Отзиви за пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria

  • 95 240
  • 666
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 788
В балсамчето за устни не ми харесва това, че има petrolatum, както и BHT.  Tired
Вероятно и заради тях устните са толкова меки, след използването му.
Но чувствата ми са противоречиви.
Купила съм си почистващо мляко за лице, което още не съм изпробвала.
Иска ми се да видя повече техни продукти на едно място, но не знам къде има техен магазин в София.

П.П. Потърсих и намерих магазините им къде са. С удоволствие ще ги посетя да разгледам какво още има там. Simple Smile

# 631
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Аз пък още не мога да намеря новата линия в Русе Sad Или аз съм сляпа или няма още.  newsm78
А нямам търпение да я пробвам  Rolling Eyes

# 632
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Взех си балсама за устни, хареса ми Peace Днес минах през магазина им в Гранд Мол, някой беше писал, че има тестери по 0,99лв, ако не се лъжа. Момичетата ме изгледаха накриво и казаха, че нямало такова нещо, направо ми се отщя да си купя нещо с това троснато поведение. Naughty

# 633
  • Мнения: 33
Аз пък още не мога да намеря новата линия в Русе Sad Или аз съм сляпа или няма още.  newsm78
А нямам търпение да я пробвам  Rolling Eyes
Ели_дечкин, можеш да ги намериш онлайн. Аз също я чаках дълго в Пазарджик, но си реших проблема и сега съм HAPPY  Grinning

# 634
  • София
  • Мнения: 3 876
Новата серия е страхотна - взех дневния крем 20+, околоочния за 30+, експресен лифтинг концентрат 30+ (заради хиалуроновата киселина), почистващата пяна и маската за лице 20+, пробиотичния лифтинг серум. Имам и мицеларната вода, но още не съм я отворила. Много ми харесва всичко.

# 635
  • Мнения: 2 993
Точно миналата седмица се чудих какви са тези български продукти изложили ги на цяла витрина на холандски магазин за здравословни продукти, а аз не ги бях виждала в България Embarassed Embarassed
Нямах време да влезна в магазина, но се израдвах на темата и информацията за тях, която открих тук.   bouquet

И тук по-лесно ще питам.
Кожата ми е акнетична /смесена/, нищо че гоня 40
Появили са ми се бръчки под очите и мимични от двете страни на устата. За сега са леки, но мен ме притесняват. Заради акнетичната кожа ползвам продуктите на Авен за този проблем, но май е време да помисля и за бръчките. Има ли нещо подходящо?

# 636
  • Мнения: 1 223
Напълно подкрепям Руса Мама. По тяхната логика трябва да закрият КМ. Почти всички теми са за определени марки козметика. А да не говорим колко е хубаво и полезно да общуваш направо със създателите на продуктите.

По темата- свърших лифтинг серума 30+-много доволна. Дневният крем също ми допада. Днес си взех нощния и анти ейдж серума. Скоро ще пробвам околоочния и мицеларната вода. Чакам да привърша моите.
За себе си открих втора ''моя'' козметика заедно с Фитокод.
Много се радвам,че вече има наистина прекрасни бг продукти. На този етап даже не помислям за скъпите кремове,които купувах преди.
И аз бях втрещен, че спряха темата за Натаура!
В края на краищата, само от Биофреш и Фитокод хората комуникират със създателите, които са и българи!
Нали се сещате какви "полезни" съвети ще получите за Ейвън и прочие от Сульо, Пульо и Атанас?

# 637
  • In transit
  • Мнения: 11 945
Взех си балсама за устни, хареса ми Peace Днес минах през магазина им в Гранд Мол, някой беше писал, че има тестери по 0,99лв, ако не се лъжа. Момичетата ме изгледаха накриво и казаха, че нямало такова нещо, направо ми се отщя да си купя нещо с това троснато поведение. Naughty
и в двата им магазина (този на княз Борис и в МОЛ-а) продавачките гледат странно и са нелюбезни, което ми направи лошо впечатление.  Crossing Arms

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Аз съм на 42 и искам да попитам от коя серия продукти да си взема -
от 35 плюс или от 45 плюс?Интересува ме кои продукти са с по-силно
изразен лифтинг ефект,да борят освен бръчки и оформяне на контура?
 
В магазина на фирмата ми препоръчаха 35+ за моята кожа, защото другите били за супер
сухи кожи.

Моля и за вашите отзиви.

# 639
  • София
  • Мнения: 3 876
Аз харесвам много нещата, които имам, за 30+ - това са околоочния крем и експресния лифтинг концентрат. От дневния крем също можеш да избереш дали предпочиташ за по-мазна или за по-суха кожа.

# 640
  • Мнения: 9 991
Доволна съм  Peace

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Е, има или няма тема за Натура?

Ако трябва да пуснем ние?

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 9 747
Чудесна идея, пускай  Peace

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Точно миналата седмица се чудих какви са тези български продукти изложили ги на цяла витрина на холандски магазин за здравословни продукти, а аз не ги бях виждала в България Embarassed Embarassed
Нямах време да влезна в магазина, но се израдвах на темата и информацията за тях, която открих тук.   bouquet

И тук по-лесно ще питам.
Кожата ми е акнетична /смесена/, нищо че гоня 40
Появили са ми се бръчки под очите и мимични от двете страни на устата. За сега са леки, но мен ме притесняват. Заради акнетичната кожа ползвам продуктите на Авен за този проблем, но май е време да помисля и за бръчките. Има ли нещо подходящо?

Надявам се, че не е късно за отговор.
Предлагам да пробваш околоочния 30+ и евентуално дневен за мазна 30+.
Ако пък вече си тествала някой от продуктите бих се радвала да споделиш отзив.   bouquet

# 644
  • Мнения: 33
Много разпокъсана стана информацията за Натаура Confused . Аз съм много доволна от дневния крем 20+, както и от почистващата маска. За дегримьор използвам мицеларна вода на Евелин, но не съм очарована, май розовата вода ми харесваше повече. Но да се върна на темата, ако има някой, който е ползвал мицеларната вода Натаура, нека сподели впечатления. Благодаря Wink  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт