Отговори
# 465
  • Мнения: 391
И аз ще дойда на срещата! За мястото, да видим ако Танчето ще е с децата, да става и за тях.

# 466
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ку ку ей ме на. Тук съм, за сега на линия за четвъртък, където и да решите да ходим. Ще видим как ще се донеса, че съм по доктори преди това... ама ще ви разправям. Закърши го нещо кака ви Дринка... ама надявам се ще ме оправят  Simple Smile

# 467
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Оф и аз се присетих тези дни, че имаме още само един месец и ще закрият нашето топло местенце в бг-мама. Вярно, че в последно време не сме много активни... ама само си помислете какви истории пази архива на темите ни. Много кофти. Във Фейсбука ли ще се пренесем? Или ще останем тук правейки наша си тема в Дом и семейство или Клюкарника?  newsm78
Много ме е яд. Това са си близо 7 години.

# 468
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Ади, нямаме опция за друга отчетна тема... където и да било из подфорумите на бг мама  Sad. Фейса ще си е нашето местенце, а тук трябва да списваме в темата за първолаците  или общата Родени 2005 Crazy
Криво ми е и на мен!
А на теб - много стиснати палци!!! Дано всичко да е наред!  Praynig

# 469
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добре де защо не можем да си направим тем някъде. То и тук всеки може да влезе нали? Дали ще се казва "Хърка ли съпруга ви" или "Хърка ли октомврийския ви съпруг" каква разлика има? В Клюкарника в спамърската тема, а и в някои други пишат все едни и същи хора. Направо са си като отчетни теми. Същото е и в темите в Хоби и други подфоруми. Защо за нас да няма местенце???????
Може да е "Гоблени започнати през октомври - част 1" Ще си направим клуб по интереси  Laughing

# 470
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Хаха, гобленииииии, готино!
Дринка, миналата година водих същата полемика с модератори - не може да има отделна ОТЧЕТНА тема!

# 471
  • Мнения: 378
СРЕЩА - 01 декември (четвъртък) - 18,30 ч
място - Пицария Класик

1. Миринда
2. Зорото
3. Дринка
4. Облачка
5. Гея ?
6. ММЗ ?
7. Ели ?
8. Аля


Аз предлагам да си отидам в Класик-а, поне паркинг има. Де да знам, промених го... Малко традиционалистка си падам... Казвайте утре, за да запаим маса, където и да решите...

Аз съм ок да сме в Класика - поне има къде да се паркираме Simple Smile
Аля ще има два изпитяа в петък - но.... аз я навивам да дойде. поне да се видим,.

# 472
  • Мнения: 1 930
Хей......добро утро, мацки.......
Ама какво раздвижване, чак не смогнах да ви прочета.......
За утре вечер последно къде ще се срещаме?
оф....исках да пиша някакви неща, ама се гмурнах нещо в гадни работни бумаги.....
Хайде хубав ден!

# 473
  • Мнения: 2 433
Ади, нямаме опция за друга отчетна тема... където и да било из подфорумите на бг мама  Sad. Фейса ще си е нашето местенце, а тук трябва да списваме в темата за първолаците  или общата Родени 2005 Crazy
Криво ми е и на мен!
А на теб - много стиснати палци!!! Дано всичко да е наред!  Praynig

Може бе хорааа..... как ще неможе - няма да е отчетна но ще си е само наша.  В потребителски групи. Просто трябва да си измислим абривиатура. Аз пиша в една ....много дълго време. Пишат 7-8 жени...не повече. Като отчетна си е.
На мен във фейса не ми е удобна темата. Може да е затворена... ама не ми е подредена , не мога просто да седна да си чета, трябва да отварям коментари.... не е последователно. Честно казано ДРАЗНИ МЕ
А Ади е права - и тук всеки чете....

# 474
  • Мнения: 5 309
Време е да си изберем съвместно хоби  Mr. Green.

# 475
  • Мнения: 378
Ако трябва да бъда честна - и аз тук повече чета отколкото във фейса.
така че аз съм за
казвайте какво да е хобито.

# 476
  • Мнения: 1 930
да си кажа и аз.....
Във фейсбука почти не влизам - а нямам и достъп през целия ден.....а и честно, ми е неуютен.....
хоби - бг.мамма - то си е хоби........

# 477
  • Мнения: 5 309
 Наскоро ми откраднаха телефон със странна екстра - пряк достъп до фейсбук, без опция излизане. Реших да не рискувам и изтрих профила.

# 478
  • Мнения: 212
Запазих маса в Класик, оптимистично за 8 човека, за утре, 18,30, на името на Марина Филипова.

# 479
  • Мнения: 1 930
Ха.....добро утро, мацки Heart Eyes
Да пием по едно кафе и да се захващаме за работа, а?

Както се казва  с някои ще се видим довечера, а другите очакваме да са активни както вчера....

Общи условия

Активация на акаунт