Отговори
# 90
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 91
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ASI & DEMIR - Dodirni me

# 92
# 93
  • Мнения: 3 484
Цитат
Участвайки в прощалното парти за сериала Ezel, Burcin Йълдъръм е омайна във великолепен тоалет. Нейният прекрасен тоалет привлече вниманието на всички, вкл интервюиращия Bade Iscil

Ай стига бе!!! Не е истина! Само цветовото съчетание го е омаяло, станал е разноглед горкият интервюиращ. Гаврят се... Joy
Цитат
Мурат Йълдъръм не остави жена си сама.
Що сама? Я колко народ имаше на партито и всички са си аркадашлар. Забавляват се..., а Бурча - сама. От липса на внимание страда, що ли??? Laughing
Цитат
" аз обикновено нося по семпли дрехи, но този път избрах да облека това" .
Хихихи, обикновено по партитата си е все шаренка и с буфффнали поли да подчертаят главозамайващия й ръст. Ама то няма и да я забележат, ако не е с нещо уникално кичозно и не свирка с уста. hahaha  
Цитат
Чаровният актьор коментира че, не взема отношение при избора и на дрехи.
Чаровният актьор и без това е статист по тия мероприятия на Бурчина.
 
Цитат
Днес е нашата годишнина от сватбата и ние избрахме да празнуваме на прощалното парти на ЕЗЕЛ.
Ми много удачно - едно такова интимно, баш като за годишнина от голямата любов. Laughing
Цитат
Сега, първо почивката, а след това работата. Преди съм снимала комедия, може би отново ще го направя.
Това с бебето май наистина е в десетгодишния план. И да - много е подходяща за комедии, няма нужда се напъва. Просто да си облече любимите дрешки и е достатъчно. Joy

# 94
# 95
  • Мнения: 0
Катя Peace, и аз мисля че, при превода на английски се е загубил накакси нюанса и нотката за тоалета, ама здраве да е  Hug........всички имаме очи и не се нуждаем от очила  Wink

оф, дано тази вечер има още снимки  Praynig Praynig явно ще е на час по лъжичка както се казва  Joy Joy Joy

# 96
# 97
# 98
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 99
  • Мнения: 0
Дори и  пауна не може да ми развали настроението от снощните снимки - Туба и Мурат един до друг в залата и по важното - мама Хандан и Мурат първи дружки на червения килим  newsm44 newsm44 newsm44 / утре ако видя снимка на Мурат и бащата на Туба да ловят риба  Joy Joy Joy, изобщо няма да се очудя  Shocked/

ето я омайната  #Crazy #Crazy #Crazy

# 100
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 101
  • Мнения: 0
Asi&Demir - Ferrum Aeternum - Instrumental-

# 102
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Дори и  пауна не може да ми развали настроението от снощните снимки - Туба и Мурат един до друг в залата и по важното - мама Хандан и Мурат първи дружки на червения килим  ......................ето я омайната  .

 

# 103
  • Мнения: 2 131


ето така искам Мурат да погледне жена си  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 0


Може да не ходят на общи мероприятия, но при тези възможности за комуникация никак не е трудно да си говорят!

Общи условия

Активация на акаунт