Гордата Аси - Магията, която ни завладя, получи признание и от света - Тема 115

  • 36 370
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
# 676
# 677
  • Мнения: 273


предпочитам да си гледам тези моменти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,
може да съм ги гледала 100 пъти най-малко , но това е за предпочитане  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


 newsm10 newsm10

# 678
  • Мнения: 2 131


  Кате такава красота няма нужда от коментар нали ????  newsm03 newsm09

# 679
# 680
# 681
  • Мнения: 3
Елма благодаря  Hug но нали съм си Тома неверни вече всичко подлагам първо на съмнение около тях защото нищо при тях не е сигурно, остави, че до сега бяха само Т-М-Б, ами сега ще трябва да ги мислим и Онур и майката на Туба, направо ни оплетоха съвсем тези хора #Crazy #Crazy #Crazy

# 682
  • Мнения: 2 131


много ,много любим за мен момент  newsm03 newsm03 newsm03

# 683
  • Мнения: 2 131


ето така щастливи и усмихнати най ги харесвам ,много са ми сладки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 3
Не знам дали съм го пускала, но пък е хубаво http://vbox7.com/play:afe733a5 и точно като за тях и тяхната история

# 685
  • Мнения: 0
Елма благодаря  Hug но нали съм си Тома неверни вече всичко подлагам първо на съмнение около тях защото нищо при тях не е сигурно, остави, че до сега бяха само Т-М-Б, ами сега ще трябва да ги мислим и Онур и майката на Туба, направо ни оплетоха съвсем тези хора #Crazy #Crazy #Crazy

Така е, и аз подлагам всичко на съмение, и затова снощи дълго се рових за снимки за сравнение и комуникирах с турските админи за да съм сигурна, а не да се пише ей така само за новината  Peace

п.п. често казано аз съм по шокирана от близостта на мама и Мурат.....ясно е че, се познават, все пак две години Туба е била в Антакия и са я посещавали семейството и / абе всички са си били едно голямо и задружно семейство- екип, актьори, роднини и т.н./,..... но чак подобно поведение  и то след време  newsm78 повдига много въпроси  newsm78, защото се видя каменния как се беше спекъл до мама в залата и на килима, уж държи за ръка най красивата жена, ама мама успокоява Мурат отпред  ooooh! Joy Joy Joy

# 686
# 687
  • Мнения: 273


много ,много любим за мен момент  newsm03 newsm03 newsm03



Защото го изиграха много достоверно  Hug Толкова хора повярваха в тази любов, че не може да сме се заблудили  Peace

# 688
  • Мнения: 0
Това са написали във фейса като кратко резюме на статията .....незнам доколко е вярно  newsm78

Murat nije ostao tokom večeri pustio ju je samu, odjevna kombinacija je izazvala komentare prisutnih...on je rekao da se ne petlja u odijevanje svoje žene, iako on preferira jednostavno odijevanje. Izjavili su da im je to prilika da proslave godišnjicu braka...Burcinina izjava "moje srce noćas i plače i smije se..."


# 689

Общи условия

Активация на акаунт