Бихте ли купили апартамент, в който е извършено убийство?

  • 10 909
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Sourcherry,
в кой квартал сте - Младост ли?

Къде в Младост борове и брези?!

# 46
  • Мнения: 10 547
Sourcherry,
в кой квартал сте - Младост ли?

Къде в Младост борове и брези?!

Пред нас например, но аз съм в аристократичната част.  Mr. Green Нагоре из 3 и 4 е като в Бейрут след първите бомбардировки.

# 47
  • Мнения: 3 634
Нагоре из 3 и 4 е като в Бейрут след първите бомбардировки.

Бейрут, но с копка за църква! Дърветата не са важни и не спасяват души спред БПЦ. Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 11 747
А, в тази връзка чух и идея, в жилището да се извика да пее поп и така да се прочисти от случая.

# 49
  • Мнения: 10 547
А, в тази връзка чух и идея, в жилището да се извика да пее поп и така да се прочисти от случая.

Че то е хубаво независимо дали жилището е ново, старо, с извършено в него убийство, самоубийство и т.н. да повикаш свещеник у дома.

# 50
  • Мнения: 11 747
Е, ако си религиозен и ако изповядваш съответната християнска религия. Иначе свещеника не се вписва.

# 51
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Би трябвало като Козирог да съм прагматична, но не, не бих купила апартамент при тези условия Naughty Всъщност, където и да съм живяла по квартири, винаги съм усещала останалата от предходните собственици енергия...Намерих покой чак след като заживяхме в ново жилище и бяхме първи собственици.
Касита, не знаех че се водим в аристократичната част Laughing Mr. Green

# 52
  • Мнения: 10 547
Е, ако си религиозен и ако изповядваш съответната християнска религия. Иначе свещеника не се вписва.

Ми викни ходжа.

Лъки, не ставай смешна, вирни брадичка.  Grinning

# 53
  • Мнения: 11 747
Е, ако си религиозен и ако изповядваш съответната християнска религия. Иначе свещеника не се вписва.
Ми викни ходжа.

Ама не съм религиозна - нито равин, нито шаман са ми на място. Варианта с котката само ме устройва. Ще хвана някой уличен, напет котарак  Grinning да свърши работата.   Принципно, защото аз няма да живея в това жилище.

# 54
  • Мнения: 305
Глупаво е заради такова нещо да не се купи апартамент ,и то ако е на сметка.Погледнато реално не говоря за новото строителство  разбира се,но във всички апартаменти са измирали хора по един или друг начин....естествено,насилствено ....злополука....и не винаги можеш да знаеш какъв е случая с апартамента който си купил или наел..освен ако не е чисто нов Peace

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 372
Не мога да отговоря.Не съм попадала в подобна ситуация и каквото и да кажа няма да е обективно.От една страна не е драма,понеже почти във всеки апартамент,който е по-стар е имало починали хора.А и не се знае какво има и под блоковете,в коите ние живеем Wink.От друга страна..е кофти да знаеш,че се е случило нещо такова.Зловещо е,а и някой хора постоянно биха мислили за това.Та както казах не знам какво бих направила,не е лесно решение, поне за мен.
Пина,ако смяташ да го продаваш не си длъжна да предоставяш тази информация на бъдещите собственици Wink.

# 56
  • Мнения: 5 710
Да, бих.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Sourcherry, това си е доста стряскащ процент на самоубийства. Излиза около 10 %. Дори и разсрочено във времето, пак си е висок.  Shocked
Въпреки, че се имам за здравомислеща, щях много да се замисля и определено щях да разровя за повече подробности.

Наистина звучи странно, не просто като случайност. Един случай - как да е. Два, три - да кажеш, че е съвпадение. Но 15 - вече ми идва в повече.

# 58
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Ако го усетя като "моя" дом и ако ми е по джоба, ще го купя, без да ми мигне окото. Сигурна съм, че  неизбежно през ума ми ще  минават  мисли  за  начина, по който е бил убит   човекът. Също така сигурна  съм, че ще направя  всичко възможно  да   науча каква точно е историята. Но  начинът, по който ще се чувствам  в моя дом, не би имал нищо общо  с тази история. Нека домът ми да е  пълен със смях, пък  другото  не е важно. Не вярвам, че  задгробна  зла енергия  ще ми съсипе  настоящето. Пък даже и да я има тази енергия- има светена   вода, има свещеници, има освещаване. Да не съм го убила аз човекът, че да се страхувам Simple Smile

# 59
  • Несебър
  • Мнения: 195
Не бих.Все това ще ми е в акъла.

Общи условия

Активация на акаунт