Отговори
# 795
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
_Svetli , айде дано... Hug Успех в новата работа!

На нас днес е завършващото тържество. Скъсах си нервите от снощи с г-ца Йоана. Първо в 22часа се сети/обикновено си лягаме в 21/, че иска да й е къдрава косата и почнахме да плетем , ама ситни плитчици. После сутринта отказа да вземеме хубавата рокля, че била дълга и нямало как да танцува с нея и сложихме в пликчето една както после г-жата каза всекидневка. Отиваме в градината и аз се подготвям да плащам таксите, защото бяхме предупредени, че без платена такса няма връчване на удостоверение и какво мислите - таксите не са готови.  #2gunfire след обяда да сме минали да платим. Е извинете аз ходя на работа и няма как да стане това. Пратих мама да го свърши и преди малко говорихме - още не са готови!  ooooh!

# 796
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Светли, тихичко честито! Дано!
Успех в новата работа  Hug
Приключихме с детската градина - вчера ни беше тържеството и купона  Wink
Добре се получи - бяхме поканили диджей, имаше веселба, танци... Децата са доволни, ние също
удостоверенията ни ги дадоха навреме - вчера след тържеството

Сами ще е в градината и през юни. В групата бяха 30 деца, 20 останаха за лятото и ги разпределиха във третите групи - а и б.

Чакаме класирането за училище на 4 юни. Ходих на среща с госпожите и от 5, които ще водят 1 клас видях 4, но посочих в заявлието 5-тата по препоръка. ще видим...
целувки

# 797
  • Мнения: 1 046
Боги, за кое училище става въпрос. Още не сме решили нищо и ще си изям косите от чудене...

# 798
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Нади, за Найден Геров, говоря.
А вие защо не сте подали? Не е ли късно вече? newsm78

# 799
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Мацки, утре сутрин летя за Санкт Петербург - 2 седмици ще липсвам, да не се чудите какво става с мен!  Mr. Green

# 800
  • София
  • Мнения: 4 575
Мацки, утре сутрин летя за Санкт Петербург - 2 седмици ще липсвам, да не се чудите какво става с мен!  Mr. Green

Приятно изкарване и да снимаш красотите там  Hug

# 801
  • Мнения: 5 288
Леле, Боги, как ти завиждаааааааам  Hug! Наслаждавай се максимално!

# 802
  • София
  • Мнения: 203
Ей, Боги, да знаеш как благородно ти завидях! Това е един невероятен град и аз искам пак там! Задължително сподели снимки след вайажа!
Светли, това е чудесна новина! Стискам палци Светославко да стане батко, а ти се пази!
Ние днес пътуваме за Шумен - майка ми и баща ми ще сключат утре църковен брак (след 35 години брак). Големи са сладури, така искам да имам техния положителен заряд! Много си ги обичам. С брат ми сме им платили уикенд в Св. Влас в затворен комплекс - сватбено пътешествие  Wink .

# 803
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Светли, от сърце ти желая сбъдване на най-съкровеното ти желание... няма по-прекрасно нещо на този свят. Всеки ден я гледам и не знам как съм живяла без нея. Просто е прекрасна. Прегръщам те!
И успех в новата работа!!!

Боги, на теб прекрасни мигове и незабравими преживявания! Ще чакаме разкази и снимки!

Между другото гледам, че още може да се пускат нови теми в подфорума... дали пък не са решили да не го затварят???  newsm78 Ще взема да питам.

# 804
  • Мнения: 1 930
Хей, девойкиииииии

.....няма ви никакви в темата, не, че аз съм налична, но искам да обява среща за другата седмица, докато повечето сме все още без дечорля - приемам варианти за място и ден /аз предлагам сряда/ 29 август, след работа да пием по нещо и да се видим Wink

1. Миринда
2. Верич
3. Гея


Предай нанатък.....

# 805
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Хей, девойкиииииии

.....няма ви никакви в темата, не, че аз съм налична, но искам да обява среща за другата седмица, докато повечето сме все още без дечорля - приемам варианти за място и ден /аз предлагам сряда/ 29 август, след работа да пием по нещо и да се видим Wink

1. Миринда
2. Верич
3. Гея


Предай нанатък.....


И мен ме бройте ... виртуално!  Heart Eyes

# 806
  • Мнения: 1 930
Хей, девойкиииииии

.....няма ви никакви в темата, не, че аз съм налична, но искам да обява среща за другата седмица, докато повечето сме все още без дечорля - приемам варианти за място и ден /аз предлагам сряда/ 29 август, след работа да пием по нещо и да се видим Wink

1. Миринда
2. Верич
3. Гея


Предай нанатък.....


И мен ме бройте ... виртуално!  Heart Eyes

 Heart Eyes

# 807
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хей, девойкиииииии

.....няма ви никакви в темата, не, че аз съм налична, но искам да обява среща за другата седмица, докато повечето сме все още без дечорля - приемам варианти за място и ден /аз предлагам сряда/ 29 август, след работа да пием по нещо и да се видим Wink

1. Миринда
2. Верич
3. Гея
4. Дрина


Предай нанатък.....



Хайде да е някъде навън, че ще взема Мария с мен.
Аз предлагам Скара бар в парка Заимов. Има къде да играят деца, ако някой си ги вземе, а скарата е един път.

... предавам нататък. Ще пиша и във ФБ.

# 808
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз ще съм с вас виртуално, че по това време съм при баба. А после- здравей море....

# 809
  • Мнения: 1 930
Еееее, Ади, супер си - тъкмо ще се запознаем с нея! Heart Eyes

Пишете във Фейсбука, аз след почивката не влизам там....нямам никакво време, а от тук нямам достъп.....

Общи условия

Активация на акаунт