Отговори
# 555
  • Мнения: 378
Ади, те беше обещала да драснеш какво те мъчи. Какви хапчета пиеш?

Боги - нещо не знам какво да драсна - ежедневието ни поглъща и не мие кеф особено.
но ще се оправим, няма къде да ходим.

ивка ми е малко болна - нещо с гърлото и кашлица, надявам се да я оправя за другата седмица
искаме да ходим на ски - аз искам с децата разбира се - ама се моля да са здрави, щото иначе никъде няма да идем. дълго време се чудих дали Ивка не е много малка за тази работа - ама реших че ще пробвам и толкова. да видим .....

още не съм почнала коледното пазаруване - и даже не знам към какво да се насоча...
та това е - не знам много какво да кажа

# 556
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ами Зори, приеха ме в болницата със силни болки. Шефката ми направо от офиса ме закара. Там системки, инжекцийки... ей таквиз екстри. Направиха ми задника син като левскарско шалче. После сериозно лежане вкъщи и по-чести прегледи.
Днес бях на лекар... май го писах вече това. Нещата са... прилично добре. Бебчето е супер, има си всичко, мърда, дивее... може би, най-вероятно... ще е момиче. Ама не е супер сигурно, та хайде още един месец да си поседим в неведение до ФМ. Плацентата ми е много ниско и има някаква област застрашена от отлепяне. Това ми предизвиква болките и те ще си останат за сега. Продължавам си хаповете, нищо че не ми понасят. Пия 3х1 но-шпа и 3х1 магнерот. От но-шпа-то ми пада кръвното, та ми прилошава и ходя като дрогирана. Иначе ако си спазвам режима и си почивам повече и би трябвало да нямам проблеми.

Къде мислите да ходите на ски?

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 18:16 от Drina

# 557
  • София
  • Мнения: 4 575
 Embarassed

И аз съм наоколо, само търся някой да е писал. Усилено пазарувам, викам като луда по първокласника, по злободневни теми...едва чакам другата седмица и малко почивка/заслужена/.
Ние в събота сме викнали Дядо Коледа, за децата в блока, приготвяме изненади, 1 час ще се забавляват. А в неделя ще си правим парти на входа, ще готвим и ще имаме Коледна томбола  Mr. Green
Украсили сме вече у нас, този път скромничко, но всички са доволни.
Оказва се, че мъж ми има работа и ще си бъдем тук за Коледа, когато ми е и рожденик, а за НГ още не знаем, може и до Чепеларе да си ходим.
Аз си самоподарих няколко нужни неща /панталони и блутуут за колата/ та не очаквам изненади, ама знае ли се, цяла година съм слушала  Joy

Целувки, пишете  Hug

# 558
  • Мнения: 1 046
И аз очаквам включване от някой, че да се логна.

Дринка пожелания за повече почивка и редовно приемане на лекарствата  Hug

Зорото бързо оздравяване на дребната  Hug
Боги, как беше концерта на Клайдерман?
Аз пък утре ако не ми мине котка път съм на Филип Кутев.

При мен нещата са горе-долу, един болен - друг здрав и така до откат. С Коко си имах приключения, някакви много силни болки в корема, че чак и в болница лежахме за 2-3 дни. Никой не можа да каже какво точно - от вирус, до проблеми с трета сливица, които понякога удряли и в лимвните възли в корема. Сега е ок - на леко ограничен режим по отношение на храната, но като цяло е пушка.
Ще имат тържество тази седмица и упорито учим думички по повода. Всеки ден се оказва, че има все още нещо дето не са го дали, накрая взехме целия сценарий да го преснем и да приключим съмненията.

Една добра новина за мен - от понеделник почвам работа, редовно място вече. За нещастие не е на мястото на пенсионерката, а ще си поделя работното място с нея и ще се гледаме около половин година заедно. Младата девойка дето ми е приятелка заминава на така желаното от нея място. Малко ми е криво, ще има да се боря с недоволство на родителите и да ги убедя, че аз съм най-подходящия човек и ще подготвя както трябва децата им за първи клас. Отделно имам тържество с новите деца, а ги хващам буквално 3 дена преди самия им празник и се надявам приятелката ми да се появи да си го проведе и да уведоми родителите, че оставя децата им в моите ръце.
Новото назначение ме поставя в лоша ситуация по отношение на коледните планове, не че сме палнирали някаква почивка, но Дражко щеше да си вземе отпуска и да си бъдем заедно с децата. Но няма как ще си нося кръста тази година, а другата вече дано да е както аз искам. Цялата работа излезе голям мрън, ама наистина си е така. Хем боли, хем сърби. Като заместник беше едно, сега като титуляр вече по - различно ще ми е на душата. Все си мисля, че и колегите няма да са толкова благосклонни към мен, колкото се показаха лятото. Така или иначе всичко е все още в моите фантазии и не се знае как всъщност ще се развият нещата.

По отношение на подаръците за децата все още сме пас - тази седмица ще си изпълним плановете с пазара надявам се. На родителите направих с една програма колажи със снимки на децата и в едно фото ми ги изкараха, само рамките останаха. На половинката купих парфюм, а за мен нямам идея какво ще донесе добрия старец. Имам две желания де, да си ги кажа - електрическа бягаща пътека и свестен фотоапарат, а и кола няма да откажа, че е крайно време да се моторизирам и аз.

Май толкова от мен  newsm78

# 559
  • Варна, България
  • Мнения: 729
Добро раздвижване в темата  Hug
АДи, почивай и мисли позитивно ( в което не се съмнявам) и всичко ще е наред.  Hug
Нади, честито ти постоянно място! Със сигурност отговорността е голяма, но това, което ми разказа ме навява на мисълта, че ще успееш!

Концертът беше много много хубав. Истинска наслада за душата. Ако знаех, че няма да е толкова дълъг (около час и половина с антракта) щях да взема и дребния. Въпреки че бяхме на предпоследния 29 ред и представата за търкалящо се по стълбите дете, ме смразява.

Бързо оздравяване на Ивка! И по-весело настроение...

Ние ще имаме коледен банкет на 17 - събота в Хоризонт. Тържеството ни ще е на 19.

Коледният календар и джуджетата се радват на прецизно свършени задачи - прави ги с голямо усърдие. Много е последователен. Вчера напр. аз докато бях на концерт, нареди с мозайката един рицар по модел, доста сложен. Има задачи за писане, правене (рисуване) на книжка - направи енциклопедия - риби, динозаври и кости  Laughing, да разкаже приказка, 4 дни му се падаха части от пъзел на скрито съкровище, направи коледна картичка за татко си, правихме коледни сладки  и т.н.  

Аз чакам с нетърпение коледната ни ваканция да си отспя, отчета, отгледам на филми...

Целувки

Среща - Варна - 21 (сряда) - може и от по-рано 18-18.30 ? Говорих с Аля - тя е навита  Laughing

# 560
  • Мнения: 1 046
Аз имам тържество на 21, т.е. ще закъснея най-вероятно, но няма да е много до 19 часа предполагам, че ще дойда.

# 561
  • Мнения: 391
Добро утро дами!
Зарадвахте ме рано сутрин с активност  Laughing

Наде, честита ти постоянна работа!
Ади, почивай си, пий си лекарствата и се радвай на бременността и всичко ще бъде наред!

Зори, мисля, че Ивка не е малка за ски, тъкмо й е време. Мен даже ме беше яд, че Рали се запали чак миналата година и тогава осъзна какво е изпускала, сега чака с голямо нетърпение да отидем някъде. Вие къде мислите да ходите? Аз съм намерила една оферта за Пампорово за АИ и мисля, че там ще ни излезне най-изгодно без да правим разни лишения. Смятах много варианти и все почти една и съща сума изкарвам. Само да вземе да падне сняг и да сме здрави.

Рали утре ще има някакви изяви от градината, нещо май е по тези програми на общината. Избрали са няколко дечица, които пеели добре и аз съм много щастрива, че и тя е сред тях, защото аз не мога да пея и не съм я оценявала и нея, явно е от баща й. Даже госпожата ми каза, че иска да я води нея и още няколко момиченца някъде на прослешване, но сега им е много натоварена програмата и това ще стане по към пролетта.
В понеделник ще им бъде празника с Дадо Коледа на Витоша, а вторник им е концерта от народните танци. Раздали са им едни прекрасни носии, само остава и танца да си е научила, че сега нали е с големите и й е малко трудно на милата  Laughing
Тези дни съм се сетила за Бини, как ли са, отдавна не се е появявала при нас.

# 562
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Много активни днес!
И аз само поглеждам ама няма какво да пиша.

Ади пази се що трябва!

Нади честито ти назначение! Сигурна съм, че ще ти е малко трудно - най-вече с родителите, но ти си упорит и усърден човек и вярвам, че ще ги убедиш!

Тия мъгли доведоха до няколко пристъпа Коко та беше 2 дена на село с баба. Организирам рожденният му ден в понеделник. Ще си купуваме телевизор та за него си купихме секция, а в събота и неделя ще правим лек козметичен ремонт, Йоана утре е на генерална репетиция за коледният концерт по художествена гимнастика и е един малък ужас в главата ми с организации и подреждане на програми!  ooooh!

Е това е от мен засега!

# 563
  • Мнения: 5 288
Ади, повече почивка и само положителни емоции Hug!

# 564
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добри ден!

Набързо минавам да почерпя за РД на моето пораснало момче! Да ми е жив и здрав - това е важното!
Обичам ви ама нещо НЕПИШЕТЕ!



[/quote]

# 565
  • София
  • Мнения: 4 575
Нинка, ЧРД на порасналото момче, да е здрав и щастлив!

Наско от днес ми е с ларингит, почна да кашля вчера и днес е ужас. За 1ви път ще пробвам хомеопатия...
И аз почвам нова работа /+ старата, естествено/. Започвам в дневен дом за инвалиди, на 4 часа, по специалността. Хем ми е радостно, хем не чак толкова....едно че е на другия край на града, заплатата няма да покрива бензина, а и втора смяна съм до 17,30....т.е. Петката ще трябва да прибира ученика, което е проблем, щото той преди 19 рядко приключва. Но това ми е вариант, за да работя това, което учих толкова време.... Не знам дали се хваля или се оплаквам.... Crazy

# 566
  • Варна, България
  • Мнения: 729
Честит рожденик, Нинка! Да е здрав, здрав и много щастлив, да ви радва цялото семейство!

И честити нови придобивки за семейството!  Grinning

Танче, честита нова работа! Дано да се чувстваш удовлетворена! Аз трудно бих работила такова нещо - много трудно преживявам човешката мъка и болка  Cry

Днес беше нашето тържество (Драматизация на Малката кибритопродавачка) , много хубаво мина - момченцата бяха с фракове, големи сладури. Момиченцата като коледни звездички. Накрая изиграха едно дунавско хоро. Ще кача във фейса.

Със Сами сме вкъщи до сряда, че нещо го боли гърлото и само за тържествата го водя.
Ще имам време да си донапазарувам и коледни сладки да направя...

последно Варна сряда 18.30 - 19 часа къде- бившето Барби?? 

# 567
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Нинка, честит ти рожденник! Здрав и късметлия да е!   bouquet

На Пепи тържеството пък е в четвъртък. Ще е коледарче, но в нашата "прекрасна" градина се оказа, че костюми няма. Та правя гега, калпак и носия... с подръчни средства.

Танче, честито душа! Много успех и да ти е на сърце... пък бензина, все ще го оправиш.

# 568
  • Мнения: 1 046
Варна...ама аз съм пас, Боби от снощи и той ми е болен и едвам смогвам с работата и ...голямо търчане ще ми е тази седмица и съвсем свръх ще ми дойде. Съжалявам девойки. Вие се вижте без мен, а пък с мен по-нататък.  Hug

Нинка, да ти е живо и здраво порасналото дете и много да ви радва   bouquet

# 569
  • Мнения: 212
Ехо,
Само да кажа, че съм тук, чета, но нямам никакво време да пиша. Евентуално другата седмица, когато оставя децата на майка ми ще имам повече време.
Иначе сме здрави, днес Невена има тържество, ще разиграват сценки с Рождество, тя ще е в национална носия... И почти половината им група ги няма - варицела... Всеки ден носи нови думички, на поредния пъпчосал се  Mr. Green...
Да знаете, че много ви обичам, пожелавам на всички една прекрасна Коледа, много подаръци (знам, че сте слушкали) и много положителни емоции.
Пък ако някоя от вас иска да си направим една междупразнична срещичка, за по бира - няма да откажа  Joy
Целувки на всичкииииииииииииииии!

Общи условия

Активация на акаунт