H&M - Тема 5

  • 48 177
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 424
Мацки, много ми харесва това http://www.hm.com/gb/product/94034?article=94034-A&variant=004 и съм решила след раждането на малката да си направя подарък. Обаче се чудя за размера. Еластични си взимам 6-8, от нееластичнате 10. Не съм поръчвала връхни дрехи за мен и не знам дали са уголемени. Моля мамите, които споделяха, че са поръчали връхни да ми припомнят. Гръдна /при не бременно състояние/ 90см.
Благодаря!
Успешно пазаруване и успешна нова седмица!
  bouquet
Аз съм с гръдна обиколка 95 см. блузи,тениски,суитчъри си взимам 10,а якета 12  Peace

# 736
  • Мнения: 160
Мацки, много ми харесва това http://www.hm.com/gb/product/94034?article=94034-A&variant=004 и съм решила след раждането на малката да си направя подарък. Обаче се чудя за размера. Еластични си взимам 6-8, от нееластичнате 10. Не съм поръчвала връхни дрехи за мен и не знам дали са уголемени. Моля мамите, които споделяха, че са поръчали връхни да ми припомнят. Гръдна /при не бременно състояние/ 90см.
Благодаря!
Успешно пазаруване и успешна нова седмица!
  bouquet
Аз съм с гръдна обиколка 95 см. блузи,тениски,суитчъри си взимам 10,а якета 12  Peace

Благодаря, Джулс!  newsm51
Няма да рискувам тогава, да не ми теснее. Пък може и след раждането гръдната ми обиколка да се увеличи  Mr. Green и така да си остане  Laughing.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 544
8964 - маха 25% от цената на най-скъпия артикул.
Кодовете може да се ползват многократно. След като поръчката ви получи номер за проследяване ще може да си пуснете отново поръчка със същите кодове.


Този код ми казва, че не работи.
Дали има нови, по- актуални?
И още един въпрос. Някой успява ли въобще да поръча до адреса на Габко?

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 09:57 от Майка Зайка

# 738
  • Мнения: 1 440
9514 - 25% от най-скъпия  Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 23 098
Някой успява ли въобще да поръча до адреса на Габко?
И аз бих искала да знам. Вече два пъти удрям на камък.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 020
Някой успява ли въобще да поръча до адреса на Габко?
И аз бих искала да знам. Вече два пъти удрям на камък.
Само там са ми поръчките и от двата акунта. Единия го блокираха, сега от втория са ми пак на този адрес. И двата мейла са ми в абв.

# 741
  • Мнения: 1 670
Някой с мнение за тези обувки?! http://www.hm.com/gb/product/93853?article=93853-B&variant=037#shopOrigin=QL

Получих черната чанта от този модел,мноого ми харесва,става и за през рамо . http://www.hm.com/gb/product/92645?article=92645-E&variant=000

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Някой успява ли въобще да поръча до адреса на Габко?
И аз бих искала да знам. Вече два пъти удрям на камък.
Всички поръчки са ми на адреса на Габко.

# 743
  • София
  • Мнения: 1 544
Всички поръчки са ми на адреса на Габко.
Благодаря за отговорите. Сега пуснах поръчка наново, пък ще видим. Жалко само, че едната чанта която исках, вече не е налична Sad
Надеждата ми е да не се е получил някакъв бъг и да се дублират поръчките.
Преди да ги изпратят  ли теглят парите от картата?

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 2 144
Ох този сайт направо ще ме побърка от нерви. Поръчката ми стои от 8.09 в In progress , парите си ги изтеглиха на 9.09, а няма никакво движение. Започвам да си мисля, че няма да си получа поръчката. Следващата ми от вчера и тя е In progress днес си дръпнаха сумичката и пак съм в невидение. Май нищо сигурно няма в този сайт дори да си изтеглят парите няма гаранция, че ще си получиш нещата  #Cussing out

# 745
# 746
  • Мнения: 4 261
Моля за съвет.Коя фирма посредник поръчва от H&M за София?Габко прави ли поръчки?
Благодаря!

# 747
  • София
  • Мнения: 1 178
Упс, и аз не съм забелязала, че темата е стара...

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 14:29 от em4eto

# 748
  • Мнения: 4 261
БлагодарЯ!

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Моля за съвет.Коя фирма посредник поръчва от H&M за София?Габко прави ли поръчки?
Благодаря!

Не видя ли, че темата е стара?

Общо взето никоя фирма не се наема да поръчва от H&M. Явно само Гив, както емчето е писала.

Общи условия

Активация на акаунт