Отговори
# 690
  • Мнения: 569
Днес е Пълнолуние в Козирог http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2011/07/15, нещо прави ли се?

# 691
# 692
  • София
  • Мнения: 642
СлънцеЛуна, тук малко се затруднявам....

Нужни са ви следните неща:

-    свещ – чиито цвят олицетворява вас т.е. може да изберете вашия любим цвят. Все пак ако те можете да вземете решение , нека свещта да е сива.
Също така:
-    една черна свещ

-    една оранжева свещ


Цветът който ми хрумна да олицетворя себе си е оранжев. Това дали ще е проблем, тъй като има точно оранжева свещ при този метод.
Може би трябва да пробвам с друг цвят или да взема сивата свещ...


Аууу, от работа съм пропуснала Пълнолунието  ooooh!....
Късно ли е да си изгоря листчетата?

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Здравейте  Hug ! За първи път ще пиша желания през най-мощния ми период. За желанията по новолуние разбрах, че листчето се изгаря при пълнолуние - освобождаване на енергията - един вид задействане на желанията. А желанията от мощния период кога се изгарят  newsm78 ?!?!?!??   bouquet

# 694
  • Мнения: 3 420

мама_Веси
ти сама преценяш дали да ги гориш или не,каквото ти подсказва сърцето. Аз съм горяла и не съм горяла,според моментното ми настроение.

Аз вече няма да пиа желания за това новолуние,също "дигам" ръце и да става каквото ще.т.е най-доброто за мен!

# 695
  • Мнения: 2 265
rainbow хм, ами мисля, че е най-добре да използваш друг цвят Simple Smile.


А аз искам да попитам за малко повече подробности за въпросния мощен период ? Моя го изчислих и трае почти 4 седмици и даже вече е започнал, но не съм сигурна какво точно се прави. Може ли да си напиша желанията по новолуние ? А после какво и кога се гори Rolling Eyes ?

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 13

Аз вече няма да пиа желания за това новолуние,също "дигам" ръце и да става каквото ще.т.е най-доброто за мен!



 newsm10

Благодаря ти, sladurka!

# 697
  • Мнения: 385
rainbow хм, ами мисля, че е най-добре да използваш друг цвят Simple Smile.


А аз искам да попитам за малко повече подробности за въпросния мощен период ? Моя го изчислих и трае почти 4 седмици и даже вече е започнал, но не съм сигурна какво точно се прави. Може ли да си напиша желанията по новолуние ? А после какво и кога се гори Rolling Eyes ?

Копирам съдържанието на линка от darena от първа страница:

"Ще преразкажа, това което пише в "Астрология на новата луна". При  всяко новолуние си правите карти на желанията, сеете пари и пр. Когато е периодът на силната луна / това, което изчисли Амитола/, можете да поискате, всичко от Вселената- т.е. това е много силен период на всеки за сбъдване на желанията. Може да се пишат желания през цялото време.Но не е нужно да се пишат желания всеки ден, а в един от дните на силната луна, който и да е .  През този период пишем до 10 желания, но повече от едно. Като  за тези от желанията ни, които са зациклили през годините,  пишем  по 2-3 различни формулировки.  Формулировката на желанията трябва да ви звучи добре, да е в съзвучие със вашето усещане т.е пишете го така, както най-добре го чувствате. Пишат се повече от едно, но не повече от десет желания / формулировки/ отдолу се пише датата и листа се прибира някъде. Трябва да са написани на ръка , а не на компютър.
Тъй като след периода на силната луна обикновено настъпва  труден период  едно от желанията непременно трябва да бъде следното :"Искам лесно да премахна всички страхове или лоши неща, които могат да изникнат през месеца след моя мощен период""

Ето и темата на Лени, в която много подробно е описано: http://dreamland-bg.com/index.php?topic=100.0
Успех Hug

# 698
  • Мнения: 2 265
Starlight' , благодаря Hug .

Аз още се чудя сега ли да си пиша желанията или не Rolling Eyes . Проблема е в това, че не съм сигурна в часа си на раждане, но по мой изчисления рабрах, че мощния ми период се пада между 14 Юли и 12 Август. В сайта на Жан Спилър за всеки случай кликнах на "If you do not know the time of birth, check this box and we will use a sunrise chart " и изчисли, че периода е от 28 Юни до 26 Юли. Доста съм объркана и се чудя дали да си пиша желанията сега или да зарежа работата и отделно да си напиша десетина желания на 30-ти, по Новолуние ?!

# 699
  • Мнения: 385
СлънцеЛуна, айде сега подробности  Wink Ако ти се иска - и сега напиши, и после пак...колкото повече, толкова повече е казал Мечо Пух. Имаш достатъчно време Peace

# 700
  • Мнения: 2 265
Почвам да ги пиша тогава Grinning пък каквото стане !

# 701
  • Мнения: 3 576
Искам само да споделя, че много ми се струпа и трябва да си излея мъката: както имах сравнително безгрижен и прекрасен живот, всичко се обърна....
Докато летях в облаците с хубави перспективи и очаквания за живота изведнъж всичко се срина.
Здраве, работа, семейство ... получих сериозни удари.
Чудя се с какво го предизвиках и как да изляза....

Моля, ако някой смята, че може да ми помогне поне малко и да ми даде надежда, да ми даде съвет....

# 702
  • Мнения: 385
Надя, всичко ще се оправи! Нали знаеш, ако историята няма добър край - това просто не е края на историята! Няма проблеми - има възможности - погледни от този ъгъл, опитай се да видиш възможностите в новата ситуация..
Предавала ли си прекалено значение на нещо в живота си, подценявала ли си друго...обикновено тогава се намесват равновесни сили. 
Може би е трябвало да слезеш от облаците и на земята да реализираш хубавите перспективи.
 Hug Hug Hug

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте момичета  много ми помагат позитивните утвърждения на Луиз Хей



Благодаря  ви     bouquet

# 704
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Накрая всичко свършва добре. Ако нещо не е добре, значи още не е свършило!


 Wink

Общи условия

Активация на акаунт