Отговори
# 510
  • Мнения: 378
Боги,

Ние имаме такава играчка - страхотна е. И наистина те кара да мислиш, освен да бързаш.
Лично аз много я харесвам.

хайде хубава вечер.

# 511
  • Мнения: 2 433
Ха здрасти и от нас!
Ние вчера написахме писмото  на Дядо Коледа.
Детето ни , явно е преценило че всичко си има... поиска от Дядо Коледа яке и шапка. Яке , защото пухеното му яке много трудно се закопчава, а шапка... там е друга история. Вече 3та шапка губим... и реши Дядо Коледа да донесе още една Mr. Green
Викам му7 А играчка някаква??? Не искаш ли????
- А , добре , може динозаври - комплект.
Като се има в предвид че имаме всички възможни видове динозаври, както и книжки и енциклопедии за тях... та на Дядо Коледа ще му е много трудно да намери нещо ново..
Тази нощ писмото беше взето от джуджетата от чорапчето на Яни и сега чакаме отговор... обаче понеже ще сме си 3-4 дни в града... писмото ще се позабави... ама това му е тръпката. Mr. Green
Боги копирах си отговорът ти - сега само ще видя как ще го оформя...може би като папирус Thinking

# 512
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет девойки. Ще ме извините, че не качвам снимките, но след срещата не бях добре и се наложи да полежа в болница. Добре съм сега, с бебето всичко е наред. Ще ви пиша утре.

# 513
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет девойки. Ще ме извините, че не качвам снимките, но след срещата не бях добре и се наложи да полежа в болница. Добре съм сега, с бебето всичко е наред. Ще ви пиша утре.


 Praynig  Hug

# 514
  • Мнения: 1 930
Ади, пази се душата!
Дано всичко е наред! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 515
  • Мнения: 1 046
Честит Празник на всички Ники-та днес  Hug
Честит празник и на моряци и банкери, всичко хубаво им пожелавам и много успехи  bouquet

Ади  Hug

# 516
  • София
  • Мнения: 4 578
Честит празник на имениците! Да са живи и здрави!

Ади, прегръдки!

Аз не можах да дойда на срещата, за което съжалявам, но ме беше натръшкал вирус, 4 дни лежах. Добре, че не заразих децата.
Ние не сме правили Коледен календар. Миналата година изобщо не се впечатлиха. Но, когато са две деца е различно, особено, ако са с малка разлика.
Още се чудят какво да поръчат на дядо Коледа, съответно всеки ден е нещо различно и писмо не сме пращали. Взели са 1 каталог на Хиполенд и искат всичко, разделили са го на страници за момчета и такива за момичета и ела да видиш отбелязване.  Mr. Green

Хубав ден от мен!

Ели, как е Рали?

# 517
  • Мнения: 378
Честито на всички именници днес.
Ади душко дано всичко е наред - честито ти именник и на теб - хубаво да си изкарате днес Simple Smile

Ние действаме с коледния календар активно - сега мисля и коледното писно да оправя.
Боги - и аз ще ползвам част от твоето писмо да знаеш - много ми хареса.

Аз продължавам да се боря за информация за училище за Алек.
Мишленце - ако имаш информация -дай малко инфо - че всъщност вие сте ни сравнително в региона и може да обменим информация - аз не знам казах ли ти , но ходих да го видя 23 у-ще.
ама още не знам дали там ще бъде.

хайде до скоро от мен

# 518
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ади  Hug Дано всичко остане там!
Хоп да почерпя с едно шаранче послучай именните дни на моя Никола, дядо и моя разбира се!



Пожелавам на всички празнуващи най-вече здраве, много късмет и любов от ближният!

Честит празник на всички банкери и моряци!

# 519
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Нинка, честит имен ден - на теб и на Никола! Бъдете много здрави и щастливи!
Честит празник на всички моряци ( св. Николай да ги закриля) и на всички банкери и банкерки!  Hug
Зори, Джулка - радвам се, че писмото ви е харесало и сте черпили идеи! Аз и затова го пейстнах - ако на някого му хареса, да го ползва! Сами не се разочарова, че ще има само 1 подарък, но явно му е харесало за морковчето за Рудолф, защото за него каза на баба си  Laughing

Понеже знам, че повечето от вас не четат във фейса - там споделих една статия на журналиста Иво Иванов (когото открих благодарение на Аля  Hug) - мисля, че точно предколедно може да се замислим за това да бъдем по-добри и по-човечни!
http://www.sportal.bg/news.php?news=149329

Зори, аз също мисля за училището - знам, че това е много важно за развитието занапред! Имам дилема с училище до нас - малко училище, в което учат само първа смяна от 8.30 в първи и втори клас и от 8.00 до 7 клас, но като цяло изискванията са доста снижени... Има къде да се паркира.
Другият ми вариант е  основно училище, за което има голям наплив, доста ги товарят, трудно е с паркирането.
Та дилемата ми е - дали по-лежерно, или по-натоварено... със сигурност "кучето скача според тоягата" (образно казано). Ще го мисля!
Зори, Алек продължава ли с пианото?

# 520
  • Мнения: 378
Боги - и при мен е такава дилемата.
има две учителки -едната е по спокойна, не натоварва много децата, но казват че правела сплотени класове. Другата е по взискателна, дава повече домашни - но нейните класове не са така сплотени. И да си призная аз клоня към тази която не натоварва много децата.
Някак си познавайки моя син - който го раздава чувствителна натура, предпочитам човек който знае как да работи с деца и да ги обединява - защото това е предпоставка детето да се чувстава комфортно там. но не е за подценяване и подготовката де. но все пак клоня към тази учителка.
да видим какво ще излезе.

а иначе -да , Алек ходи още на пиано, свири ми разни песнички в къщи , вече с две ръце - доволен е от учителката, тя му дава домашни разни неща дето аз не ги знам Simple Smile
той ходи и на карате - много му харесва.
сега от читалището декември месец ще има тържество и Алек ми каза че и те ще изнасят представление. аз съм ви казвала колко много харесвам учителя му - и като психология на каратето, и като тренировки защото виждам как Алек ходи с желание на тях. та това е- през седмицата ми се скъсват гьона на търча от работа в градината, от градината по дейности - но смятам че си заслужава - и децата са доволни.
И Ивка- и тя ще има от читалището представление по балет. Ушиха им едно полички - и снощи им ги раздадоха - голямо фръцкане беше Simple Smile
като цяло съм доволна.

# 521
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Аз още учителките не ги знам, засега само училището  Laughing

Сами в момента ходи на бойни изкуства в градината - 2 пъти седмично и веднъж на футбол - в събота. Ходи с желание  Laughing Казва, че му е достатъчно да ходи на 2 неща..
Покрай поредната любов  ooooh! искаше да й бъде партньор на латинотанци (което си е невероятен напредък), но вече се отекоха работите.

Вижда ми се малко като ангажименти - като чувам другите на колко неща ходят (извън градината)  newsm78

# 522
  • София
  • Мнения: 203
Честит имен ден на всички именици! Честит празник на всички моряци, банкери и бургазлии! Желая ви да сте живи и здрави и св. Никола да закриля вас и семействата ви!

# 523
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет и от мен.

Честит празник на всички именници, банкери и моряци! Живи, здрави и много щастливи!

За училището - аз съм го избрала. Не знам още нищо за учителката, а и нямам много избор, защото има само една паралелка с немски. Като ми попреминат нещата, ще отида да говоря с директорката. Аз вече й писах и се уговорихме да се видим. Моето лично мнение е, че както се научат на режим и натоварване още в началото, така продължават и по нататък. Така че аз залагам на добрата преподавателка, езиците, дисциплина за учене и спорт. 

Надявам се тази седмица да успеем да украсим елхата и къщата. Бяхме извадили всичко, но уви, стоят си така кутиите. Още и писмото не сме написали. Пешката си е избрал подарък - една джипка с дистанционно. Иначе съм му накупила Лего от бабите и дядовците. Той много се кефи.

# 524
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!

Ние сме си вкъщи, че Рали кашля. Зори, записала съм час за утре при Маждракова, ще видим какво ще каже.

За училището, имаме 4 в района около нас, майка ми има позната, която е в тази сфера и й е обещала да проучи и да ни помогне в избора. Зори, като имам резултат, веднага ще ти пиша. Въпреки, че от тези училища, които проучвам, си мисля, че само бастилията ви устройва, другите ще ви дойдат далече. Точно до нас имаме училище, учителката, която ще бъде догодина на първи клас много ми я препоръчаха, но проблема ми е, че след 4ти клас ще трябва да я местя и затова много се чудя дали да не пробваме в 31во - бастилията, или 38 мо на Шипка.

Общи условия

Активация на акаунт