Отговори
# 480
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Добро утро, слънчица!
Светле, мерси за кафенцето. Пийвам го с кеф! ( Предвкусвайки 10 почивни дни  Crazy )

Снощи Сами довърши писмото до дядо Коледа, нарисува му малка картина и украси плика. Сложихме го на терасата. И той така се натъжи, почна да плаче и нарежда "Мое писъмце, мое пликче, ще сте ми винаги в сърцето... Дано бързо стигнете до дядо Коледа и някой ден се срещнем отново" и това с такава мъка. А на мен ми е смешно  Crazy Снимахме писмото и плика  ooooh! да си ги има за спомен, но в крайна сметка си прибрахме писмото от терасата за снощи да е с него, а тази вечер живот и здраве пак ще го изнасяме. Казах му да прецени дали иска да зарадва добрия старец  с писмо и да получи желания подарък, или да си го държи за себе си и да го забравят, или да му донесат друг подарък. Избра първото!!! Но такъв чувствителен не знам какво ще го правим...

Като казах подарък - избрал си е от един каталог - Хм, подаръци за 60, 120 и 100 лв. Мисля си този за 60 лв. да получи, а за останалото ще помисля варианти...  ooooh! То да е нещо ценно и смислено да ги купя, ама то разни роботи, коли и др. боклуци дето 2 дена ще са му интересни.

Предвид забавянето на пращането на писмото, забавяме и коледния календар (миналата година го получи с писмо отговор от дядо Коледа). Утре ще е денят Х, тъкмо съм си у нас да подготвя нещата...

Целувки
ПП. как искам да съм в Сф точно днес, да ви видя  Heart Eyes

# 481
  • Мнения: 378
Боги - хващай самолета и идвай.
знаеш че има къде да спише - ще те настаним у нас и си готова Simple Smile
ти само кажи че идваш Simple Smile

ние стартирахме календара- уви - аз излизам рано - и съответно не видях реакциятата им.

ние писахме също писмо до дядо коледа - ама така набързо стана - и го пуснахме в една коледна кутия.
та сега следва да измисля отговора Simple Smile
това е при нас - ще чакам мъжо да разказва какво е станало сутринта Sad
мъчно ми е че не ги видях, но...
айде - чакам с нетърпение срещата.
да не заксънявате - че да име време да се видим.

# 482
  • София
  • Мнения: 203
Момичета, няма да мога да дойда - обясних ви защо - братчето ми и татко ми са ми на гости, утре ги изпращам.
Аз с подаръците съм готова от събота - в Джъмбо има всичко  Laughing и за големи, и за малки.
Приятно да си изкарате довечера  Hug!

# 483
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Пак съм аз...
Но много, много се кефя и не мога да се сдържа

На 8 и 9 декември с 2 колежки (шефката ми + още 1) ще ходим по женски ето тук в Поморие:
http://www.sunsetresort.bg/accommodation/page/14

Шефката ми беше миналата седмица там и много го похвали. Чакахме на другата колежка мъжа й да замине (сега се обад, че е акостирал в Атина - с автобус, де) и ПЕЙ СЪРЦЕ - басейн, спаааааааа  newsm81

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 10:37 от voltage13

# 484
  • Мнения: 1 930
Богииии, вземи ме и меееееееееен

# 485
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Богииии, вземи ме и меееееееееен

Взех тА, Светле, взех тА  Hug

# 486
  • Мнения: 378
и аз искам
приемате ли компания
Simple Smile

# 487
  • Мнения: 391
Здравейте и от мен!

Аз нали бях готова с подаръците - и за детската и за вкъщи, но пък сега се оказа, че тази година от детската ще се празнува с някаква друга фирма на Витоша и те правят цялата организация, вкл. и подаръците за децата са си включени в цената. Та малко съм се набутала, ама нищо  Grinning
Те са написали - пързаляне с шейни и незнам си какви зимни игри, ама като гледам, май и Декември няма да има сняг, а много ми се иска  Sad

През уикенда ходихме на Банско и Рали много ме изненада с плуването, по корем може само докато й свърши въздуха, но по гръб си се отпуска и си плува със завидна лекота. Много ми беше смешна, защото като стигне до другия край на басейна, тя нали не вижда назад, си удря главата и без никакво претиснение си се завърта обратно и си продължава.  Laughing
Много й хареса и в сауната, даже беше хремава, там й мина и хрема и всичко. На края каза, че иска всяка събота и неделя да си ходим така, било й много добре  Joy

Боги, много добре сте го решили и аз искам.


Довечера ще се видим ли?

# 488
  • Варна, България
  • Мнения: 728
и аз искам
приемате ли компания
Simple Smile


Винаги!!!  Heart Eyes

Очаквам разкази и снимкииииииии

Раличка знае какво да иска  Laughing
Какви са тези фирми и тържества от градината? При нас пълна скука - е, не съвсем - децата участват в някакъв спектакъл и им вземаме само еднакви торбички да не се сърдят за подаръци и кой е по-по-

# 489
  • Мнения: 1 930
Добро утро мили дами!
Срещата беше жестока - много ми беше хубаво. Запознах се с Аля и съм повече от доволна!
Представях си я като голяма жена - абе жена......пък то едно момиче се появи - слабичко, красивичко.......много симпатично и готино - страхотна мацка.
Ади има страхотно шкембе - много и отива, и много сияеща.
Мириндата, Зори и Мишленце са си същите симпатяги....малко бяхме / пак същите/ ама хубаво.....
Снимки нямам, ама Ади носи апарат - ако се появи, може да постне....
Днес верно е петък, ама аз имам задачи, тъй че да пием по кафенце и да се стягаме.....

# 490
  • Мнения: 391
И аз да потвърдя за срещата, много добре си изкарахме и много се радвам, че се видяхме. Естествено трудно се взима думата при толкова много женоря, сигурно от страни сме били много смешни  Laughing

Днес сутринта, Рали ми направи страшен "комплимент". Докарала съм се аз с едно тясно поло и един гердан, тя вика - мамо, много ти е хубав гердана, ама нещо с тази блуза не стои добре. И аз й викам, как бе, много добре си се връзва, а тя ми потупва корема и вика - абе нещо тука не стои добре  Joy Разби ме просто, а аз по принцип доста съм отслабнала и си мислех, че вече нямам корем  Laughing

Боги, при нас за първи път се появява оферта за празнуване на Витоша, даже ако не се съберат достатъчно деца, няма да се състои, въпреки, че от нашата група са се записали почти 20. До сега винаги са имали Коледен театър, с дядо Коледа, джуджута и т.н., те им раздават разни пакетчета, но после в групата ги чакат подаръците, които ние сме оставили. Те предварително си пишат колективно писмо и ние действаме по него. Аз затова съм взела подарък, защото тя ми беше казала какво ще напише, ама все ще намерим под коя елха да бъде.

Хайле лек ден от мен! Hug

# 491
  • Мнения: 378
Здравейте,

Срещата беше перфектна както винаги, икакто винаги на раздяла се питахме - абе защо не се срещаме  често.
Танче - жалко че не дойде - голямо приказване беше Simple Smile
Ади - чакаме снимки от срещата и от ремонта, да не ни забравиш.
Страхотно коремче има Ади - направо е супер готина - ще я видите на снимките. И да знаеш Ади - изглеждаше ми разхубавена още повече - та по разните бабини тестове може да е момък - коремчето ти беше напред, разхубавена си (казват че като имаш момиче, майакта погрознявала защото бебето момиче взимало от красотата й:-)

това е момичета - страхотно беше - Боги - наистина трябваше да се фейнеш със самолетчето - много добре си изкарахме - даже се разприказвахме за другата национална среща къде ще я мъдрим.

Мириндата - твоята пратка е при мен. така че когато решиш тук съм.
сайта за който ви говорех е www.reno.bg - ако решите че искате кодовете за отстъпки - пишете за да ви дам. За тези които не знаят - давам отстъпки от този сайт - ако някой си хареса нещо , да свирка.


айде момичета - хубав ден от мен - много ми е хубаво че е петък.

# 492
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Еееееееее, радвам се, че сте изкарали готино (в което не съм се съмнявала)  Laughing Малко ми е акъла да се метна и да дойда, но факторът "време" е определящ

За национална среща - аз съм ЗА.
Дори ми се ще пак да е в Дан Колов, толкова ми харесаааа
Трябва да преценяваме кога ще е, че се каня да ходя на езиков стаж в Санкт Петербург от 15 до 28 юни по време на белите нощи. Този стаж го организира и води моята шефка, която преподава руски език и вече 3 години ме кани да отида. Сега май съм се навила  newsm78 Царския град не е за изпускане..

А за Аля - ние си я знаем какво слънце е!  Hug

Ели, не мога да си представя още да си отслабнала  Rolling Eyes значи си се свършила  Crazy

аз вкъщи си пия кафето  Laughing Мисля да отскоча до Джъмбо и Хиполенд и напазаря преди празниците.

Снощи изпратихме писмото, сутринта го нямаше  Crazy и голяма радост настанаааааа

Прибрах го при другите писма от миналите години - (бях забравила за тях)- от 3-тата година на Сами ги пазя - той ми е диктувал какво да пиша и са многоооо забавни.

Днес трябва да действам с календара
Целувки  Heart Eyes

# 493
  • Мнения: 378
Абе Боги,

какво ти е казвал да пишеш, моят сега като писахме писмото - и като почна
А: мамо пиши - искам ....
и аз му казвам : ама хайде да напишем първо : мили дядо коледа.
А : добре, и после  - искам ....
и аз го прекъсвам отново и му казвам : а какво ще кажеш да пишем че си бил послушен. Отговорът : добре , и после искам.....

и това ни беше писмото - най важното беше искам......Simple Smile
той се подписа накрая доволен че сме стигнали до изреждането на исканията и така Simple Smile
Аз съм ок с Дан Колов също - и на мен ми хареса доста Simple Smile


# 494
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Зори, сега писмото беше по-кратко, защото сам си го писа - срича си и пише...
Че е бил послушен. Че може да чете. Че тренира бойни изкуства и футбол.

И другото - започна с искам... и аз "А вълшебната думичка???"
И стана - Моля те да ми донесеш.... бакуган
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.9751
И това ще го огрее от мен...

Другото е ей тази горила, хм

http://igrachki.mymall.bg/products/Bossa-Nova-%252d-%D0%A0%D0%BE … %D0%B8%D0%B8.html

И третото не го намирам и затова от каталога на Хиполенд стр. 34 горе - радиоколата
http://hippoland.net/campaign/campaign.pdf

Общи условия

Активация на акаунт