Близначета и Рачета се крият още в Юнските тумбачета! -тема 30

  • 24 129
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Пао, забравих как се казва позата - на възглавница и с дясна ръка държиш дясна гърда и набучваш бебето на нея.  Joy На мен обаче дясното зърно още ми е доста разранено, въпреки че вече не се изкривява, та оттам мисля да поогранича малко.
Нощем и аз кърмя легнала, просто нямам сила да се разсънвам, да приготвям възглавници и т.н. Тази нощ така съм си и заспала, малко ме е страх, щото човекът връща по малко после, да не се задави...

Аз се опъпчих ужасно много, чудя се дали не е от хормоните сега, не помага и онова мазило, което ми бяха изписали...  Confused

# 691
  • Мнения: 2 456
Kити, как е Дара?

Ваче, Ралица слуша ли ?

Цвети също ми се губи...

Ще видя в понеделник какво ще правя направо на място като отида в банката, имам известие със смс, но на другия си телефон, а него не го ползвам от половин година. Не знаех, че възстановяват пари, ще ги  прежаля 300лв

Шунче, и аз се опъпчих след като родих, ама вече почнаха да минават

Бъни, то бебчето си знае кога да излезе.. Simple Smile

Василиса, ти как си ?

Ние ходихме в Зоологическата, гледахме пингвините.. Никола проспа първото си ходене там, а сега леко започна да надува гайдата, че е гладен.

# 692
  • Мнения: 328
chin Дано се опарваш с банката  Praynig Колко хубаво че сте се разходили на Зоологическата Hug, а Никола като порасне сигурно много ще се радва да го разхождате там, и вече няма да спи  Hug Wink Теди много и харесва да ходим на Зоопарка в Стара Загора, задължително като си ходим в СтЗ на гости иска да ходим там и по детските кътове  Crazy а сега и с Тодор лудницата ще е пълна живот и  Здраве  Crazy Party
Някой ме изпреварил  Crazy Hug и е добавил новите родили мами,само добавих petrova_g и metaphore и поправих името на C a r r y Peace Heart Eyes

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 371
ШУНКА, вярно че и ти доста пъти посети болницата преди да дойде момента Simple Smile Вече си ветеран, така че ще последвам съвета ти Laughing
ПАО, и аз с контракции на 4 мин не бях в състояние да спя. Защото болката определено си беше доста силна. Но сега като се разредиха си поспах де.
НИНКА, аз що стълби изкачих ooooh! Виждаш резултата Rolling Eyes Дано при теб има ефект Hug
ЧИН Hug Вече съм по-добре. Реших че оставащите дни ще се порадвам на спокойствието и тишината. Вече няма да си го слагам на сърцето това раждане. Когато дойде - тогава Naughty
Хайде да нацелувате бебчовците Heart Eyes Пък ние неродилите, засега ще се радваме на вашите сладки дечица Hug

# 694
  • Мнения: 49
ИЧКА, мажа с крем на ВЕЛЕДА за тяло и лице и съм много доволна!

МЕТАФОРА, ПЕТРОВА- честито!

ЧИН, хубава разходка! Дара е по-добре, но давам капки, не искам да я мъча!

БЪНИ, няма страшно дори и от ножа- даже май боли по-малко, доколкото мога да преценя!

ЦВЕТИ, къде си?

БРЕМЕЛИНКИ- наистина , почивайте повече, има значение и за спокойствието и за силите!

БЮТИ, виждам те на балкончето - как сте с Лора, искам да я видя!

АНИ2, прекрасен, нежен пост Simple Smile

# 695
  • Варна
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета. Аз - жив! ..... мисля  Mr. Green  Лудницата е пълна, изобщо не мога да ви следя. Честито на всички родени бебета и техните майки и татковци, да сте живи и здрави всички.

Гачони, как реши, че ти се е отворила раната? И в какво се изразява отварянето и как го установиха? Въобще, може ли да разкажеш, че и аз имам едни съмнежи ........ може и на лични. Иначе мен също ме наболява, като пробождане и е по-силно в края с удебеляването. Ама и аз вдигах малката, още в болницата я взимах на леглото при мен, а и след това.
И свят ми се вие много често, но нямам апарат и не съм мерила кръвно. Ако не е от това, ще е от недоспиването, все тая. Но пък не ме боли глава поне.
Къдрокоске, а бебето стряска ли се от виковете на батко си? Калоян не се трогва особено и аз гледам да не я кастря много, освен когато съвсем надвиши децибелите. Но не заради бебето, а по принцип.
Олеее, Хеберлеа, някои доста сходни изживявания сме имали с теб - болната кака, запушения канал..... Важното е да сме добре нататък  Hug

Здравейте!
Най-после ви догоних, от три дни чета и аха да се включа и вие пак сте изписали 5 стр. Хем имам и 1 брой баба да помага и мъжът ми е тук и аз пак не стигам до компа, май докато не остана сама с беба, че да си направя графика няма да стане.
Това все едно аз го написах Simple Smile

При нас е много весело. Обаче от понеделник връщам каката в яслата, от другата седмица таткото тръгва на работа, бабата си заминава ...... да видим, все си мисля, че тогава по-лесно ще си нагаждам нещата и ще си свърша, каквото имам. Иначе моят син жива ще ме изяде. На час и половина, максимум на 2 часа яде, понякога е дива борба със захапването и активното сукане, а си има и периодите, когато се мята, плюе гърда, но пак я търси, като я докопа само ближе и заспива, но не дай си Боже да го сложа в леглото - вой до небесата. Почти няма будни периоди, в които да си се кокори и оглежда, но спокоен. Ако е буден - реве. Не знам дали е успан още от жълтеницата или просто е мързеланчо.  Другата седмица ни иска доки да го види заради тази жълтеница. Въобще, бавно ни се случват нещата.

# 696
  • Мнения: 2 456
Момичета, утре ще пусна новата тема..

На мен също ми се вие свят, мисля, че кръвното ми пада, защо си мислите, че ви се отварят раните? Аз също вдигах Никола в болницата, майка ми стоя само 3 дни, от тогава си го гледам сама, като таткото не си е взимал отпуска, нормално е одебеляването да ви боли мъничко, въобще възможно ли е да се отвори,  освен козметичния шев, не лепят ли ?  newsm78

Гачони, лекарят на теб какво ти каза, от самосебе си ли ще зарасне?

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 19:50 от chin

# 697
  • Мнения: 86
Да се похваля и аз че на 17,06,2011г. в 12:15 спешно секцио се роди малката ми госпожица Мария 3220 гр. 52 см.

Здравей Simple Smile бяхме заедно в Патологична, аз бях с начални контракции във вашата стая Simple Smile Много се радвам, че с вас всичко е ок, честито бебче, да е жива и здрава Мария, само щастие ви желая Simple Smile
Честито и на останалите мами, нека дечицата много да ви радват Simple Smile
Здравей Simple Smile мога ли да забравя престоя си в патологична Simple Smile радвам се че всичко мина ок при теб, при мен малко не стана както исках но важното е че гушкам здраво и хубаво бебче Simple Smile пожелавам и на теб много да е здраво и послушно бебчето и много да ви слушка Simple Smile

# 698
  • Варна
  • Мнения: 58
Чин, аз се чудя какви са тези болежки при мен, за каквито нямам спомен от предния път. Затова ми е любопитно Гачони да разкаже по-подробно. Мисля, че лепят също и не знам може ли да се отвори изобщо. А аз вдигах, но не Калоян, а кака му - тя е към 12 кила или малко повече Simple Smile А иначе съм на контролен преглед на 30-тия ден, ще видим тогава и лекарката какво ще каже.

# 699
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Уфф, и аз не мога нещо да ши хвана спатиите - много пишете!   Wink
Бухта, когато иска да спи - не се трогва от нищо, ама понякога спи като зайче и се буди и после иска да ми виси на цицата без да суче, само премлясква и ме ползва като биберон.  Mr. Green
И мен ме наболява от едната страна операцията, но не откъм удебеленото, а от другия край. Аз  обаче си го направих, защото така се сецнах като ставах веднъж, че видях звезди, а и ходя на пазар сама, за да се поразходя, а купувам доста неща, та си ги мъкна.  Grinning
Чин, много неприятно това с картата. Стискам палци да се оправят нещата доколкото е възможно.  Peace
Пожелавам ви спокойна нощ, а на чакащите - действие.  Wink  bouquet

# 700
  • София
  • Мнения: 142
Привет Grinning

кити, специално заради теб се стегнах и свалих снимки на Лора Wink  Качила съм в албумчето Wink

Малката все още е доста поспалива, освен вечер към 1-2, когато доста време мрънка преди да заспи Crazy  Иначе се чувстваме нормално, Тодор си е вкъщи и много ми помага...Е, не се наспиваме особено, но засега май се търпи Rolling Eyes

Честито на новите мамчета!  bouquet
А очакващите - да ви кажа честно, ако знаех, че ще изпитвам такава носталгия по бременните времена, щях повече да им се наслаждавам, а не да бързам да родя Wink  Прекрасно е да гушкаш бебчето си, но е много хубаво и да очакваш този миг Hug  Да обявим награда за последната родила от темичката, така за нея освен напрегнатото оакване ще има и малка компенсация Crazy

чин, ужасна история Confused  Дано се разбереш в банката и ти възстановят поне част от сумата Praynig

# 701
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета.Ние се завърнахме в четвъртък ама от тогава не мога да се добера до компютъра,ние сме добре днес ни падна и пъпчето . Вие какво ми слагате на мен ми казаха да го обливам с чист спирт и да слагам пудра отгоре му.Много ни се бели кожата околу пъпчето ужас направо.Сега се сещам и още нещо да питам случвалп ли се е на маиките с момченца да намират по малко кръв на памперса някои ми беше казал че е нормално ама знам ли.Боже толкова много въпроси имам а и толкова трябва да наваксвам с четенето а как ще стане.Ние се опитваме да се кърмим ама със силиконово зърно че моите нещо не ги харесва .Ама знам ли кърмата ли не ми е добра обаче вечер голям рев удряме между 11 и 1 направо с мъжа ми само го прехвърляме у мен у него.Даже първата нощ в чудо се видях.
Честито на всички мамчета кото гушкат вече своите бебчета и успех на всички които тепърва им предстои.
Боже не съм писала цял месец докато бях в болница и сега направо няма прочитане.
 Laughing

# 702
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте милички
Никакво време не ми остава, а ми липсвате, успявам да ви прочета само Hug
Симона е много неспокойна, не плаче но спи на пресекулки денонощно напъва се присвива , вече си мисля дали са колики или му има нещо на това  дете Rolling EyesДнес започнах да изцеждам и давам кърма поне знам че не е гладна много се тормозех за това а то милото иска да си суче не се кефи на шишето. Ще поръчваме някакво немско против колики Лефакс, имате ли впечатления.Инфакола нищо не помага newsm78
Красче как да обливаш ще го изгориш само с малко памуче.
Бюти отивам да видя Лора нямам търпение.
Кити и на Симона акото винаги е като горчица, не мисля че е притеснително, дано сте по спокойни Praynig
Чинче, прокле ги ти за Разлог и виж какво стана, Слав дано си дойде по бързо.Семейната ви снимка много ми харесва Heart Eyes
 Hug

# 703
  • Мнения: 2 456
Момичета, много са ни хубави бебоците... до сега гледах албума и им се любувах. Чак ми е странно...сякаш вчера се радвах на снимки от ехограф и големината му в милиметри, а вече са си човечета..  Heart Eyes
Тези, които не са качили още снимки в албума, бързо да го направят. Аз току що качих 2 пресни, пресни...

Бюти, Лора наистина е прекрасна.

Бухтичке, за бой си, нали знаеш...

Цвети, той Слав още вчера се прибра, ама за причината преди 2-3 страници я писах.
Поне да не го е яд, а и аз да не го мисля..

# 704
  • Мнения: 4 370
Здравейте!
Ние днес бяхме във Варна, но повече време изкарах в спешното, отколкото в разходки.  Crazy
В един магазин така си разбих главата във вратата... Ама и аз блея и не гледам къде вървя и се опитах да мина през вратата. Обаче удара беше жесток. То от тези стъклените врати и аз съм се засилила и не гледам. Как не я счупих , не знам. Обаче яко я разтресох. Сега имам цицина, но тя не ми е проблем. Реших че имам сътресение, защото започна да ми се вие свят. От начало реших че нищо ми няма, но след два часа започна да ме боли нещо вътре, да ми се вие свят и отидохме в спешното. Голямо чакане падна. Искаха да ми правят рентгенова снимка, но аз отказах. Трябвало да спра да кърмя за три дни, а това ми е непосилно. Пратиха ме неврохирургия. Правиха ми някакви тестове. Засега ще живея!  Grinning

Искахме да купим на Ники едно столче, но нямаше налични и поръчахме да ни доставят. Но пък му взехме една играчка за легло. Ето тази: http://www.worldwideshoppingmall.co.uk/toys/chicco-relax-play-co … rs-cot-mobile.asp

Чета , че се миете със смрадлика. Аз също в началото се мих със смрадлика, но много ми опъваше и започнах да се мия с лайка. Действаше ми по успокояващо на шевовете. Днес ми паднаха конците вече.  Peace

Чин и мен ме потресе твоята история. Пари се изкарват, важното е да сте живи и здрави. Но стискам палци да се уредят нещата, защото хич не е приятна ситуацията.  Confused

Красче, каква кръв по памперса точно!?  newsm78 От пъпчето още има следи от кръв...

Общи условия

Активация на акаунт