Тема Незабравима 209

  • 28 467
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 262
Много са смешни, като вземат да се плашат с тези пистолети. Едва ли Арас ще убие Бурак?

# 76
  • Мнения: 849
Бурак си заслужава куршума. Покрай неговите мръсотии станах и кръвожадна

# 77
  • Русе
  • Мнения: 2 313
Бурак си заслужава куршума. Покрай неговите мръсотии станах и кръвожадна
И аз! hahaha

# 78
  • Мнения: 0
Тия сценаристи подиграват ли се с нас? smile3516

# 79
  • Мнения: 3 203
Много се точих на серийката ама засега само малкото красиви моменти между Харун и Еда ми задоволиха егото и то не изцяло .Оф... ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 832
Тарък партия с Арас, право на гюме му доведе Бурак
Тарък не е партия с Арас,просто случайностт или план на Арас,реши да  премахне бурак и ще успее явно

# 81
  • Мнения: 3 203
Вени сори ама загубих му колая на поредната пауза коя ли е подред  newsm78

adi_h, anastasi@, Andian, ani_il_angelova, Bai bradar, bibisita, BoBoYana, bon bon, BuBuLe4ka-Kle4ka, cvetka79, Dandel, danidorina, danitoo12, ddd_7, dimana-nova, ego69, eliadn, foksi, ina67, ioji, IR65, Isis, ivva, jaklin, katia111, magistra, Maia_68, manpla, mariqpushkarova, mariq_72, maryes, mikora, moxito, nadejda 76, natalia, ndimitrova, onii, qnicamanolova, r0z0wka, rezi, samoti, tsvetyik, twin4, vai1, valdes60, vassilka85, winona, Златна рибка (+ 5 Скрит/и) и 55 Гости преглежда(т) тази

# 82
  • Мнения: 849
Ако наистина сериала бъде финализиран следващата сряда, представяте ли си в другата серия на какъв галоп ще се развият събитията?  

# 83
  • Мнения: 0
Много са смешни, като вземат да се плашат с тези пистолети. Едва ли Арас ще убие Бурак?
Да има пълнеж едно и също!
Добре, че са нашите сладури! Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 0
Колкото отиваме към края, толкова повече ни стават рекламите!  ooooh! Поне тенджерите да бяха дали!

# 85
  • Мнения: 0
Тарък , не става за тая работа! Naughty

# 86
  • Мнения: 46
Какво стана,Харун май си представяше,че застрелва Бату newsm78

# 87
  • Варна
  • Мнения: 329
Бату взе да халюцинира вече! #Crazy Че то кръвта му изтече по пътищата на Турция! Crossing Arms
И още жив, ама... ooooh! Злобата го държи...Бре! #Crazy

# 88
  • София
  • Мнения: 832
Х-знаеш ли ,ти беше единствения ми приятел, споделях  ти всичко,беше ми всичко,беше ми като  брат имах ти доверие.
Б- бату и ти беше така за мен,съжалявам че ти причиних това,разделих те от близките ти,навредих на дъщеряя ти,на Еда,но това беше Кенан.сега съм бату,приятеля ти прости ми моля те
Х-много е късно за прошка

# 89
  • Русе
  • Мнения: 2 313
Бре, то Бату сънувал, че харун го застрелва! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт