Отговори
# 360
  • Мнения: 1 930
Добро утро мили мои,
Да ви черпя по едно есенно и топло кафенце:

 
И да ви съобщя най - хубавата новина!

Ще ставам леля, леляяяяя! Брат ми ще си има бебе и аз ще бъда леля - нямате представа колко съм щастлива! Дойдоха ни на гости и ни съобщиха - и аз като подивях от кеф.....Ужасно се радвам....
Хайде хубава  и  успешна седмица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

# 361
  • Мнения: 1 046
Гея, много се радвам за брат ти. Всичко хубаво на бъдещите родители пожелавам   bouquet

Девойки, качвам снимки от Прага в Снимка,бг., с потребител и парола  Nadina - nadina. Накратко и за самата Прага, голям кеф е и си заслужава определено. Колкото повече време минава, толкова повече ми харесва. Голямо но, ако сте решили да ходите там, задължително месеците май или юни, тогава са им най-топлите месеци. Зверски студ е и близостта на Вълтава носи една невероятна влага, която се пропива в костите ти и имаш чувството, че е още по-студено. Не сме чак такива фенове на музеи и църкви и съответно не сме влизали почти никъде. От цялата работа една катедрала и два музея, но пък те са на восъчните фигури и на мъченията от древността. Всичко си струва щом е различна култура от българската. Няма да говоря за тълпите туристи и хиляди снимащи се навсякъде, които не се плашат от студа. Няма да споменавам и за перфектно организирания транспорт и за чистотата въпреки многото посещаващи целогодишно града. Ще кажа само, че се пие бира от сутрин до вечер, яде се основно свинско под всякаква форма и едни невероятни тестени закуски (т.нар. вафли). Вегетарианците нямат никакъв шанс в Прага. Има магазини на всички световно известни модни марки и ако имате желание за шопинг, спокойно може да се развихрите. Пак ни се ходи, но ще търсим оферта за по-топло време и може би ще изчакаме 2-3 години, че да можем да отидем с децата.

# 362
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Светле, честитооооо!   Hug
Кеф е да си леля! Пожелавам бебето да има и братовчедче (още едно)  Heart Eyes Hug

Нади, с удоволствие ще разгледам снимките. Както писах - Прага ми е желано място за посещение  Laughing

Ние утре ще имаме тържество по случай деня на будителите. Ей, порастнаха децата, като се замисля, че това им е последната година в ДГ  ooooh!

Днес с приятели ще ходим в Мола на хелоуинско парти. (не съм почитател на тези американски празници) , но пък от друга страна е кеф да има поводи.
И понеже с подръчни материали ще правя дегизировката на Сами - на един мой черен елек ще закачам паяци (сега ги разпечатвам) и маска ще му правя... Колкото, толкова  Wink

# 363
  • Мнения: 391
Светле, честито! Пожелавам ви заедно да си бременеете  Hug

И Рали днес е с една огромна шапка на вещица, така се били разбрали няколко приятелки в градината и вчера ходихме в Джъмбо да търсим, то пък беше такава лудница на карнавалните костюми, явно вече масово се празнува и у нас.
В събота ги водихме с една нейна приятелка във ВИАС, организират Архитектурна работилничка всяка събота и им беше много забавно. Два часа правиха разни тиквени къщи, фенери и разни хелоуински работи. Във фейсбука имат страница и е излезнала програмата за Ноември. Който се интересува, може да ги погледне, имат снимки и от тази събота с всичките им творби.

Наде, аз също отдавна си го мисля да отидем до Прага, евентуално може на пролет или лятото да го направим за 2-3 дена.
С Танчето сме спечелили една екскурзия на Балканите, но все още не се знае къде  Grinning

За ботушките, аз също търся и все още не знам какви да й вземем. Досега сме били с Викинг и съм много доволна, но за тази година още не са заредили.

# 364
  • Мнения: 1 930
Честит рожден ден на сладък Яни,
Джулка,пожелавам му да е здрав, много щастлив, много усмихнат и изпълнен и окрилен с момчешки мечти!
Да ви е жив и здрав!

# 365
  • Мнения: 391
Джулка, честит празник! Да е жив и здрав Яни и много да радва цялото семейство![/size]

# 366
  • София
  • Мнения: 4 578
Джули, честит ви рожденик! Да расте здраво, умно и усмихнато дете!

# 367
  • Мнения: 2 433
етотоооооо.. предпоследният изтърсак на групата стана на 6 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да ни е живо и здраво малкото пораснало Янче!!!!!
Да расте все така умен, обичлив и добричък! Да ни радва и обича ,  да ни прави щастливи !
ето нашата картонена торта Mr. Green
няма да крия, че след като копирах идеята от Светлето... bowuu я прехвърлих на Мирелка Mr. Green Та тази красота тя я сътвори. Вътре има свирка, бонбони и смукалка!

# 368
  • София
  • Мнения: 203
ЧРД, Яни! Да си жив и здрав, умен, добър и щастлив![/size][/color]
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА БУДИТЕЛЯ! ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА НАШИТЕ БУДИТЕЛИ И ПРЕД ТЕЗИ, КОИТО ПРОДЪЛЖАВАТ ДЕЛОТО ИМ!
Джули, много хубава торта! Браво и на Светлето и на теб! Аз, честно, си признавам, че не ме бива за такива връткави неща, а и не ми идват идеи от такова естество в главата.
Ние сме болни вкъщи. Някакъв ужасен вирус. Аз от сряда се почувствах зле, но се правех на герой и си ходех на работа с тайлолче в чантата, докато в петък съвсем не ме тръшна синузит и гърдите ме болят. А Преслава в събота и неделя беше с 38,4 и повръщане. Засега тя удържа фронта да е без АБ, дано тя по-леко да го кара. Вчера педиатърката ме изнерви. Защо тя да ми пишела болничен, а не моя лекуващ лекар. И който си имал дете до две години, да си гледал, нали затова давали майчинство, а не да ги пускали на ясли и да ми ползват после болнични. В тази връзка, болничните, които са за година на пациент, които се дават без комисия колко са 30 или 40 дни?

# 369
  • Мнения: 2 282
Джулка, честит, здрав, слънчев и усмихнат рожденик! Всичко най-хубаво пожелаваме на Яни, да му е щастливо и спокойно семейството, и радостно детството! Наздраве!

Миме, бързо оздравяване, миличка! Не им се вживявай на докторята... нема сми.

# 370
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Честит рожден ден на Яни!
Да е много здрав, да расте щастлив с много игри и забавления и все така да радва цялото семейство!
Весел празник, Джулка!



Ние днес отбелязохме Денят на будителите в градината - с тържество! Браво на госпожите и децата! Добър повод да поговорим за националните герои!

Целувки

# 371
  • Мнения: 5 323
Честит Рожден Ден, Яни! Весело и щастливо детство ти пожелавам!

# 372
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
ЧРД на Яни newsm59
С пожелание за щастливо детство!

Джулка,тортата е много идейна,жалко че е след рожденият ден на Марти.
От къде черпите тези идеи?Тук в Германия има традиция всички поканени деца също да получат дребни подаръчета.Обикновено се слагат в торбичка дребни лакомства.Идеята е страхотна вместо в торбички,във всяко парче от тортата да има лакомства.И така за всяко дете.Давайте други идеи.Страхотни сте.

# 373
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Калинка,
идеята за тортата е от крокотак.
http://krokotak.com/?s=%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0&submit … 15&submit.y=9

Там има страхотни нещица  Laughing

Аз от там заимствах за костюма и атрибутите на Сами за Хелоуин и с подръчни материали стана нещо прилично.
Ето това много му хареса
http://star.krokotak.com/k/%D1%85%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%83%D0%B8% … D/i/2009013000024

# 374
  • Мнения: 2 433
благодаря ви за чудесните пожелания момичета! Hug
ето малко снимки от  партито вчера, на който му се гледа. Децата си прекараха страхотно!!!! Mr. Green и Яни е много ,много доволен!
http://julis.snimka.bg/family/yani-6-godini.631435.25495543

Общи условия

Активация на акаунт