Летен ФОТОШОП (тема 77)

  • 27 515
  • 212
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 388
Карамелче, на патерица да ти е здраво детенце, да е весела, щастлива и все такава сладурка!  newsm59 Извинявай, че на патерица, но не ми остава грам свободно време напоследък, че и едни ремонти сме подхванали...

Desiree, чудесна е и снимката и рамката!
Боги, отново весела историйка. Ех, колко са мили след време тези спомени...
Роси, Лъчко е много сладък, но рамката със снахата е страхотна, толкова е нежна!
Диди, квадратния формат е най-разпространеният при дигиталния скрап-букинг (това което ние тук правим). В наборите с елементи, които използваме, хартиите (бекграундите) се дават в квадратен размер 3000х3000. А идеята на тези рамки/колажи е да се забавляваме, да съхраняваме спомените си в интересен вариант, да създаваме красиви неща... Някои от нас си разпечатват творбите на хартия, други ги правят на фотокниги, а трети си ги гледат в дигитален формат. Е, това е  Grinning


# 46
  • Мнения: 2 270
Честит рожден ден на Карамелче и Честит Рожден Ден на Деси/на патерица/Да сте живи и здрави и все така креативни.

един колаж от мен с кит на Роси, снимка на малката Ани направена от Дам

# 47
  • Мнения: 95
Благодаря ви за пожеланията!

Днес аз съм рожденичка и ставам на 30! Ани  Hug
Да ви "почерпя" с малко торта и леко питие  Mr. Green



 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 48
  • Мнения: 388
Цвети, хайде и тук да те поздравя:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти много щастие и много красиви моменти!



За питието - благодаря! За твое здраве!  newsm24
А тортата  moresmile

Ани, много красиво колажче, но при мен снимката леко синее... може и да е от некачествения ми служебен монитор  Thinking

# 49
  • Мнения: 496
caramellche Честит рожден ден, да си жива и здрава, много щастлива и много щастливи мигове с  всички които те обичат  newsm59


Desirée страхотна рамка  Peace

ani69 прекрасен слънчев колаж  coolcool

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 13
Честит Рожден Ден Карамелче!Да си жива и здрава,много щастлива и обичана от любимите хора!  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте на всички  Hug
Мноооооооого съм изостанала след като има нова тема, че и 4 страници от нея  Shocked Shocked Shocked
Ще се наваксва  Joy
Въоръжете се с пуканки и четете поста ми Joy hahaha

Добре завърнала се на Лени и благодарско за новата тема  Hug  bouquet
Лени с тази едничка снимки едва ли ще се измъкнеш  Mr. Green Искаме още  photo smile3509 1swing

Роси, с голям закъснение и най-безсрамно откраднати снимки от фейсбук ЧРД на малкия ти бонбон!
Да е жив и здрав, безгрижен и весел и все такъв чаровник  newsm59



Рамката ти е страхотна  Heart Eyes

Дес, твоите рамки, какво да кажа....уникални!!!! За кита на Роси, много свежарски цветове и много ме кефи  Heart Eyes
ЧРД и на теб мила ми Дес, пожелавам ти цялото щастие на земята да ти се стовари на главата  Tada  ura


Ани, каквото и  да кажа все ще е малко! Толкова хубаво си изкарах и си починах и то в разгара на сезона, че нямам думи. Благодаря за гостоприемството  Heart Eyes Hug А Тони....ох от както се прибрах те мисля каква майка героиня си ти... Ако ми се беше паднало на мен такова буйно хлапе сигурно нямаше да се справя  Laughing Hug Жив и здрав да е  Heart Eyes А Йоана е толкова хубава...много хубава!!!!  Heart Eyes Рамката е разкошна  Kissing Heart
Колажа с Анелия също е много хубав  Heart Eyes

Месечина, орхидеята ти е върховнааааааа  Heart Eyes  bouquet А бебешката ти рамка е много хубава!!!!Това Руми ли е? Колко е различна , като бебе изглежда руса  Mr. Green Grinning

Деси, добре дошли на БГ земя  Hug Grinning Радвах се на снимките ти от летището във фейса  Heart Eyes
Рамчицата ти е чудесна, много ме радва  Hug

Виолет, страхотни рамки си показала . Тази със слънцето ми е много на сърце  Hug  bouquet

Цвети, добре завърнала се мила  Hug Heart Eyes Очакваме морски снимкиииииииии  sohappy sweating Laughing
Рамките ти са много симпатични, както обикновено  Heart Eyes

Искам да честитя рождения ден на Тереза и да и пожелая да е здрава, щастлива и умерено послушна, да се усмихва все повече и да ви радва много   Heart Eyes



Калчо, страхотна рамчица  Hug Heart Eyes

Боги, съжалявам да чуя, че продължават твоите неволи, дано всичко това свърши и да не те застигат такива неща повече  Hug Рамките ти...какво да кажа, отдавна знаеш, че харесвам стила ти много  Heart Eyes Hug

Диди, на Image>Ajusment >Variations имаш опция да си докараш цвета на снимката по-подходящ  Hug Колажчето е супер сладко, но аз бих махнала Ягодов Сладкиш. Просто според мен с нея си е за отделен колаж, някак не ми се връзва с горската тематика  Hug
Аз лично от квадратните рамки вадя фотокниги  Hug
Ето една стаааара за пример  Laughing








Ина, не мога много да ти коментирам колажчето, защото е много дребно  Blush

Карамелкеееееееее, ЧРД и на теб, желая ти да си все така готина, от здраве да не се отървеш и вдъхновението ти да не те напуска никога  Heart Eyes  Gift  party041  cook



 newsm51 Хубав ден на всички ви дами  smile3525

# 52
  • Мнения: 496
Уау  #Crazy  Дамаянти  беше истинско удоволствие да изчета поста ти, дано има повече такива Peace Красота  Hug

# 53
  • Мнения: 7
Да си призная честно, направо ме е срам да поствам след Дам.  Embarassed Както каза mese4ina, "беше истинско удоволствие да изчета поста ти"! Hug
Момичета, рамките ви са страхотни! Без да обидя някой обаче, аз съм голяяяяям фен на Боги!  bouquet  bouquet  bouquet

Ето моите изпълнени, които започнах като една рамка, а в последствие, незнайно как станаха две...  Laughing







Слънчев ден от мен!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,

само да кажа,че и за мен беше голям кеф да прочета и разгледам поста на Ивето,всички рамки за всички тия прекрасни ро жденници са невероятни   bouquet .

Рамките на всички са страхотни,браво   bouquet .

Аз вчера седнах да направя нещичко след толкова време почивка,ами все едно за първи път сядам,хич не ми се получи,нещо и настроение нямам,че детето е болно,има ларингит и 2 дена беше като парцал,но днес сякаш е по-добре.



Лек и усмихнат ден!

# 55
  • Мнения: 2 090
Карамелче, Честит Рожден Ден на патеричка! От здраве да не се оттърваш и да си много, много обичана и щастлива!  bouquet
Моят 30-так отпразнувах тихомълком. Laughing Crazy Joy Но някои неща не могат да останат скрити  Mr. Green, Ани, Дамаянти  Hug Heart Eyes

Деси, много хубаво ти се е получило даже, много е свежарска рамката! Heart Eyes
Искам и аз там, където е малкия.  Rolling Eyes smile3539

kalcho, сладурски са ти сините рамчици, а бебо е голям, ама голям бонбон. Hug

Ани, ако не е много нахално, колажът с Анелия го искам. Party  Heart Eyes  bouquet
Дамаянти, Дамаянти...  пуканките не ми стигнаха  Laughing Shockedsmile3544. Кефиш! Във всичките рамки ми останаха очите! Специално тенк ю за втората по ред.  Heart Eyes  bouquet
Роси, на снимката където е обърнат назад синът ти е СТРАХОТЕН, абсолютен малък мачо! Heart Eyes


# 56
  • Мнения: 84
Здравейте момичета!
Не можах да влеза последните дни  и сега ми беше много хубаво да си почета  Hug
Карамелче, честит рожден ден със закъснение мила! Да си жива и здрава, и всички около теб също!   bouquet Heart Eyes А тая торта ме разби просто Simple Smile Чудя се дали остава метален вкус в устата  Crazy
Лени, радвам се че някой освен мен чете историйките.  Hug Пиша си ги, май защото много забравям, и другия вариант е да започвам да пия ионова как беше - Гинко Прим Макс  Joy
Ани, при мен колажа ти не се вижда, явно е само при мен.
Дам, теб те няма, няма... пък като се завърнеш с гръм и трясък чак разлюляваш темата  Grinning СТРАХОТНИ рамки. Много весели, всичките. А тази за Цвети е със страхотно сладки елементи  Hug
Калчо, благодаря за милите думи!   Heart EyesАз харесвам твоите рамки защото са много нежни и ефирни и много добре съчетаваш цветовете
Деси, морската ти рамка е страхотна, а снимката още повече!  Peace

Аз да ви кажа, че днес започнах да ходя без патерици. Рали страшно ми се радва милата, води ме за ръка все едно се уча да ходя. Но щастието е за малко. В понеделник ще влизам за поредна операция в болницата.  Тоя път обаче ще се възстановявам по-бързо според докторите, та дано остане от лятото да мръднем насам натам.
Лека вечер от мен.
Ето и една рамка дето нещо не си я харесвам, но така и така съм я направила. Нещо нямам муза тези дни Simple Smile

# 57
  • Мнения: 510
Леле, Дам..безумно ти благодаря за рамката! Страхотна е  Crazy
Както и всички останали!
Честито на всички празнували   bouquet
Аз бях малко извън легалност .. и ми се иска да бях останала там за по- дълго, далече от всичко и всички ... нооо..
И така, рамките ви са прекрасни, въпреки слааабата активност през летния сезон.
И аз се включвам с нещичко. Иска ми се да говоря и аз като Дам, но понеже не умея по- добре тихомълком  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 090
Бомба е паднала тук. Sunglasses Побут:

Последна редакция: чт, 07 юли 2011, 16:08 от Desirée

# 59
  • Мнения: 510
Desiree, страхотна е! И снимките също! Много морска!  Heart Eyes
И аз с една морска побут...

Общи условия

Активация на акаунт