Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 41"Време е за кекс със стафидки"

  • 24 299
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
FEMIRKA ДОБРЕ ДОШЛА Hug

# 16
  • Мнения: 21 201
Диди забелязах, ми като не мога да се сетя в първият момент, по-жълтото те познах. Joy Разбрах, че ти е харесал превода, така не се бях смяла отдавна.

# 17
  • Мнения: 21 201
Хати, Фемирката е Диди.

# 18
  • Мнения: 180
хей Диди не можах да те позная.

# 19
  • Мнения: 21 201
Еmir will learn everything about Feriha but will not seperate her.Feriha will say about Sanem's and Levent's kiss to Zehra.Emir learns that Mehmet is Feriha's brother.Sanem asks Feriha How did you tll Emir that I'm your mother and Feriha answers her that what will happen if Cansu learns about your kiss with Levent.Feriha treatens Sanem(1st trailer of 23)
Това е нещо друго Снежи.

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 23:41 от Neidjal

# 20
  • Мнения: 12 719
Добре заварели то по жълтичкото как да не разберете цвета на Хазал Кая е  Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 8 417
Систър, ей ме и мен тук. Hug Hug Hug
Честита ни нова темичка.  Wink Хриси, благодаря, прекрасна е.  newsm51 newsm51 newsm51
Диди, честито ти ново форумно име.
   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 12 719
Мерси Снежи Hug Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 8
Хриси темата както винаги е  newsm74  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525  love001  love001  love001

Фемирки и на вас за отговорите ...
  love001 newsm51 smile3525

# 24
  • Мнения: 12 719
Дани как си чудо е че се засичаме отдавна не съм те засичала при нас  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 12 719
Аз не съм на ти и с английския някой ако може да го преведе на бг плс  Hug Hug Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 8 417
Аз не съм на ти и с английския някой ако може да го преведе на бг плс  Hug Hug Hug Hug Hug

Емир ще научи всичко за Фериха, но няма да я изостави. Фериха ще каже на Зехра за целувката на Санем и Левент. Емир ще научи, че Мехмед е брат на Фериха. Санем ще пита Фериха защо Емир мисли, че е нейна майка и Фериха ще и отговори, а какво ще се случи, ако Джансу разбере за целувката с Левент. Фериха заплашва Санем.

На това последното хич не вярвам.

Наде, клюки са, не е преразказ на фрагмана.
Sad

# 27
  • Мнения: 21 201
Не ми се вярва, че това ще се случи в Петъчният епизод. В общи линии-Емир, ще научи всичко, но няма да се раздели с нея и щял да разбере, че Мехмед и е брат. Фери май, ще сподели за целувката със Зехра. Санем щяла да пита Фери дали му е казала, че й е майка, а Фери щяла да и каже, ами ако Джансу научи за целувката. Габи е на ти с англииският и я мяркам, да каже да не би нещо да съм сгрешила, но мисля че в общи линии е това. Аз докато се натутам и вече е преведено, но съм удовлетворена от себе си-справила съм се.

# 28
  • Мнения: 12 719
Аз вярвам Фериха е способна на всичко  Peace Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 12 719
Благодаря Снежи Наде е лека от мен на всички ви аз ще лягам че утре имам да уча 5 урока по химия за да имам 4ка  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт