бая зор тия пръчки така да ги натамъни човек) аз съм ги гиздила Crazy... другото май е купешко  newsm78
А, мацотениците по джама също са мое дело!  Mr. Green
Снимки

Момичета, много красиви украси имате  Heart Eyes

Вай,какая красота  Blush
Деска,страхотна украса си стъкнала  Hug Много ми хареса и елхата и къЩурката на дядо Мраз и свеЩниците...абе направо като от списание  Heart Eyes
Топката на вънШната врата съЩо е много интересна. Ли4и си ,4е имаШ усет към красивото   bouquet

# 100
  • Мнения: 1 909
И аз да се наредя на опашката, макар да не съм приключила с украсяването Simple Smile
Някои от нещата сама съм ги правила, много обичам да се занимавам с креативна дейност Simple Smile
Топката на вратата, тумбестия свещник (колекционирам свещници... Лора, много ми харесаха твоите свещници Simple Smile   ) и снопа с канелата (между другото си е бая зор тия пръчки така да ги натамъни човек) аз съм ги гиздила Crazy... другото май е купешко  newsm78
А, мацотениците по джама също са мое дело!  Mr. Green
Снимки

Момичета, много красиви украси имате  Heart Eyes

Вай,какая красота  Blush
Деска,страхотна украса си стъкнала  Hug Много ми хареса и елхата и къЩурката на дядо Мраз и свеЩниците...абе направо като от списание  Heart Eyes
Топката на вънШната врата съЩо е много интересна. Ли4и си ,4е имаШ усет към красивото   bouquet

Ела пак  smile3521 и на теб ще ти направя топка  Hug

# 101
...колекционирам свещници... ....
Шеданс, ама ти вярно колекционираш свещници Crazy Laughing - представям си как биха стояли в мойта къща (щях да ги търся през цялото време по трасето Crazy). Много хубава украса. А топката на вратата вярно ли ти си я правила - страхотна е. От какво си я изработила Flutter. На елхичката видях и няколко висящи курабийки Wink Grinning

# 102
....Ще видите венеца, който сама измайсторих, коледната ни елха, gingerbread къщичката ни и коледните курабии, които сама направих и украсих.
Много ми е коледно Simple Smile
Ама работливи и талантливи булки - ей.  Heart Eyes
Катилиас, а елхичката от какво си я направила - заприличаха ми на желирани бонбонки, но върху какво си ги наредила (фондан ли е) newsm78. Пък с джинджърбредовите човечета така съм се смяла - мнооого оригинална идея Flutter Laughing Голяма играчка са тия къщички - браво Peace

# 103
  • Мнения: 59
Ами елхичките са много лесно направени - върху фунийка от сладолед (малко поначупена, за да може да стои изправена), със смес пудра захар и вода и лим. сок (ама гъсто) съм залепила точно тези ментови желета -разрязани на половина и после на още половина - не знам дали обясних добре, и малко с пръсти ги посплесквам Simple Smile където има дупка, запълвам пак с тази смес от захар (по-точно айсинг шугър).А човечетата -туй с горнището съм аз Simple Smile другото -мъжо Simple Smile с русите къдри Simple Smile))
Ами много свободно време имам бе Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 909
Хонде, топката не съм я плела аз - много е трудоемко (миналата година плетох венец, та ми стига) - само я декорирах. Курабийките са менте, щото иначе само конците ще има да висят  Mr. Green

@katilias, мерси  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт