При кой лекар в Крим Плевен забременяхте?

  • 2 126
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 660
 Kissing Heart благодаря ви ако сте гласували Hug

# 1
  • Мнения: 670
 PeaceПредстои ми при Бързашки. много съм доволна от отношението

# 2
  • Мнения: 3 154
Kik, правилното изписване е КИРМ, не Крим Wink (Клиничен Институт по Репродуктивна Медицина)

# 3
  • Мнения: 4 660
Kik, правилното изписване е КИРМ, не Крим  (Клиничен Институт по Репродуктивна Медицина)


сънчи пънчи нали ме разбра какво искам да кажа Rolling Eyes
хайде заради теб ще го сменя че тогава  малко бързах Joy

# 4
  • Мнения: 3 154
Хаха, идеята ми беше, че си разменила местата на "И" и "Р". Но, хайде, недей пак "заради мен" да го сменяш Wink

# 5
  • Мнения: 4 660
хайде пак за теб
 hahahaкик –български език слаб (2) Joy

# 6
  • Мнения: 4 660
само че заглавието не мога да сменя пък и така ми харесва повече  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 4 737
Кик, аз гласувам за една приятелка и една позната забременели от 1 опит при док Емин Peace
А иначе е безмислено  ooooh! да пускаш един след др постовете си, т.к можеш просто да изп бутона редактиране горе вдясно Peace
Между другото и ако не се лъжа де, но вече имаше такава тема тук  Thinking

# 9
  • Мнения: 192
Аз забременях при др. Стефанов. Момичето с което се запознахме там, също забременя при него и двете сме с близнаци.

# 10
  • Мнения: 4 660
Аз забременях при др. Стефанов. Момичето с което се запознахме там, също забременя при него и двете сме с близнаци.
Честито   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт