Жената ОВЕН 24-морска

  • 29 833
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Сливен
  • Мнения: 140
честит рожден ден и от мен на малката принцеса,нека да расте лъчезарно и щастливо дете

а  мама да се радва и гордее с порастващото си момиченце

# 736
  • Мнения: 1
Честит Рожден Ден на Калина и хубав празник на мама Simple Smile  bouquet




Историята...чакайте да видя от къде да започна, че сън не съм спала тази нощ от толкова много вълнение  Crazy
Върнахме се ние от гостито и моичкия наотваря тук едни сайтове с пръстени и вика айде сега кажи какво харесваш, дай някакви идеи. Гледам аз, пуля се - идея си нямам...след 2 часа безуспешни опити да си харесам пръстен, милото заяви: я отивай се обличай и идвай с мен в магазините, то се е видяло, че аз сам няма да се оправя с избора Laughing Влизаме в първия магазин, там два от пръстените дето ми бяха грабнали малко окото - пробвам големи, нямат други размери, трябва по поръчка и да чакаме, а милото не иска да чака /чакал бил достатъчно той Wink/. Обикаляме витрините и попадаме на нещо пред което и двамата забихме поглед един в друг и знаехме, че това е то, молейки се да ми стане го слагам на пръста си - заспа! Хубаво, ама върви ли сега да си купя първия пръстен от първия магазин, продавача печен - запази ни го за един час. Хукваме ние по другите бижутерии, харесвам си аз два сребърни пръстена, а милото се тръшка и вика: няма да ми минеш с този номер да избегнеш бялото злато заради глупавата ти пестеливост Embarassed Лутаме се ние, а на мен в главата си само мисълта за МОЯ си пръстен, спираме споглеждаме се и кръгом с бързи стъпки към първия магазин...и почна веселата част, опаковат хората, документи, сертификати и идва ред да се плаща, слага Марти картата и изцепва: забравих си кода Joy смееееееех...и седи и не може да се сети. Два грешни опита /при три блокира картата/ и продавача вика: ей там е офиса на банката, отивайте. Аз вече ни жива ни умряла, ама ми е смешно до скъсване! По път за банката милото се сеща, че има и друга карта на която и двамата знаем кода /сещайте се колко съм била в час и аз хихи/, теглим пари в брой от банкомата и обратно...а по път ми изтърсва: а сетих се за кода, давай да го променяме докато не съм го забравил пак. Как да е, взимаме ние пръстена и вкъщи. Заявява ми, че пръстена ще остане в кутийката докато му дойдело времето. И аз като един овен-мечтател започвам с въображенията как точно на годишнината ни в понеделник ще се случат нещата. И идва време Марти да пита тати по скайпа дали ме дава Embarassed Научил той изречението на български и треперейки и двамата звъним на моите. Строявам ги аз да са търпеливи и да чуят какво има да им казва любимия. И той започва: "Моля за вашЕто позЛоВение да се ожИня за дъщеря ви" и нашите в шах. Настъпва едно 20 сек. мълчание, което ми се стори вечност. Събра сили баща ми и започна да нарежда как само той си може, а майка плаче...ревнах и аз, бащата се просълзи и Марти се разплата на думите 'приемаме те като наш син' /не ме питайте как съм превеждала, едва говорех/...и както си тече разговора, изведнъж милото избутва масата с лаптопа и пада на колене с пръстена, аз вече дъх нямам, а нашите като статуетки - не мърдат. И чух толкова очакваните думи: "Ще ми доставиш ли удоволствието да станеш моя жена" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Бога ми, не очаквах да го направи. Този жест - да ми предложи в присъствието на родителите ми беше нещо толкова специално и неописуемо, че още настръхвам като си спомня! Приключихме с нашите и идва ред да отидем да съобщим на майка му, в този момент се отваря външната врата към градината и самата тя пристига. Прегръдки, целувки, сълзи - всичко отначало Crazy И така вече си имам още една майка Simple Smile Останалото го знаете. Сменихме статутите си във фейсбука и отворихме бутилката с ром...вечерта завърши както си трябва - в леглото Laughing

Не съм много добра в разказването, но се надявам поне малко да съм успяла да пресъздам емоцията Simple Smile

А това е годежния пръстен



# 737
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168

Не съм много добра в разказването, но се надявам поне малко да съм успяла да пресъздам емоцията Simple Smile

А това е годежния пръстен



О, разплаках се...... сега просто нямам думи, а пръстена е много красив!
Много подобни емоции да има в съвместния ви живот!

# 738
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Ей, я следващата деТ сЪ рЪзривА newsm45...........

ЛАМАРИНКЕ,
Пожелавам ти от цялата си душа,  все така да се обичате....нарича ти го една щастлива жена, така, че шЪ ФанИ голям дикиш newsm10 да знаЙш Wink

Не било хубаво да ти предложат брак, а....ще ми дрънкат глупости...Я виж тука какво става, какви емоции. Ми то заради емоциите само си струва това със предложението бе....Да сЪ разрИвЪ аз при положение, че моя ми е правил такива романтични номера и съм със 30 години стаж, женена жена.
КажИ му на твоя, че напраУ изби рибата...има си един голям фен във България....не, не само един фен. Гледам Бобича и тя рИве, чакам останалите и те да бършат сълзи и сополи, като прочетат Laughing

Ейййй, днеска шЪ съм ухилена заради Ламаринкови ей, така newsm47

# 739
  • Мнения: 678
      Честит Рожден Ден на Калина!!!

                                 

# 740
  • Мнения: 60
Привет  Heart Eyes

Честит рожден ден на Калина!
Пожелавам и детство, пълно с весели игри, много смях и добри приятели!




Мириам, много ти е сладък мъникът, да е жив и здрав!  Hug

Ламарике, много романтично   Heart Eyes радвам се за теб  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 19
Мира, да ти е жива и здрава Калина!!!  bouquet
Пожелавам и щастливо детство и много усмивки!



Ламаринке, радвам ви се от сърце!!! Heart Eyes
Много вълнуващо звучи всичко. И аз се разчувствах със сълзи.
txtloves 1dating
Бъдете безкрайно щастливи!!!
 newsm10 smile3508

На всички мили Овенки - желая прекрасна седмица!!! Hug Heart Eyes

# 742
  • Сливен
  • Мнения: 140
 newsm45
страхотнооооо,стоя пред компа с купичка краставици и започвам да чета поста на ламаринка,затаявам дъх ,също като на кино,цялата съм настръхнала,много вълнуващо и романтично ,браво мила,да ти е честито   bouquet пръстена е страхотен.Желая ти мнооого да си щастлива и всички твои очаквания да се оправдаят (хубавите )
меганчо  Hug

# 743
  • Мнения: 608
    Ламаринке, твоето момче е  не само романтик, а и ми звучи стабилно  и изпълващ с доверие Simple Smile
Бъдете щастливи сега и до края на века  Hug Hug



_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?532ed5d4088b4766938fbe6026f9b613

# 744
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮтрУУУУ wavey

                                             

# 745
  • Мнения: 608
   Ухааа, колко обичам рохкаво яйчице Simple Smile  Heart Eyes
Много момичета ми се губят.. Thinking Ще взема да изкарам овчарската гега и да ги подкарам! Ама хаааа Crossing Arms Днес ще нагушкаме Цветито и Лейдито  Heart Eyes

_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?532ed5d4088b4766938fbe6026f9b613

# 746
  • Мнения: 1
Добро утро, рогатичките ми  bouquet

Благодаря ви за прекрасните пожелания!!! Много съм щастлива, че ви открих и сте част от моя живот сега Heart Eyes
Желая на вас много любов и хармония да цари в домовете и сърцата ви! Hug

Допивам си кафенцето и отивам да забъркам едно тирамису  chef

# 747
  • Мнения: 6 713
Ей сега влизам в темата и попадам на поста на Ламаринка - разчувствах се и ми се доплака от умиление. Ламаринке, да сте живи и здрави и винаги много да се обичате! newsm76

Честит рожден на Калина, малко на патерица. Да е жива и здрава, умна и красива. newsm59

Мириамс, честито и на твоето тигърче.  Simple Smile

Хубав ден на всички!  Hug

# 748
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Аз, щотУ най близУ живея до щаб квартирата на Овнетата да дам отчет.....

Абе, пак страОтна среща беше, страОтнаааааа newsm10 Дойде Лейди отново, дойдоха и семейство Цветеви....демек на Цветето хората. Пътували са от Свети Влас до Варна милите, да ни видят. Много, много им благодаря, че дойдоха и се запознахме. Имат два бонбона, ама голЯми бонбони бе Laughing На Цветенцето съпругът и пък едно усмихнато и приказливо момче. thumbsup Пак неможах да се наговоря със всички....оффф, така е винаги тука.....

обичам вЪ бе Hug овнички!!!

# 749

Общи условия

Активация на акаунт