Снимка на тръбите и кървене

  • 7 121
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 553
по принцип мен ме боли само около ову и по време на цикъл.
за ову-то не съм се вглеждала, но съм категорична, че по време на цикъл ме боли основно в ляво.
Ами мен ме боли по различно време, правило няма, а по време на цикъл определено не ме боли точно там  Rolling Eyes. Веднъж една гинеколожка ми каза: "куркат ти червата, не е от яйчника, иди на гастро-ентеролог"  Rolling Eyes. При гинекологичен преглед никога не ме е боляло, та си мисля, че при мен е по-скоро наистина от червата  newsm78.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Здравей! Малко късно видях темата ти, но все пак да се включа.
И аз имах доста дълго кървене след хидротубация (процедурата по "нараняването" е както при цветната снимка). Минаха почти 4 дни, преди да спре окончателно.
А за болката в областта на яйчника искам да вметна, че и аз доста време се заблуждавах, че яйчникът е виновен. Оказа се, че изхвърлям пясъци от бъбреците, а моята уретра (май така се казваше каналчето) минава близо до яйчника и това ме е заблуждавало!

Дано съм ти помогнала   bouquet

# 17
  • Мнения: 553
Здравей! Малко късно видях темата ти, но все пак да се включа.
И аз имах доста дълго кървене след хидротубация (процедурата по "нараняването" е както при цветната снимка). Минаха почти 4 дни, преди да спре окончателно.
А за болката в областта на яйчника искам да вметна, че и аз доста време се заблуждавах, че яйчникът е виновен. Оказа се, че изхвърлям пясъци от бъбреците, а моята уретра (май така се казваше каналчето) минава близо до яйчника и това ме е заблуждавало!

Дано съм ти помогнала   bouquet
Много ти благодаря Светли,
Аз вече не кървя и се надявам всичко да е наред. А и след като и при други момичета е така, значи не е ненормално. Вече се успокоих.
За болката също ме успокояваш. Нали все се ослушваме какво ни има, а забравяме, че освен яйчниците в корема има много други органи  Wink
Разбира се, че си помогнала. Хубаво е да има с кого да споделиш и да има кой да те разбере.
Благодаря още веднъж на всички момичета, които ми отговориха на въпроса и ви желая най-чакания коледен подарък  Hug   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 309
Пи мен кървенето беше около седмица,а ден два ми беше като изстръпнало.Предполагам е от внушение.

# 19
zdraveite na men trqbva da mi se pravi podobno ne6to ili ako ne snimka to laparoskopiq pritesnqvam se dali 6te boli imam prekarana operaciq i nqma da kriq se pritesnqvam. imam edna tryba i trqbva da razbera dali nqma problem  s neq, no mojebi pove4e me e strah ot lo6ata novina no nqma kak daite mi syvet za dvete proceduri kak proti4at kakvi sa riskovete ako ima takiva trudno vqrvam na lekarite za6toto sym na tova deredje zaradi takyv.

# 20
  • Мнения: 7 716
Пиши на кирилица!

Общи условия

Активация на акаунт