Отговори
# 240
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Добро утро!  Hug
започваме деня с кафенце  Wink

и с пожелание за спорен ден!

Джулка, при нас в детската разрешават аниматори, но трябва да се пита все пак!  Simple Smile
И аз това щях да ти предложа като вариант, при условие, че няма къде да празнувате!
Аз също мисля да поканя аниматор, утре ще питам дали може...
Сами тези дни си е вкъщи - боли го гърлото. Други симптоми няма  newsm78 действаме с Биопарокс, Трахизан и витамини.



# 241
  • Мнения: 378
Здравейте,

Джулка - взимам си поука и веднага качвам снимки
http://zoroto.snimka.bg/family/rd-iva-i-alek-2011.626537

нашето парти за деца беше тази събота. гонихме се с времето. да ти кажа правичката ако има слънце - какво като го направите на вашето местенце - то нали е съвсем близо до севлиево?
Аз отновно го направих на нашето ранчо - както всички знаете до петък беше 25 градуса, но за сметка на това на РД беше мрачно и студено и по едно време заваля дъжд. Но на нас това не ни попречи - децата успяха да потърчат и поиграят 2-3 часа преди да завали. Големите се топлеха до барбекюто, а малките бяха или при големите или в къщата където също беше топло и имаше много играчки + новите подаръци. Та пак стана добре -вижте част от снимките.
Аз съм привърженик на играта на открито - и ако по вашето време е слънчео - какво като е студено. въпросът е да не вали. ВИж ако вали - тогава - голяма къща му е майката.
А относно идването до вашето място - предполагам всички родители имат коли - така че ще бъде въпрос на желание да ги доставят до вашето хубаво местенце.
При нас много деца дойдоха- нищо че сме на 1 час път от софия.
Относно игрите - тази година нямаше такива - заваля дъжд и си останаха без игри от моя страна. НО те така хубаво щурееха по времето когато нямаше дъжд че нямах никакви желание да ги спирам Simple Smile а после ни заваля. но.....и догодина е време Simple Smile

стига толкова по нашия РД.

Волтажче - кой го гледа когато го оставяш в къщи?

# 242
  • Мнения: 1 930
Еххххх, че е хубаво сутрин някой да почерпи по кафенце, да ти стане благо на душицата...
Боги, душко - ти си злато Simple Smile
 Джулка, питай ги тия госпожи, защо да не разрешат newsm78, ще се получи рожден ден с всичките приятели на Яни в градината - и забава за децата, че и за госпожите.

Боги, бързо оправяне на Сами Heart Eyes

Да ви споделя за рожденния ден на Преско - понеже се пада в понеделник, ще черпи децата в градината, ще правим една торта от цветни картони......с лакомства вътре.....
Вечерта след градина ще поканя само няколко дечица - най - близките ни в къщи, защото и на мен и на баща му ни се е отщяло от клубове. Искам да е уютно, домашно, хубаво,с печени сладки, а не замразени пици....
Та така...сега съм концентрирана върху украсата и декорацията - познайте каква ще е - влак, разбира се.....
Толкова от мен - пожелавам ви хубав ден!

# 243
  • Мнения: 2 433
добро утро Hug
зори - чудесни снимки -голяма игра е паднала. При нас е делничен ден. Рано се стъмва. Трябва да го замислим за почивните дни, и то ако е хубаво времето. Не ми се играе на лотария - ще вали, няма да вали Mr. Green
Светле...бързо разкажи за тортата от картон и лакомствата Naughty

# 244
  • Варна, България
  • Мнения: 727

Волтажче - кой го гледа когато го оставяш в къщи?
Гледат се с тати  Grinning
Него като го няма - с моята майка. Рядко вземам болнични, че съм сама на работа.
 
Зори, много хубави снимки! Децата са толкова порастнали! А Ивка ми прилича на теб  Laughing

Това ми е мечтата - да имаме наше местенце където да празнуваме с мнооооого хора, не само детски РД, но и други празненства, че вкъщи повече от 8 човека трудно се събират, а за деца да не говорим...

Вече съм готова с избора на подаръци:
от мама - фокусите на Марвин http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.8145


от приятелите - въздушен хокей и конструктор  
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.9443
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.4048

от нас поредния трансформър и нещо друго

Моля, ако някой има впечатления от фокусите или от конструктора, да сподели впечатления  Sunglasses
 и така...

Светле, голяма играчка е тази торта, но е много идейна - моя приятелка я беше правила - ако не се лъжа я има в крокотака.
Май ще си спестя усилията  newsm78


# 245
  • Мнения: 1 930
Джулка, ето откъде откраднах идеята
http://krokotak.com/?s=%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0+%D1%81+%D0 … D0%B0%D0%B4%D0%B8
Смо, че наш'та торта ще я лепим с влакове:)

# 246
  • Варна, България
  • Мнения: 727

Вечерта след градина ще поканя само няколко дечица - най - близките ни в къщи, защото и на мен и на баща му ни се е отщяло от клубове. Искам да е уютно, домашно, хубаво,с печени сладки, а не замразени пици....
Та така...сега съм концентрирана върху украсата и декорацията - познайте каква ще е - влак, разбира се.....
Толкова от мен - пожелавам ви хубав ден!


Ох, чак на мен ми замириса на сладки... Сигурна съм, че ще направиш прекрасен празник!
като каза влак  -ето един влак, която приятелка прави за 3-тия РД на Сами

http://www.album.bg/goldi58/images/9344096/

ние сме приятелски семейства и общия брой на малки+големи е към 15-16, отделно си има приятелчета в градината и честно казано предпочитам да отидем някъде да се набеснеят, отколкото да се чудя какво да ги правя  Laughing

# 247
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Джулка, ето откъде откраднах идеята
http://krokotak.com/?s=%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0+%D1%81+%D0 … D0%B0%D0%B4%D0%B8
Смо, че наш'та торта ще я лепим с влакове:)

Светле, с какво ще пълниш парченцата? Те не са толкова големи  newsm78
Приятелката ми беше сложила бонбони, свирка (за подлудяване на госпожите) и някаква дребна джунджурия

# 248
  • Мнения: 2 433
олеееее...тортата страхотна. Веднага крадвам идеята
и без другото имам стажанти от техникума...да не се чудя какво да ги правя... та като дойдат другият път ще им дам да сгъват кутийки Joy
само незнам с какво ще я украсявам
вероятно с динозаври Mr. Green Joy

# 249
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Eййййййй, зарибихте ме с тази торта... вече разпечатвам на цветен картон
 bowuu

# 250
  • Мнения: 1 046
Здравейте, майки...

Ако съм пропуснала някое събитие - извинете  Embarassed

Днес ми беше вече последния ден на работа и ми е малко криво, ама то си е нормално.....Сега ще разпускам от деца и глъч. А и определено ще се стягам за рождения ден на Коко, че не остана, а имам толкова много идеи, ама не знам как ще съм с реализацията. Детският клуб е ясен, но ще мисля и аз нещо по-така за почерпката в градината. Искам да е доволен...

Та, сега е ред да ви се оплача точно от голямото уж вече момче.....Втори път днес ни направи номер да реве сутринта като го оставяме.....Объркващо ми е и озадачаващо меко казано. Тръгва от в къщи с мерак, преоблича се и нито дума или намек за панаира, който предстои и в момента, в който си тръгнем и започва да се дере като магаре, бяга след нас по коридорите.....Днес, Драго като го е завел същия панаир, звъни ми телефона към 8 и нещо (на работа съм ) и реве по телефона, кога съм щяла да го взема..на обяд може ли, Аз се разревах, съответно съм в първа група, те реват и по телефона Коко реве.....идилия и красотна картина. Оставил го Драго уж вече спокоен и си тръгнал, че като хукнал наш ми ти Коко да го гони...госпожата си изкарала акъла....Изобщо не знам какво става с него. В къщи няма проблеми, държи се нормално, ходи си на гимнастика, в градината съм убедена, че няма проблеми никакви -изобщо какво го прихваща....Като говорим с него - нищо не казва, ами искам да ме вземеш на обяд и това е отговора....
Предстоят след малко тежки разговори, но той и не иска да говори, почва да мисли прекалено много и съответно изцепва някоя простотия от типа - исках да гледам нещо или ами не ми се спи на обяд, искам малко да си почина...абе нищо смислено, което да провокира чак такова поведение от негова страна......
Мерси, че ме изчетохте - съвети, освен среща с психолог (не, че не го изключвам, но за по-задълбочен проблем ми се ще да го търся), ако някой има да казва.....

# 251
  • Мнения: 1 930
Аххххх, аз ли съм виновницата:)))))))радвам се, че ви харесва тортето:))
Боги парчетата ще пълня с бонбони - може и близалка - не съм го измислила още.....аз още картон не съм купила....
и се чудя откъде да купя хубави  цветове /наситени/.....

# 252
  • София
  • Мнения: 4 575
Наде...според мен това го прави заради нещо. И то не за проблеми вкъщи. Боби нали отскоро ходи на градина, може ли Коко да го е виждал да прави същите номера? При което вие да го гушкате и успокоявате?
Аз миналата година имах този проблем с Вал, но тя го правеше заради госпожите - нашите не се разбират, дразнят се и това се отразява на децата,....хубавото е, че не остана, но само това. Децата видимо закъсват..

# 253
  • Мнения: 1 046
Aми не е от Боби, той ходи на ясла наистина от скоро, но изобщо не реве, влиза си вътре в стаята и даже и чао не ни казва....Наясно съм, че има проблем, но не мога да измисля какъв е....

# 254
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Светле, има мн хубави цветни картони А4 почти във всяка книжарница
Аз под ръка имах светло зелено и синьо, червено, тъмно зелено и жълто.
Мисля и някакви стикерчета да купя newsm78

Нади, пожелавам ти активна почивка и скоро нова група дечица!  Hug
На първо четене - има някакъв проблем и ми идва наум за заниманията, които имат - ако не успява да се справя  добре newsm78

Напр. Сами категорично отказа да ходи на айкидо, обяснението - защото му било мъчно за мама  Rolling Eyes Това изобщо не мога да го повярвам - ходи къде ли не без мен без проблем...
По време на айкидото има и народни танци и му казах - мама на народни танци, а точно отгоре е салона, в който тренират - ще ни дели само тавана. Не, пак ще ми е мъчно.
Реших, че не се чувства комфортно и тъй като ходи рядко се чувства като в небрано лозе и му е трудно... и му е самотно и това го свързва с мен.
Поговорете за заниманията директно - ти плачеш сутрин, защото се страхуваш от заниманията, или ... импровизирайте.
Случвало се е Сами да е плакал заради нещо,  с което не може да се справи. Обяснявам му, че сега се учат, че никой не очаква от него да е перфектен. Но малкото им детско самочувствие е по някакъв начин накърнено.

Сами вече веднъж ходи на футбол - първо се просълзил, но после отишъл при треньора и уж е доволен  Grinning поне така казва

Общи условия

Активация на акаунт