Стоите ли с грим в къщи?

  • 3 078
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
по принцип не, а лягате ли си с грим? На мен ми се случва

Абсурд е да си легна с грим!
По темата-стоя с грима, докато стане време за банята. Използвам гел за измиване на лице на Ейвън.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 421
 Никога не си лягам с грим. Махам го преди баня.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Слагам грим, фдт, пудра всеки ден за работа и вечер като се прибера нямам търпение да го махна и да си измия лицето. Събота и неделя не слагам грим, глезя се с маски Simple Smile
Никога не си лягам с грим  Naughty  може и да ме домързи да сложа нощния крем, но задължително си почиствам лицето.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 618
Стоя с грима и го махам преди лягане, но ми се е случвало и да ме домързи Embarassed

# 34
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Махам преди лягане, когато почиствам основно лицето

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не го махам веднага след прибирането.Вечер в банята WinkНо пък и никога не се гримирам ей така - за да си седя вкъщи ConfusedА бих искала да си създам този полезен навик...Малко спирала и един гланц няма да ме затруднят, ама а де..пусти навици Sad

# 36
  • Мнения: 3 569
Аз не мога да приема за нормално да си лягаш гримиран. Даже във филмите се чудя - будят се сутрин и са гримирани. Нехигиенично ми се вижда, не знам...

# 37
  • Мнения: 1 234
Ако съм излизала през деня с грим като се прибера не го махам веднага,а вечер преди  да си легна.А и с грим ми се е случвало да легна най-вече ако не спя у нас-на сутринта изглеждам много зле-спиралата ми е стигнала до брадичката Mr. Green

# 38
  • България-София
  • Мнения: 573
Никога не си лягам с грим!  Naughty
Фанатичка съм на тема чисто лице! Колкото и късно да е, колкото и изморена да съм, каквото и да ми струва! Crossing Arms

Иначе по темата: махам си грима едва преди лягане заедно с основното почистване на лицето. Wink
Ех, колко писане ми спести Wink
Няма начин да заспя с грим /човърка ме нещо и съня не идва/ - дори и спирала само да е. Колкото и пяна да съм била, грима го свалям като условен рефлекс с дрехите.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
по принцип не, а лягате ли си с грим? На мен ми се случва

И аз така

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз не мога да приема за нормално да си лягаш гримиран. Даже във филмите се чудя - будят се сутрин и са гримирани. Нехигиенично ми се вижда, не знам...

Тези дето се събуждат гримирани, изглеждат сякаш са току-що гримирани, което се различава от действителността - всъщност немахнатия грим на сутринта изглежда ужасно.

Случвало се е да се прибера след 4-5 бири, познай как мисля само да се разгримирам. Аз леглото не мога да си намеря, камо ли да си търкам очите.  Mr. Green примерно в 5 сутринта.
иманно..когато съмс е накъркала ми е само да измиеането на грима. Иначе на сутринта не мога да се позная Sick

# 41
  • Мнения: 3 478
Махам си го преди да легна, на няколко пъти реших да го почистя след като се прибрах и се наложи да излизам пак. Сега си го нося и из къщи докато не съм готова за лягане.

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никога не си лягам с грим.
Гримирам се само, когато излизам, предпочитам по-лек грим. Свалям го вечер, когато почиствам основно лицето.
Старая се и у дома да изглеждам добре, но не се гримирам. Слагам само балсам на устните. Може би когато поодъртея, ще слагам и лек грим. Засега няма нужда.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 539
Никога не си лягам с грим!  Naughty
Фанатичка съм на тема чисто лице! Колкото и късно да е, колкото и изморена да съм, каквото и да ми струва! Crossing Arms

Иначе по темата: махам си грима едва преди лягане заедно с основното почистване на лицето. Wink
Ех, колко писане ми спести Wink
Няма начин да заспя с грим /човърка ме нещо и съня не идва/ - дори и спирала само да е. Колкото и пяна да съм била, грима го свалям като условен рефлекс с дрехите.
Присъединявам се. В каквото и състояние да се прибера, все пак намирам сили да си махна грима. Да си легна с грим ми е все едно да си легна, без да си измия зъбите или без да си събуя обувките. Не ми е затова как ще изглеждам на сутринта, но не мисля, че е полезно за очите, кожата и останалото.
Иначе когато се прибера след обед или на обед, понякога си махам грима, а понякога не. Както дойде Grinning

# 44
  • Мнения: 8 505
Когато се прибера няма какво да свалям-не се гримирам изобщо (освен ако балсамът за устни не се смята за грим).Никак не трая грим и мисля,че ако слагах,първата ми работа щом се прибера вкъщи,щеше да е отърването от него.

Общи условия

Активация на акаунт