Звездни компромати-104

  • 64 384
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 945
Някой няма ли да пусне нова тема?

# 736
  • Мнения: 294
Знае кака ви Галена каква песен да пусне в разгара на лятото, за разлика от Мария и Алисия.
По отношение на клиповете - този на Галена най-много  ми харесва. Мария, може и да е сменила мястото за снимки, но концепцията си е същата. Дори откривам сходство в дрехите. А в клипа на Алисия няма нищо хубаво. И двете са супер еднотипни и невъздействащи. Имат вид на застаряващи певици, туркинята на колко е, всъщност? Но, нужно е да отбележим, че всички все повече и повече се стараят.

# 737
  • Мнения: 371
Мария много странно пее в новия си клип...нещо не е както преди, да не би да си е надула още устните? newsm78

# 738
# 739
  • Мнения: 294
Хора, установих, че искам да съм принцеса. Гледам я Кейт, гледам я, че тя живот си живее. Пътува, снима се, носи мега яките рокли и това е. Принцески живот. Simple Smile
(понеже е последна страница, затова си позволявам това лирично отклонение, сори)

# 740
  • Мнения: 56
Галена пак удари колежките си в земята с новото видео. Peace

# 741
# 742
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз това си помислих  Grinning

Обаче първородната им дъщеричка продължава да се облича като момченце  Thinking





Ivana Trump, 62

Хубава , добре подържана жена за годините си  Peace ама с това късо е Sick бльОк  Crazy
Всичките и тоалети са супер ако дължината им бе до средата на коляното щеше да перфектна  Wink


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/07/05/article-2011287-0CDD9F … 8-411_468x929.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/07/05/article-2011287-0CDD9F … 8-338_468x967.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/07/05/article-2011287-0CDE45 … 8-590_468x848.jpg

# 743
  • Мнения: 294
Ау, това бедро силно ме възмути. Таз женица определено ми е фаворит за човек, който отказва да приеме възрастта си.

# 744
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 639
Толкова зор за тези къси разголени тоалетчета  ooooh!

# 745
  • Мнения: 521
Браво на Галена. Peace

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Пуснах и аз клиповете от любопитство.
Не знам какво и харесвате на песента на Галена, супер шаблонна ми се струва, освен това ми е някак неритмична, не мога да разбера защо ми се струва как ритъма се сменя на няколко пъти, все едно са омешали 2 песни  Rolling Eyes Аз по принцип не слушам поп-фолк, но ми е някак странно, че Галена е толкова популярна, като изключим добрия и ПР не съм чула нито една нейна известна песен, която да е останала хит повече от 1 сезон. Въпреки, че не слушам поп-фолк мога да посоча поне по една хубава песен на доста останали певици. Естествено моето мнение не е особено меродавно в случая, просто се чудя.

На Алисия песента точно обратното - супер запомняща се и мелодична, точно хит за повече от 1 сезон, ще ми е приятно и мелодично и догодина да си я пусна. Клипа не е нещо особено.

На Мария песента ми е безлична, нито запомних нещо от нея, нито клипа ми хареса особено.

# 747
  • Мнения: 60
Пуснах и аз клиповете от любопитство.
Не знам какво и харесвате на песента на Галена, супер шаблонна ми се струва, освен това ми е някак неритмична, не мога да разбера защо ми се струва как ритъма се сменя на няколко пъти, все едно са омешали 2 песни  Rolling Eyes
защото откак ги взеха дпс-то винаги има и ''маане''мотив в песните - ни в клин , ни в ръкав , изглежда евтино и долнопробно , и прави смешни претенциите на чалгарките  ...

# 748
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
А защо трябва да си мачка циците?? Супер вулгарно изглежда и не ходи на женствена визия. Някак на мъжкарани ми прилича с тия откъсечни движения и ръкомахания  Rolling Eyes Като риътм ОК, определено ще се върти лятото, но клипа ми е смотан.
Мария пък се напъва да пее, поне на мен ми мяза, да е на зор  hahaha

# 749
  • Мнения: 11 747
А в клипа на Алисия няма нищо хубаво. И двете са супер еднотипни и невъздействащи. Имат вид на застаряващи певици, туркинята на колко е, всъщност?

"Туркинята" е еврейка, родена в Израел, от руски произход. '78 набор е.

Общи условия

Активация на акаунт