Майкъл Джексън - Love live forever

  • 59 000
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Майкъл, за мен  винаги ще бъдеш ТИ и всички останали!Дълбок поклон!!!

# 61
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
По The Voice щеше да е MJ weekend... Гледам ги повече от половин час, нито една негова песен не са пуснали... за сметка на това пък двамата водещи се спукват от смях и лиготии...  Crossing Arms

# 62
# 63
  • Мнения: 0
http://youtu.be/jUv1hX_5lhc
Майкъл,огънчето е живо.
Огънчето ,което ти ми подари.То свети в сърцето ми и търси теб.Така ще е завинаги.С всеки изминал ден те преоткривам отново и отново.Откривам себе си ,чрез теб.


                                                                 
                                                                 




                                                                                           Обичам те!

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 13:17 от malak

# 64
# 65
  • Мнения: 90
Изминаха две години...така неусетно. Дано да си щастлив там горе!RIP...

# 66
# 67
  • Мнения: 30
Скъпи Майкъл, не минава ден, в който да не споменем името ти, да не слушаме гласа ти, да не мислим за теб...Благодарим ти, че си част от семейството ни, че ни подари толкова много хубави мигове и ни научи как да бъдем по-добри хора...Ти не беше за този свят и знам, че сега си на по-добро място...Обичаме те, почивай в мир!

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 19:35 от TanitaT

# 68
  • Мнения: 137
Толкова е тъжна тази дата ! Липсваш ми Майкъл !

http://vbox7.com/play:5f1f4e46&al=1&vid=4385133

Някой от феновете от Варна знае ли тази вечер има ли събиране както в София ?

Утре вечер има трибют вечер в клуб Екстраваганца във Варна.

# 69
  • Neverland
  • Мнения: 143
Липсваш ни Майкъл ! newsm76
"I Just Can't Stop Loving You"
I Hear Your Voice Now
You Are My Choice Now
The Love You Bring
Heaven's In My Heart
At Your Call
I Hear Harps,
And Angels Sing

You Know How I Feel
This Thing Can't Go Wrong
I Can't Live My Life
Without You


Майкъл Джексън беше обявен за най-великия изпълнител на всички времена в ново допитване на сайта Nme.com дни преди втората годишнина от смъртта му.

Изпълнителят на хита "Трилър" почина на 25 юни 2009 г. вследствие на сърдечна недостатъчност заради приемането на свръхдоза от обезболяващото Пропофол.

На второ място остана фронтменът на "Куин" Фреди Меркюри, следван от Елвис Пресли, пише БГНЕС. Аксел Роуз от Гънс енд Роузес е на четвърто място, а на пето остана Джон Ленън.

В топ 10 попадат още Дейвид Бауи, Робърт Плант, Пол Макартни, Стиви Уондър и Арета Франклин.

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 20:45 от Ana Maria

# 70
  • Мнения: 0
 Липсваш ни Майкъл smile3518

# 71
  • Мнения: 2



Мили, мой Майкъл!!! Cry Cry Cry Слънчице мое, мой ангеле!!! Cry Почивай в мир!!! Cry Cry Cry

# 72
  • Мнения: 2



Обичам те много Майкъл и много, много ми липсваш!!! Cry Cry Cry

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много хубав трибют се получи тази вечер пред Народния театър. Продължава още, но аз трябваше да се прибирам. Радвам се, че има толкова фенове. Също и че познавам част от момичетата в тази тема. Надявам се да се видим отново на 29.08... и до тогава да има официален мемориал.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт