Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 40"Време е за кекс със стафидки"

  • 27 191
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201
Момичета, защо като се ровя насам натам, намирам adini-feriha-koydum-25-bolum-fragmani-1-temmuz-cuma/, а също и adini-feriha-koydum-26-bolum-fragmani-8-temmuz-cuma/, които не са заредени, нали края на сезона е 24 епизод, какво ли значи това? newsm78

# 16
  • Мнения: 180
Ами може да снимат и лятото, а др да е само клюка.. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 180
Чагатай ще се подготвя на едното място за кекса, а в Нарекох те Фериха ще го бъркат с Фери.

# 18
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА НОВАТА ТЕМА.ХРИСЕ МНОГО Е ХУБАВА  bouquet
ПОДАРЪКА МИ Gift


ЮНАЛ В КЪЩАТА НА МЕХМЕТ:

Юнал-по точно да се изразя адвоката ми каза че не е добра идея да идвам тука.Но аз съм сигурен че нямаме нужда за адвокат и дойдох.
Ръза-по хубаво щеше да е да слушате съвета на адвоката ви г-не.Ние нямаме нищо да говорим с вас.
Юнал-вижте г-н Ръза ние и сина ми нищо не сме направили  на сина ви.
Ръза-ние  и вие казахме в полицията това което ще си кажем...вече в съда ще се разберем.
Юнал-ако обстоятелствата бяха подходящи нямам нищо напротив .защото ние не  сме виновни но....но Айсун..както и да е не искам този инцидент да продължи и нека да се разберем ...да не страдаме
Ръза-вие какво искате да кажете?
Юнал-вижте вземете си обвинението от полицията за сина ми...той не направил нищо...да сто настрани от случилото се....вие се продължете да търсите виновниците и аз ще помогна да ги намерите...направете това и аз да изтрия дълга ви към нас.
Зехра-сега вие казкате че.. идвам във вашия дом.влизам с обувки и с кръстени крака си сядам и ще купя болката на сина ви.. така ли?
Ръза-зехра!
Юнал-какви подкупи говорите?Дане снимаме филм тука.
Юнал-вие няма да можете да платите дълга и аз няма да позволя сина ми да страда..
Зехра- ние ще си платим дълга си а вие ще си платите това което сте направили на сина ми.
Юнал-както искате!Но като истината излезе ще се срамувате и ще съжелявате че сте отказали предложението ми!
Ръза-махай се!След тези години не ми раздавай проблеми на главата.

# 19
  • Мнения: 21 201
Хати, благодаря.

# 20
  • Мнения: 0
Има разбира се нови клюки----

Левент идва пак на у-то на фериха за да говори с нея и ги вижда емир.

# 21
  • Мнения: 21 201
Хати, а нещо около случката на яхтата със Санем и Левент, нещо за Фери и Емир намираш ли?

# 22
  • Мнения: 61
ХАТИ много, много ти благодаря  Hug

# 23
  • Мнения: 1 278

Юнал-какви подкупи говорите?Дане снимаме филм тука.


Разбира се. hahaha

# 24
  • Мнения: 1
Те тия какви избори имат днес? newsm78

Изборите са парламентарни. От изходът им зависи, дали Ердоган ще вкара достатъчен брой депутати, за да гласуват промяна в Конституцията, с която да се променят формата на управление от Парламентарна на Президентска Република.

# 25
  • Мнения: 0
казват че щял да звъни телефона на санем и тя докато говорила Фериха и Емир щели да си отиват Hug

# 26
  • Мнения: 180
Благодаря н Хати и Cimbali за инфото.
И не разбирам каква работа може да има Левент там. Изгониха Халил сега др се появи.А разговора м/у Реза,Зехра и Юнал въобще няма да коментирам. Всичко си е ясно.

# 27
  • Мнения: 180
В момента не управлява ли партията на Ердоган. Само се чудех дали бяха парламентарни,местни или президентски? Доста тръбиха че са днес. Имаше и показно , как тр да се гласува по ТР тел. Show TV.

# 28
  • Мнения: 21 201
Сигурно Левент, ще дойде да говори с Фери за целувката, която видя между него и Санем, защото Санем сигурно е много разтроена и уплашена, да не би Фери да каже на някого.

# 29
  • Мнения: 1 278
Чаги какъв е бил. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт