Искам съвет от вас,хората с по-голям житейски опит.

  • 3 516
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Знаеш ли, че в  You Tube има много деца, които публикуват заснети сценки и кратки скечове и трупат фенове. Като съберат определен брои фенове, понякога You Tube започва да ги спонсорира, а понякога получават и предложения да участват в разни американски сериалчета еднократно Simple Smile Това го знам от сина, той редовно ги следи и си има любими "звезди" там  Crazy Той също има подобни мечти, въпреки че до сега с нищо не е блеснал, но не бих го спряла, човек трябва да се  пробва. А и не само пред камерата е интересно да се застане, има много други професии зад камерата, които също са доходни и интересни  Peace А ако нищо не се получи, все пак си остава едно добро хоби. Синът ми посещава курсове в един театър. Болшинството от артистите и режисьорите там си имат някаква друга професия и като хоби и допълнителен доход правят постановки, обучават деца и тн   Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 127
Ето това е добра инфрмация която ти дава първоначалната възможност.Успех

# 17
  • Мнения: 17
Следвай мечтата си, не се отказвай. Но не се оправдавай с липса на пари или подкрепа. Като начало ожеш да започнеш да се запознаваш с класическите драматургични произведения, да четеш книги на известни театрални и филмови режисьори. После трудът ти няма да остане невъзнаграден. Била съм в ЛА, всеки втори сервитьор е актьор, търсещ агента си и подходяща роля. Запознах се с американец, който беше режисьор, но нямаше ангажименти и се препитаваше с какво ли не. Така че те чака предимно много труд.
Стискам палци да успееш!

# 18
  • София
  • Мнения: 22
Здравей HDirector!
Записвам се в тази тема единствено и само да те поздравя. Страхотоно е, че имаш мечти и ги следваш. Подкрепям те изцяло и стискам палци да се сбъднат. Не се отказвай никога. Винаги има начин да се заобиколят пречките и проблемите. И не се сърди на родителите си. Не ги съди. Просто намери начина да постигнеш мечтите си въпреки всичко. Винаги има такъв. Успех ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт