We see ‘SUPERNATURAL’ everywhere

  • 23 428
  • 725
  •   1
Отговори
# 345
  • гр. София
  • Мнения: 2 531

Аз без бой се предавам  Blush , на този поглед и тоз пистолет не мой се съпротивлява  smile3544


Казваш, ти вдигаш ръцете, дрехите сами ще си паднат...от страстх  Laughing
Ей, това, страхът, е опасна работа...

а аз съм супер страхливааа ....  Whistling

До ушите ми достигна слух, че страхът се лекувал с писане на форумни епизоди....ако ми разбираш тънката мисъл  Wink

# 346
  • Мнения: 6 390
а аз съм супер страхливааа ....  Whistling
Tъй, тъй, аз се чувствам направо двойно Wink застрашена и заешкото ми сърце трепка ли трепка, прескача, ще се пръсне.

# 347
  • Мнения: 116
да и аз мисля, че е време някой да продължи форумския епизод, за да може и на нас после да ни дойде редът

иначе сметаненото чудо много хубаво... още се облизвам след прочетеното Simple Smile

хайде, довечера ще слушаме това на живо

ще се оглеждаме, може пък и участниците в клипчето да са там Simple Smile)))))

както Слави Трифонов си води балета по концерти, така и Канзас може да водят Джаред и Дженсън Joy


# 348
  • Мнения: 292
До ушите ми достигна слух, че страхът се лекувал с писане на форумни епизоди....ако ми разбираш тънката мисъл  Wink

Имам си извинение  Embarassed Rolling Eyes, не, сериозно, извинявам се много, ама от приготовленията по рожденния ден не ми остана време, а после не исках да си напрягам мозъчните клетчици .... не исках да напиша някоя глупост (не че пиша много умни неЩа), но ако ми позволите, довечера Ще имате моята част/ продължението с най голямо удоволствие  Hug

# 349
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
До ушите ми достигна слух, че страхът се лекувал с писане на форумни епизоди....ако ми разбираш тънката мисъл  Wink
но ако ми позволите, довечера Ще имате моята част/ продължението с най голямо удоволствие  Hug


Познай дали чакам с нетърпение  smile3508

# 350
  • Мнения: 6 390
Ми да, можем да си спретнем паралелна мини форумска среща?
PS. Връщам си стария аватар, не мога така... тройно.

И да допълня: гласувайте за Дженсън за 2011 Tater Top Awards: Drama King. Водим засега, но никога не се знае. Може да се гласува многократко, така че 'Дръжте се десни показалци и да размажем конкуренцията, пак Twisted Evil !"

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 17:12 от Impala

# 351
  • Мнения: 292
Ми да, можем да си спретнем паралелна мини форумска среща?
PS. Връщам си стария аватар, не мога така... тройно.

а така, ...  Peace така си по хубава  Heart Eyes


Познай дали чакам с нетърпение  smile3508

да не чакате на сухо ...  Mr. Green

# 352
  • Мнения: 3
Мда, на страха очите са мноого големи  Grinning  И после Ах и Ох    Joy   Импалке, докато ти видя новото аватарче и му преброя ребрата  Laughing  , сърцето ти не изтраяло  - пуста слабост  Heart Eyes

Белс, да дивеете подобаващо довечера  Peace

От прочетеното на прибежки  в главата ми се въртят татуирани боксерки, шефове по сметана, отзивчиви сладкарки  Joy 

# 353
  • Мнения: 0
Сега идва загадката, че днес ме нямаше цял ден и не можах да ви дам нещо да се мъчите.
Розе,  bouquet  Hug Прекрасна награда!

От кой ли епизод е този угрижен и тъжен Дийн? Която познае, печели още една награда - ще ходи да го успокоява.  hahaha

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 17:38 от Salt and Burn

# 354
  • Мнения: 6 390
Лили,
Оказа се неподатлив на броене на ребра: натискам леко с пръсти, за да ги усетя и преброя, а той започва да пъшка. Отказах се.
Наистина не мога да изневеря на Уинчестър Crazy Crazy Crazy .

6.01 Exile on Main Street, сцената, в която Сам отказа да ме вземе, въпреки че съм създадена, за да ловувам, а не да стоя завита в гаража Crossing Arms .

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 18:13 от Impala

# 355
  • Мнения: 0
Импалка, не позна.  Naughty

# 356
  • Мнения: 6 390
Toгава наистина много прилича на тази сцена. Със сигурност е от къщата на Лиса - там имаше такива картини.
Това нещо е едно от кучетата на с-во Екълс, носено от самия мистър Екълс.

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 18:55 от Impala

# 357
  • Мнения: 1 775
Toгава много прилича на тази сцена. Със сигурност е от къщата на Лиса - там имаше такива картини.
На снимката на Солти Дийн няма мимически бръчки около очите, не му давам повече от 4-ти сезон Laughing

# 358
  • Мнения: 6 390
Ай! Бръчки Shocked ? По лицето на не по-високия г-н Съвършенство?! Това са леки гънчици, подчертаващи особено красиво зрялостта му, като на сочна, ароматна прасковка.

Edit: Сега пък 'недостатъци' #Shocked ?!!
 Joy Joy Joy Joy Joy
PS. Скучно ми е...

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 19:12 от Impala

# 359
  • Мнения: 1 775
Ай! Бръчки Shocked ? По лицето на не по-високия г-н Съвършенство?!
Импалка, аз съм градинарка все пак, не съм сляпа за недостатъците на тренера Wink
Солти, дай жокер Praynig

Общи условия

Активация на акаунт