ще си махам арсена сама!

  • 2 256
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
 Здравейте! Вчера бях на зъболекар, след като два дни ме наболяваше един зъб. На същия зъб имах пломба, която падна, но той е още жив ( правиха ми го като дете и незнам защо заболекарката не ми е извадила нервите). човека ми сложи арсен и тъй като в петък не мога да отида при него ми каза да си махна лекарството сама, инъче ще започне отново да ме боли. Следващия ми час е в понеделник. Въпроса ми е след като си махна арсена дали ще ме заболи отново? До понеделник са 3 дни...

# 1
  • Мнения: 1 844
Не мисля, че от седенето на арсена ще те заболи отново. По-скоро не е добре арсенът да стои дълго, особено ако има допир с костта, тъй като може да некротизира.
Нямам идея добър вариант ли е да махаш лекарството сама, вероятно от бърникането може да заболи. Mr. Green Не мисля, че ако стоиш с арсена до понеделник ще е голям проблем, но щом стоматологът ти е казал да махнеш лекарството.. newsm78

# 2
  • Мнения: 2 531
Напротив, проблем е да остава арсена, но ти как ще си сигурна че си го махнала  Shocked Това че ще изчоплиш нещо / то реално сама само това ще направиш/ не означава че си ги махнала, по добре отиди да ти го свали стоматолог! 

# 3
  • Мнения: 741
Искам да ви попитам...понеже днес и моята зъболекарка ми сложи арсен,за да ми омъртви нерва каза в понеделник да отида да го махне.Притеснена съм адски много,защото само чета негативни отзиви за тази процедура и колко била вредна.Зъболекарката ме увери,че това не е чист арсен и дори да попадне в организма тази частица няма да е фатално.Вие как мислите?Дали наистина не би могло да бъде толкова фатално?
п.с.Преди малко попаднах на една статия от 2006г.,че арсенът от доста години не се произвежда,а се използват други подобни медикаментозни заместители.Съвсем се обърках! Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 589
в нормалните страни такова чудо няма

Общи условия

Активация на акаунт